Esileht Pereelu ja suhted Veel üks naine voodisse juurde.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Veel üks naine voodisse juurde.

Postitas:

Tere, küsiksin ja uuriksin siis otse, et kas on siin mõnda paari kes on otsustanud võtta voodisse omale siis veel ühe naise juurde. On jooksnud läbi mõte mehega, et võtta voodisse veel üks naine juurde. Kui on keegi proovinud siis ehk viitsid lühidalt kirjutada siia, et kuidas asi lõppes kas nuttes(armukadedusest, vihast näha oma meest teise naisega) või õnnelikult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui juba praegu armukadedusele mõtled, on see teise naise voodisse võtmine ilmselt mehe mõte. Kui võõrast naist oma mehega koos näha pelgad, tee mehele ettepanek kõigepealt teine mees voodisse võtta. Kui kõik hästi läheb, võib ka naise peale mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind erutab see fantaasia teatud tujus, oma mehe teise naisega nägemine siis. Aga ma tean 100% et päriselus oleks see katastroof, ei erutaks mind ja ma ei saaks sellest kunagi üle.
Juba see tekitaks vist suure pettumuse ja solvumise kui mees jumala tõsiselt sellise ideega lagedale tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toimiks siis, kui naine (naised) on biseksuaalne (-sed). Muul juhul ma ei saa aru, milleks see vajalik on – 1 mees ei jõua tavaliselt küll 2 naist rahuldada ja keegi passib siis ju niisama pealt.
Kaks meest – üks naine on palju praktilisem variant. Mina küll jõuaks kahe mehega korraga tegeleda.
Või siis lihtsalt teise paari juurde võtta. na2 naist ja mees tundub pigem mehe fantaasiana. tehku oma trikid siis selle kahe naisega, milleks oma abikaasat sellesse jamasse kiskuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See toimiks siis, kui naine (naised) on biseksuaalne (-sed). Muul juhul ma ei saa aru, milleks see vajalik on – 1 mees ei jõua tavaliselt küll 2 naist rahuldada ja keegi passib siis ju niisama pealt.
Kaks meest – üks naine on palju praktilisem variant. Mina küll jõuaks kahe mehega korraga tegeleda.
Või siis lihtsalt teise paari juurde võtta. na2 naist ja mees tundub pigem mehe fantaasiana. tehku oma trikid siis selle kahe naisega, milleks oma abikaasat sellesse jamasse kiskuda?[/tsitaat]

Kui mees kepib kahe võõra naisega, siis see on petmine. Kui ta teeb seda oma naise ja ühe võõraga, siis see ei ole petmine.

Ja kuna mees juba sellele ideele tuli, siis tal on kindlasti juba mingi naine välja valitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen seda teinud, aga mulle meeldivad naised ka, seega tuli initsiatiiv pigem minu poolt. Kujunes nii, et kõik tegelesid kõigiga, oli väga erutav ja hea kogemus. Kui sul endal on kahtlused, et võid armukadedusest nutma hakata, siis ei soovitaks. Kõigile osapooltele peaks see meeltmööda olema, raske südamega ei ole mõtet proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist on pigem meeste ettekujutus, et kaks alasti naist tegelevad üksteisega ja siis mees mingil hetkel liitub ja võtab neid mõlemaid vaheldumisi. Reaalselt ei pruugi kõikidele naistele teise naisega seksimine peale minna ja mis siis saab? Oma naine passib senikaua, näpp suus, kuni oma mees teist naist põrutab? Seda enam, et enamasti pole mehed pärast esimest seemnepurset võimelised kohe järgmist raundi ette võtma, vaid vajavad pisut taastumisaega. Praktilisem oleks kaasata hoopis teine paar voodisse, st mees ja naine koos teise mehe ja naisega. Siis oleks põnev ja kõikidel tegevust ning keegi ei pea ootama nö. järjekorras. Ja mis kõige olulisem: on vaheldus olemas mitte ainult mehel, vaid naisel ka…. sest see vist kipub olema meeste enda soovmõtlemine, et tema naisel pole kunagi salafantaasaid teise mehega seksimisest.

Lühidalt: kui minu partner tuleks välja ideega võtta voodisse teise naise, siis ei vääri see minu poolt isegi mitte kaalumist, aga kui mees teeks ettepaneku kaasata voodisse teine paar, siis ma täiesti ausalt, kaaluksin sellist ettepanekut… ja kui leiduks selline paar, siis ehk oleksin nõus ellugi viima sellist mõtet. See jutt on teoorias muidugi ja hetkel ei oska peale oma kallima kedagi teist tahta, aga kui oleks ühe ja sama mehega 20 aastat koos olnud, siis ehk laulaks juba teist laulu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novot, viimases vastuses on kõige tähtsam tera sees- kust leida selline teine naine/teine paar? Oleme mehega arutanud seda teemat. Jutu veeretamine algas mingi hetk peale seda, kui tunnistasin mehele, et olen naisega maganud ja seda kogemust nautinud. Tegelikult on teise naise kaasamine olnud pikemat aega üks fantaasiatest.
Aga kust leida inimene, keda usaldada (hügieen, diskreetsus, terve igati) ja kes meeldiks nii mulle, mehele kui ka vastupidi- meie mehega meeldiksime temale.
Ja nii see jutt alati kuskile toppama jääbki, sest ei oska kuskilt alustada. Oma tuttavate seast ometi ei hakka seda otsima, pärast ei taha ja siis oleme sõbrast ilma. Võõraid piisavalt ei usalda.. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sari “Heast elust lolliks läinud”.
Kui inimese elul puudub mõte, kui tal pole (aju)tegevust, siis ta keskendub liialt enda heaolule, ja siis see keskendumus genereeribki järjest perverssemaid ideid, kuidas veel rohkem mõnuleda, ikka veel rohkem ja veel rohkem, ja äkki leidub maailmas veel mingi moodus mind panna, et mul oleks parem olla. Aga mis kahe seksi vahepeal toimub? Juurdlemine, kuidas korraldada järgmist seksi. Kõik.
Selline elu tegelikult ei rahulda inimest, aga midagi muud ka välja mõelda ei oska kui veel rohkem ja veel perverssemat seksi. Nii see elukene kerib õhtu poole. Ega sellest olekski midagi, ideaalne oleks surra ühes suures seksipuntras orgasmi kätte, kuid praktika näitab, et enamik ikkagi nii ei sure. Enne jääb vanaks ja koledaks ja viletsaks. Katastroof ju! Keegi ei tule enam voodisse ega pane mind igast asendist – mis nüüd saab?
Sellist aega tuleks ette valmistada millegi mõttekaga, elada mõttega elu, luua midagi. Et kui ükskord õhtal oled, ei peaks mõtlema ainult sellele, et elu polegi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Novot, viimases vastuses on kõige tähtsam tera sees- kust leida selline teine naine/teine paar? Oleme mehega arutanud seda teemat. Jutu veeretamine algas mingi hetk peale seda, kui tunnistasin mehele, et olen naisega maganud ja seda kogemust nautinud. Tegelikult on teise naise kaasamine olnud pikemat aega üks fantaasiatest.
Aga kust leida inimene, keda usaldada (hügieen, diskreetsus, terve igati) ja kes meeldiks nii mulle, mehele kui ka vastupidi- meie mehega meeldiksime temale.
Ja nii see jutt alati kuskile toppama jääbki, sest ei oska kuskilt alustada. Oma tuttavate seast ometi ei hakka seda otsima, pärast ei taha ja siis oleme sõbrast ilma. Võõraid piisavalt ei usalda.. :S[/tsitaat]

Meil on samad mõtted olnud juba pea pool aastat. Mees on huvitatud sellest, et oleks üks naine veel, siis keda tema käsutab ja kes tegeleks minuga. Ta ise teise naisega seksimisest huvitatud ei ole, pigem meeldib talle mängu ilu ja kõrvalt jälgida. Kuna mina olen selgelt S/M huvidega, siis mulle sobivad erinevad mängud ja vahendid. Meil on palju erinevaid fantaasiaid ja voodis räägin talle seksi ajal, kuidas meil on toas veel üks naine ja mida see naine talle teeb, siis tulevad mängu kaks maskides meest jne 🙂 Sellised fantaasiad erutavad meid mõlemaid aga reaalsus jah võib kolinal kokku kukkuda, kui päriselt midagi sarnast juhtuks. Mul tekkis hoopis selline küsimus, et kas te näiteks HPV – d ei karda, see levib ju ka kondoomiga, mu enda reaalsed fantaasiad on kõik sinna pidama jäänud, sest meestel see ju ei avaldu ja ta võib olla lihtsalt nakkuskandja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:13; 06.09 17:33; 08.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaühel vist on erinev arusaam sellisest kolmekast. Mina naisena kujutan sellist teise naise kaasamist küll, aga mitte nii, et mu mees paneb meid kordamööda, vaid hoopis nii, et mina naudin nende mõlema tähelepanu. Mõlemad tegelevad minuga, mind väga erutab mõte sellest, et teine naine teeb mulle keelekat ning mingil hetkel siseneb selle ajal mu mees minusse…mmmm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iha.ee-st võib leida toreda paari, me oleme leidnud igatahes kuigi otsimine võttis aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks mind miinustati :)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:13; 06.09 17:33; 08.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis naine, kes on osalenud grupikas (3 erineva paariga). Need paarid, kellega mina seda nautisin, olid väga tugevad liidud st mingit sahkermahkerdamist hiljem ei toimunud.
Minu isiklik eesmärk on olnud eelkõige mehele naudingut pakkuda. Seda siis nii naisega vallatledes kui kordamööda mehele naudingut pakkudes. Keegi ei jäänud kõrvaliseks. Mulle sattusid ka väga enesekindlad naised, nii et mingit armukadedust, ei ole olnud naiste poolt.
See grupika teema tuleb mul alati meelele siis, kui oma suhe p… läheb ja taas vaba olen 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen siis naine, kes on osalenud grupikas (3 erineva paariga). Need paarid, kellega mina seda nautisin, olid väga tugevad liidud st mingit sahkermahkerdamist hiljem ei toimunud.
Minu isiklik eesmärk on olnud eelkõige mehele naudingut pakkuda. Seda siis nii naisega vallatledes kui kordamööda mehele naudingut pakkudes. Keegi ei jäänud kõrvaliseks. Mulle sattusid ka väga enesekindlad naised, nii et mingit armukadedust, ei ole olnud naiste poolt.
See grupika teema tuleb mul alati meelele siis, kui oma suhe p… läheb ja taas vaba olen :P[/tsitaat]

Kas meestega on olnud ka tavaline seks või tuleks ka ainult oraalseks kõne alla? Lisaks siis naine muidugi 🙂 Milline sa välimuselt oled? Mina olen pikk, sale, pikkade tumedate juustega, C korv. Kuidas sa kergesse S/M- i suhtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 13:13; 06.09 17:33; 08.09 11:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Veel üks naine voodisse juurde.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.