Esileht Kodunurk Veel üks robottolmuimeja teema

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Veel üks robottolmuimeja teema

Postitas:
Kägu

Mida arvate sellisest tolmuimejast?

https://www.hobot.ee/product/hobot-legee-d7/?fbclid=IwAR34fMaXxoGpy4g1S6RGgkdr-oN7ttegC2qe0taqJ41R8UYX4WP0UejybrQ

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on robot kodus olemas, mõnda aega kasutasin ja jäi seisma. Esiteks, robot vajab täiesti lagedat põrandapinda -muidu satub segadusse ja ukerdab sihitult. Tolmu tõmbab kaootiliselt, nurkadesse ei ulatu, kapialused, toolialused -kui kõrgus ei sobi, takerdub. Pikakarvalised, rabbit fur vaibad -undab ühe koha peal, edasi ei liigu. Põrandapesu funktsioon on ka naljanumber, see taskurätiku suurune mopp ei hõõru midagi puhtamaks. Samsungi robot mul.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul päris seisma pole jäänud, aga kui kiire on, siis kasutan samuti tavalist tolmuimejat, mille tarvis ma ei pea toole laua alt teise tuppa tassima ega poolt tundi ootama, kuni robot töö tehtud saab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsus on tehtud. Ostan nagunii. Lihtsalt küsimus on, kas kellelgi on konkreetse firma või koguni konkreetse tootega kokkupuudet.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellega kogemust pole (on Roomba), aga on ikka abiks. Jah, sahmib suht kaua ja tuleb talle “front” ette valmistada (toolid söögilauale, koera sööginõud ära jms), aga ilma temata ei saaks mu voodi- kapi ja diivanialused kunagi puhtaks. Eriti voodi – magamistoas pole mul ruumigi, et seal all tavalise tolmuimejaga ukerdada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on robot kodus olemas, mõnda aega kasutasin ja jäi seisma. Esiteks, robot vajab täiesti lagedat põrandapinda -muidu satub segadusse ja ukerdab sihitult. Tolmu tõmbab kaootiliselt, nurkadesse ei ulatu, kapialused, toolialused -kui kõrgus ei sobi, takerdub. Pikakarvalised, rabbit fur vaibad -undab ühe koha peal, edasi ei liigu. Põrandapesu funktsioon on ka naljanumber, see taskurätiku suurune mopp ei hõõru midagi puhtamaks. Samsungi robot mul.

See on lihtsalt mingi väga odav ja mitte kõige parem robot. Mul teeb ka pikki vaipasid, lihtsalt paneb need liikuvad osad kinni, et vaipa ei takerduks. Lisaks on tal tubade plaanid  mälus. Teeb kõik väga korralikult üle, või valin kasvõi keset tuba 2×2 osa, mis on vaja teha. Puhast põrandapinda ka ei vaja, kui kuskil on laste mänguasi või kasvõi sokk jäänud, siis teeb ümber selle. Seega proovige mõnda kallimat ja asjalikumat.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega pole kogemust. Kodus 2 robotit, eraldi korrustel. Kõige esimene asi vaata roboti kõrgust ja vaata, kas ta sul voodite alla saab. Teiseks müratase. Meil üks on kusagil tellitud odav, lärmab nii kõvasti et rääkida kõrval ei saa. Oma tiiru teeb ta ajal, kui kõik on tööl-koolis. Tööaeg ka pikem kui Mamibotil. Teine on Mamibot, see suriseb vaikselt põrandal.

Pesufunktsioon nii ja naa. Kuivanud plekke tõesti ei puhasta. Meie Mamibotil juhendis kirjas, et veega dokis laadida ei tohi. Seega on ta programmeeritud iga päev tegema tiiru kuivalt ning kui õhtul meeles on, lasen ühe tiiru teha veel märjalt. Mulle meeldib siiski ka pesufunktsioon.

Kõik toolid söögilaua peale, aga mitte alati ei viitsi. No siis lihtsalt teeb robot nii palju kui saab. Narmastega vaip lendab iga päev trepile, tulen koju, klopi kergelt ja läheb oma kohale.

Vannitoa, vetsu ja trepi jaoks ikkagi parim eraldi varstolmuimeja. Robotitest on kindlasti kasu kui kass majas. Jah, igasse nurka ta ei pääse ja üle nädala käin ikka ise lapiga põrandad üle, aga ilma robotita elu ette ei kujuta enam. Kui robotit polnud, tõmbasin iga päev tolmuimejaga põrandat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, vaatasin nüüd hinda ka lingil. Nii kallis ???? wow. Ma tellisin Mamiboti välismaa veebilehelt 240eur kui Eestis oli sama mudel 800.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.myrobotcenter.at/de_at/mamibot-exvac-880-wisor

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei korja kassi sööginõusid eest. Kassi topsid on ca 2-3 cm paksul puidust lõikelaual nurgas. Seega robot ei saa hakata neid nügima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Veel üks robottolmuimeja teema