Esileht Kodunurk Veel üks robottolmuimeja teema

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Veel üks robottolmuimeja teema

Postitas:
Kägu

Tekkis ootamatult 170 eurot vaba raha ja tekkis mõte robot osta. Aga neid sindreid on nii erinevate hindadega ja erinevaid mudeleid. Nii et uurin kogemusi,  kas kellelgi on see:

https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/kodumasinad/robottolmuimejad/margpuhastusega-robottolmuimeja-xiaomi-mi-mop-essential?id=4010944&feat=suggest

Alternatiiv oleks Aliexpressi iLife, hind umbes sama, aga Eestist tellimine tundub kuidagi kindlam. Mida üldse valimisel jälgima peaks? Mul puhastatavat pinda on umbes 60 ruutu, 1 koer, kes eriti karvu ei aja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on see ILIFE, ka pikalt mõtlesin ja uurisin, aga siis tegi mees ostu ära. See pesemisvarianti ei kasuta eriti, varem oli ka seadistatud, et kell 10 hakkas koristama. Aga nüüd teen lihtsalt – hommikul teen põranda lagedaks ja masin tööle ning siis kui koju tulen – siis tõmban ise niiske mopiga põranda üle. Teisel päeval viin teisele korrusele ja sama moodi pärast ise tõmban niiskega üle

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on xiaomi mi mop, olen rahul. Tal ei ole muidugi navigeerimiseks supervõimeid, nagu kallimad robotid kaardistavad korterit jms, aga töötab kenasti. Näiteks minu elutoavaiba teeb see robot kassikarvadest täiesti puhtaks, tavalise tolmuimejaga ikka annab nühkida. Mopi funktsiooni ma eriti palju kasutanud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel: kui tahad sellist odavamapoolset robotit, siis vaata Eesti e-kaubandus ja hinnavaatluse portaal läbi, sest 170 eurot on nagu natuke liiga kallis selle eest. Ma ostsin ca poolteist aastat tagasi selle umbes 130 euro eest. Hinnad on vist vahepeal kallimaks läinud, aga kindlasti võib leida normaalsemat hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on xiaomi mi mop, olen rahul. Tal ei ole muidugi navigeerimiseks supervõimeid, nagu kallimad robotid kaardistavad korterit jms, aga töötab kenasti. Näiteks minu elutoavaiba teeb see robot kassikarvadest täiesti puhtaks, tavalise tolmuimejaga ikka annab nühkida. Mopi funktsiooni ma eriti palju kasutanud ei ole.

Suuresti oleneb see vaibast. Mina xiaomit ei saa vaibaga üksi jätta kuna kakub kinni ennast sinna, vaja valvata ja aidata kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Veel üks robottolmuimeja teema