Esileht Pereelu ja suhted Veel üks teema abielusõrmustest…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Veel üks teema abielusõrmustest…

Postitas:

Kas teie abielusõrmused on ilma kivita? Kui palju usute et abielusõrmus peaks olema sile, ilma konaruste ja kivideta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis loeb see mida teised arvavad kas sile või kiviga? Tee ikka nii nagu sulle endale meeldib!
Minu abielusõrmus juba nii vana… sel ajal olid kõik siledad… aga näe elu läks ikka krobeliseks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kiviga, ühel sõbrannal on sissegraveeritud mustriga ja mitmest eri kulla sordist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meie abiellusime 10a tagasi siis oli mehe soov, et oleks traditsioonilised abielusõrmused (nagu on me vanematel ja vanavanematel) ning kannaksime seda paremal käel.

Tõi hea põhjenduse, et igasugu muid sõrmuseid võid sa ju lasta endale niisama ka teha aga abielusõrmus olgu üheselt mõistetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiviga. ei ole ebausklik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 17:09; 17.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on abielusõrmus tavaline ja laulatussõrmus väikese valge kiviga. Peaaegu kogu aeg sõrmes üle 20 a ja näevad igati kenad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee nagu ise tahad.

ja kivi muidugi kulub ajaga aga abielusormus on ikka ju pigem sentimentaalse vaartuse kui materiaalse.

omal tuleb kividega ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka abielusõrmus kiviga. See kivi on nii pisike, et mingitest kriimudest ei saa juttugi olla. Siis peaks neid kriime luubiga vaatama. Sõrmus ise oli kallis ja loodetavasti ka kvaliteetne, nii et kivi ei tohiks ka ära tulla.
Ebausklik ei ole. Kui ebausk tõele vastaks, peaks me mehest juba ammu lahus olema. Sõrmus kiviga, äärmiselt halb kuupäev abiellumiseks ja horoskoobi järgi me üldse kokku ei sobi. 6 aastat oleme vastu pidanud ja väga õnnelikult koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tavalised siledad, sel ajal muid polnud. Kui hakkasid ilmuma erilised, siis oleksin valinud mingi mustriga. Kiviga ei meeldi seetõttu, et mulle meeldib, kui sõrmused on ühesugused. Mehele kiviga ei pane ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pisikese kiviga, mis on sõrmuse sisse istutatud, ei ole üldpinnast kõrgemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kahe väikse briljandiga (tasapinnas) ja mehel samasugune aga ilma kivideta. Pole kuulnudki, et abielusõrmus üleni sile peaks olema. Mulle need tavalised ei meeldi ja kuna muid sõrmuseid ei kanna, siis olen rahul oma natuke erilise sõrmusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kullassepp ütles, et kiviga on natuke keerulised lood. Kuna yldjuhul kannavad inimesed abielusõrmust igal elujuhtumil, siis saab see sõrmus päris korralikult vatti. Kivi kriimub ära ja pole enam nii väärtuslik.[/tsitaat]

teemant on üks kõvemaid materjale üldse, seda ikka nii naljalt ei kriimusta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 17:09; 17.02 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sõrmused tulevad ilma kivide ja konarusteta, aga seda puhtpraktilistel põhjustel- tahan oma sõrmust ka tööl kanda, aga seal tohivad ainult täiesti siledad sõrmused olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Veel üks teema abielusõrmustest…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.