Esileht Koolilaps Veel üks teema Jeva koolikotist:)

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Veel üks teema Jeva koolikotist:)

Postitas:

Käisime siis eile koolikoti otsingul. Kuna laps väiksemat kasvu, oli eesmärk leida miite väga suur kott. Laps ise valis välja ühe Jeva beginners mudeli ja tahtis ainult seda, aga jäi ikka ostmata. Sellepärast, et ma hakkasin vaatama, et seal mõttetult palju väikseid sahtleid- nt joogipudelile, söögikarbile- mu laps ei lähe ju tavaliselt joogipudeli ja söögikarbiga kooli. Vaatasin, et sinna karbi sahtlisse saaks pinali panna küll muidu. Aga see muu osa oli jälle suht väike, ei ole kindel, et asjad ära mahuvad. Eesmärk muidu ei olegi osta kotti väga pikaks ajaks (1-2 klass). Kommenteerige palun, kellel olnud Jeva beginners see kitsama seljaga mudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On meil, see lilla, südametega. Asjad mahuvad vägagi lahedalt ära 1. klassis, neid ju praktiliselt polegi. Vähemalt meil jäi kodus harva midagi massiliselt õppida, kaasas siis mõnikord aabits, kirjatehnika, matemaatika töövihik, harva veel üks vihik + pinal… Joogipudeli kohta meil kasutatakse, toidukarbi sahtlis pinal. Kõik. Ja kehalise riided selles väikeses koolikotile kinnitatavas seljakotikeses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läheb nüüd neljandasse klassi selle beginners mudeliga.
Söögikarbi sahtlis on tal pinal, joogipudelile ju pole sahtlit, vaid võrk külje peal. Muid mõttetuid sahtleid ma küll ei tea. Ülemises lukuga sahtlis hoiab muid väiksemaid asju, mida vahel vaja on läinud. Minu arvates on just hea kui on rohkem sahtleid ja just lukuga, muidu on kõik need väiksemad vajalikud asjad koti põhjas ja laps ei saa neid kätte.
Kehalise asjad mahtusid ka 3 aastat sinna kehalise kotti ära, eks näis kuidas sel aastal. Lapse jalg on kasvanud ja võib-olla ei mahu tossud enam ära.
Kunstitarbeid hoiti neil koolis, neid kaasa vedama ei pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me ostsime just väiskemale lapsele (vist) beginnersi koti.

vanemal lapsel oli teine jeva mudel, mis läheb kohe neljandat aastat kasutusse ja millel on veel rohkem taskuid. ma ei ütleks, et neid LIIGA palju on. Vaatame, mis seal taskutes siis oli:

* kõige suuremasse taskusse käis pinal ja päevik.
* joogipudeli taskusse käis salvrätikupakk ja helkur päevasel ajal.
* üks väikese tasku – ainult mobiil
* teine väike tasku – ainult õpilaspilet
* teine suur tasku – seda taskut kasutas laps oma äranägemise järgi – bakuganide, kivide, õuna, lõunasöögist järgi jäänud piruka jms vajaliku jaoks
* kiletasku lagunes suht kohe ära (ainus kadu selle koti juures).
* klapi küljes olevasse taskusse käisid kindad ja sall, kui õhtul koju tulles soe oli (kevadel ja sügisel).
* lisaks on suurema lapse koolikoti mudelil eraldi ripats võtmete jaoks, mida beginnerisil ei olegi aj millest ma puudust tunnen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps läheb Beginnersiga nüüd 4. klassi. Kotis ülearust ruumi olema ei saa, aga asjad mahuvad.
Liigseid sahtleid pole Beginnersil küll, sinna pudelitaskusse oleme pistnud vahel vihmavarju, kui vajadus on. Istub väga kenasti.
Minu arust oli isegi see võtmehoidja olemas, aga kasutanud seda pole, võti on ühes ülemistest taskutest. Ma ka algul lootsi, et 1.-2. klass saab käidud, aga nüüd siis minu lootused juba topelt ületatud. Pole mõtet välja vahetada tervet ja funktsioneerivat kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled seda kotti lapsele selga proovinud? Oled sa kursis vähemalt 1.-3.klassi õpikute formaadiga? See kott on iseenesest kerge ja täidetult jaguneb koti raskus kanja seljal ühtlaselt. Toidukarp ja joogipudel on tegelikult asja eest, kui laps ka pikapeävarühmas käib või peale kooli kohe trenni läheb. Toidukarbi sahtel on ju termosahtel, nii et see peaks idee järgi hoidma ka sobilikku temperatuuri võileivale (no ei tea, kas nii on, aga mõte ju hea). Kahjuks minu lapse kotist varastati pudel, aga olen märganud, et koduekstra kaupluses on varupudeleid müügil (5-6 eurot tk), värvilised. Pudel oli hea ka trennis kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime tütrele 1. klassi jaoks Novice koti, see veel väiksem, mahutavusega 12 liitrit. Vaatasin, et beginnersil oli 15 l.

Lihtsalt tüdruk oli nii väike, et teised kotid olid tema selja jaoks selgelt liiga suured. Esimese klassi käis ta sellega ära ja läheb nüüd teise ja ma ei ütleks, et ruumi puudu tuli.

Kuna ka vanemal lapsel oli Jeva kott, siis kiidan antud firmat – 4 aastat käis sama kotiga ja ma ainult pesin pesumasinas puhtaks. No super kvaliteet. Kuna tema kott oli hoopis suuremat tüüpi (U-turn, 18 l), siis ootab see väiksema õe kasvamist ja läheb kasutusse 3.-4. klassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beginners mudel peaks just hea suurusega olema ehk mahuvad ka A4 asjad ära ja lisataskud just head. Nendes saab näiteks mobiiltelefoni hoida või panna pinalisse mitte mahtuvaid asju – paksu liimipulka, lisapliiatseid, väikest snäkki jne. Meil Novice mudel ja selle miinuseks asjaolu, et A4 suuruses asjad ei mahu hästi ära, peab panema koti tahaossa aga ega lapsel pole selleks koolikella helisedes alati aega. Ja nii need A4 asjade nurgad kaardus ongi… Ise ostaksin nüüd Beginners mudeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]poco a poco kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie ostsime tütrele 1. klassi jaoks Novice koti, see veel väiksem, mahutavusega 12 liitrit. Vaatasin, et beginnersil oli 15 l.

Lihtsalt tüdruk oli nii väike, et teised kotid olid tema selja jaoks selgelt liiga suured. Esimese klassi käis ta sellega ära ja läheb nüüd teise ja ma ei ütleks, et ruumi puudu tuli.

Kuna ka vanemal lapsel oli Jeva kott, siis kiidan antud firmat – 4 aastat käis sama kotiga ja ma ainult pesin pesumasinas puhtaks. No super kvaliteet. Kuna tema kott oli hoopis suuremat tüüpi (U-turn, 18 l), siis ootab see väiksema õe kasvamist ja läheb kasutusse 3.-4. klassis.

[/tsitaat]
Minu väikest kasvu tütar (kooli minnes ca 116cm) läks U-turn miniga, ka umbes 12 liitrit, sinna mahub A4 mapp ikka väga napilt, tulemuseks see, et poole kolmanda klassi pealt hakkas lukk streikima, ühte pidi läks kinni korralikult, tesi pidi mitte. Teisele lapsele plaanisin kindlasti osta Intermediate, poes sai siiski mustri ja värvi järgi valitud U-turn, mõlemad on 18 liitrit, aga Intermediatel parem ja suurem kehalise kott.
Beginners mulle kuju poolest ei meeldi, selline kitsas ja kõrge, arvan, et sobib pigem pikemale lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 4.klassi minev tüdruk valis välja endale Jeva Intermediate mudeli. Kuna ise reaalselt toodet pole näinud (vaid pildilt), siis küsiks, kas suuruselt ei jää see mudel väikseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul poeg läheb ka esimesse klassi ja ostsin samuti selle Beginnersi variandi, kuna teised mudelid olid seljas liiga suured. Poisil pikkust 126 cm. Arvestasin, et kotti saaks kasutda vähemalt kaks aastat, aga kui rohkem, siis veel parem. :)Proovisin kotti panna ka A4 asju ja mõned vihikud-raamatud ning mahtusid ära küll. Suurem mudel oli täpselt sama sügavusega, ainult laiust oli 7-8 cm rohkem ja kõrgem natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ka beginneriga rahul. Siin eespool juba kirjutati, et neis joogipudeli jne taskutes on võimalik hoida nt vihmavarju, salfakapakki jms. Minu laps käis kotiga 2 aastat ja nüüd sellest sügisest läheb noorem laps sama kotiga esimesse klassi, vanemale ostsime uue suurema koti, sest ei näinud mõtet osta teistväikest kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka beginner oli ostetud ja nüüd läheb poiss sellega juba kolmandasse. Asjad siiani mahtusid kenasti ära. 4st ostame uue koti.
siina joogipudeli kohta on hea panna tavalist pudelit ja söögikarbi taskus tal igasugune pudi-padi ja rahakott. Väga hea valik algklassidesse pole ei suur ega väike ja täpselt pisemale lapsele sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime samuti beginners mudeli. Tüdruk läheb esimesse klassi ja on väga nääpsukene ja suurem kott vajus tal lihtsalt õlgadelt alla. Kuna see kott ei ole seest väga avar, siis kartsin ka, et äkki ikka ei mahu kõik ära, aga siin nii positiivsed kommentaarid selle suuruse kohta. Seljas on kott väga mugav ja näeb ka ilus välja.
Meil siis selline kott:
http://jeva.dk/shop/product_information.php?vare=7979

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli, väga hea ja väga rahul, poleks saanud suuremat osta, kuna õlgadest oli laps kitsas ja teised oleks liiga suureks jäänud. 1klass oli suurepärane ja kõik vajalik mahtus kenasti ära + dressikott on mõnusalt koti külge kinnitatav. 2klass pinal kippus koguaeg üle jääma. Nüüd läheb 3klassi, ostsin uue koti ja vana täitsa korralik, aga jääb üle. Kui keegi tahab võib sümboolse tasu eest endale saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli väga kribu 1. klassi mineja. Pikkust ehk 120cm ja kaalu 18kg.
Arvati, et ega muu kui beginners ei sobi, aga laps proovis selga u-turn mudelit ja ütles, et see hoiab tal seljas ning toetab kordades paremini.
Saigi see valitud.
Piisavalt mahukas ja nüüd läheb sellega 2. klassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Veel üks teema Jeva koolikotist:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.