Esileht Pereelu ja suhted Veel üks teema pulmakleidist

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Veel üks teema pulmakleidist

Postitas:

Täienduseks siin allpool olevale kleiditeemale. Olen ka OMA kleidi otsingul, salongides pakutava hulgast pole leidnud, olen näinud selles stiilis asju mõne Eesti moelooja kollektsioonis, kuid pole julgenud hindu uurima minna. Kas keegi on tellinud mõne Eesti disaineri kleidi ja ehk julgeb ka hinnaklassi öelda? Huvitab nt Riina Põldroos, Hanna Korsar, Lilli Jahilo.
Või teab keegi mõnda toredat noort, aga veidi soodsamat tegijat?
Igasuguse info eest tänulik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:25; 13.06 14:35; 14.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS te ometi oma pulmateemasid pulmade foorumis ei aruta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa mõtled pulmad.ee, siis seal ma kasutaja küll pole, kuid olen piilumas käinud ja seal reeglina võtab sõna u. 10 sel aastal abiellujat, kel kleidid tellitud e-bayst, ühel oli vist mingi briti disaineri kleit. Ehk on siis ka mõni endine pruut.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:25; 13.06 14:35; 14.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti disainerite puhul tuleb pulmakleidi puhul arvestada alates 1000 eurost. Oleneb ju tegumoest, kangast, detailidest jne, suure tõenäosusega läheb kallimaks. Aga alla selle pole erilist lootust. Uurisin mõni aeg tagasi seda asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eesti disainerite puhul tuleb pulmakleidi puhul arvestada alates 1000 eurost. Oleneb ju tegumoest, kangast, detailidest jne, suure tõenäosusega läheb kallimaks. Aga alla selle pole erilist lootust. Uurisin mõni aeg tagasi seda asja.[/tsitaat]

Seda ma kartsin :(. Sellist raha ei tahaks pulmakleidi alla panna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:25; 13.06 14:35; 14.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma kartsin :(. Sellist raha ei tahaks pulmakleidi alla panna…[/tsitaat]

Siit saadki kartulikoti 1000 euri eest. Minu arvates meil pole siiani veel ühtki säravat pulmakleitide tegijat.
Välismaalt telli missugune tahes, kui vaid tead õiget kohta, kust tellida, ning saad 200 euro ringis oma unistuste kleidi.
Mul kapis seisab originaal. Ootab minu päeva. Aga on ka üks järgi tehtud kleit ja on ka väga hea kvaliteediga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks mitu kleiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Veel üks teema pulmakleidist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.