Esileht Sünnitus Veelkord Fertilitasest, kellel värsked kogemused

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Veelkord Fertilitasest, kellel värsked kogemused

Postitas:

kuidas olete üldjoontes rahule jäänud. Olen aru saanud, et seal ei peaks individuaalset ämmakat võtma, et kõik on toredad. Kui jälgimas ei ole seal olnud, siis võin sünnitama minna ju küll sinna aga kas pean eelnevalt neid teavitama? On kellelgi midagi halba ka ette heita (v.a. et puudub riikliku haigla tehnika vms) tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:18; 27.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma kaks last sünnitanud seal ja igati rahul. Ma ei oska kommenteerida ämmaemandate teemat, need, kes minu lapsed vastu võtsid, olid küll väga kompetentsed ja toredad. Esimene neist ei tööta enam seal, aga teine oli Tiia Vilkost ja tema peaks küll alles oleam. Kui peaks olema veel kunagi vaja sünnitada, siis igal juhul Fertilitases.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin fertis kuu aega tagasi ja jäin väga rahule.

Kust kohast Sa üldse võtad, et seal puudub vajalik tehnika???
See, et foorumites kogu aeg sellest kirjutatakse, ei vasta kohe tõele.
Ja pealegi, kui lapsega midagi juhtub, siis ka Pelgust ja Itk-st viiakse laps Mustamäe lastehaiglasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin kaks kuud tagasi Fertilitases ja jäin väga rahule. Kõigil töötajatel on sinu jaoks aega, nii ämmaemandal, günekoloogil kui hooldajal. Samuti ei peeta ühti sinu esitatud küsimust rumalaks. Minu jaoks oli Fertilitase suureks plussiks see, et perepalati saad kohe sünnitama minnes, mitte peale sünnitust. Kuna Fertilitases tegeletakse muu hulgas ka kirurgiaga (nt nina-kõrva-kurgu) siis ei saa neile ette heita tehnika puudumist.
Aga nagu eelnevas postis soovitati. Mine tutvu haiglaga seda tutvustaval loengul. Loengut viib läbi peaarst ise ja sa saad kõigile oma küsimustele vastused. Loeng on kord kuus, see on tasuta ning järmine ongi kohe 1. märtsil kell 16.00.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu sõbralike vastuste eest!
Lähen kindlasti:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:18; 27.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin seal hiljuti oma 3. lapse. Esimesed 2 korda olid asjalikud ämmakad, aga seekord ei jäänud rahule, väga halvad mälestused. Lisaks ebameeldivale sünnituskogemusele SÜNNITUSLAUAL, kus sünnitamine oli mul täiesti vastumeelne, õmbles mind pärast kokku ämmaemand ja ütleme nii, et pehmelt öeldes väga halvasti. Ma ei teagi, mis ma nüüd tegema peaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin seal oma esimese lapse, seepärast läksingi sinna, et ma pole eriline enda eest seisja. Et ehk seal hoolitsetakse mu eest paremini ja suhtutakse individuaalsemalt 🙂 Mulle meeldisid kõik ämmakad välja arvatud see, kes viimasena mu juurde jäi – minumeelest temast polnud mingit abi ja minu püüdlustele asendit vahetada jne ei avaldanud ta vähimatki toetust, pigem kukkus mind noomima. Oli selline külm ja äraolev. Kui laps juba käes, siis kõigi edasiste vahetuste ämmakad olid väga toredad ja hoolitsevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

palun siia ämmaemanda soovitusi 🙂
http://www.perekool.ee/index.php?id=55692&class=forum_schnell&action=view_post&post=8948075

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmisest kevadest väga hea kogemus. Kaua ülekantud raseduse esilekutsumine läks üle plaaniliseks keisriks. Riiklikus poleks keegi mind niimoodi hellitanud, oleks surutud tilk põhja ja ära punnitatud, mis oleks ilmselt suuri tüsistusi nii mulle kui lapsele toonud. Või siis paremal juhul oleks ehk erakorraline keiser olnud. Fertis oli arstil aega ja viitsimist ja tehnikat käepärast (mulle tehti nt vahetult enne keisrit väga pikk uh), et sünnitajaga tegeleda.
Järgmise lapse nõustun sünnitama ainult Fertis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Veelkord Fertilitasest, kellel värsked kogemused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.