Esileht Ilu ja tervis Veelkord Mirenast – kui kaua võiks varuda aega organismil kohanemiseks?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Veelkord Mirenast – kui kaua võiks varuda aega organismil kohanemiseks?

Postitas:

Sirvisin siin küll Mirena kohta kirjutatut, kuid siiski otsustasin teha uue teema.
Olen 50, elus pole kunagi enne kasutanud ei beebipille ega hormoonspiraali, Mirenat soovitas günekoloog väga tugevate verejooksude kontrolli alla saamiseks. Ühtlasi tehti enne paigaldust üks puhastus ja üks operatsioon, mille käigus eemaldati polüüp ja mõningad pisemad müoomid.
Opi käigus paigaldati ka spiraal.
Sellest on möödas kuu aega. On esinenud veritsust ja voolust, kuid mitte selliseid suuri verejookse, mis lõppesid tohutu nõrkuse ja aneemiaga. Miinuseks on aga alakõhuvalud, mida ei oska siiski muuga seostada kui Mireenaga. Või ka allesjäänud müoomidega? (kõike ei õnnestunud või ei peetud vajalikuks eemaldada) Valud on enamasti öösiti, kuid mitte iga päev.
Kuna senini olen olnud see õnnelik naine, kelle on olnud väga ühtlane tsükkel ja valu olen tundnud vaid päevade ajal 1-2 päeva, siis on praegune olukord uus ja segab tõsiselt elu, sest olen just just alustamas uuel töökohal, mis nõuab ka füüsilist pingutust, püstiseismisi ja suhtlemist klientidega. See kõik veidi hirmutab – kuidas saan hakkama ja kas see nüüd nii jääbki pikemaks ajaks? Samas kui verejooksud jätkuksid, siis oleks töötamine välistatud – niivõrd nõrgaks teeb see. Loen kommentaaridest, et tuleks lasta kehal harjuda…Aga kui kaua peaksin ootama? Räägitakse lausa kuudest, isegi 2 aastast…Seni siis võtma suurtes kogustes valuvaigisteid? Tänan ette kõiki heasoovlikke kommentaatoreid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuni aastake võib vabalt minna.
Ma võisin ka kunagi oma päevade järgi kalendrit määrata, aga see kahjuks ei mõjuta, kui hästi või pikalt läheb spiraaliga kohanemine

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Veelkord Mirenast – kui kaua võiks varuda aega organismil kohanemiseks?