Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veelkord veritsemisest IVF

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Veelkord veritsemisest IVF

Postitas:

Tere
Palun veelkord aidata IVF teemal – et milline veritsus siis on ok enne veretesti ja milline mitte? Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:40; 04.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veritsemine ja määrimine tähendavad alati riski. Kui sa küsid, milline veritsus on ok, siis üldse ei tohiks veritseda ja kel veritseb, siis ainult aeg näitab, kas saab asja või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei saa tõesti niiviisi öelda, sest see pole selline must-valge teema. Ja põhjused on ka nii erinevad (müoom, pesastumine, hematoom vms).

Minul on hetkel raseduse 8-s nädal. Mul on 2x veritsenud ja ülejäänud aja määrib. Õnneks on rasedusega kõik ok. Samas osadel määrib ainult veidi ja rasedus katkeb/peetub vms. See on nii individuaalne.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile! Mul tumedam veri, tuleb välja pisikeste pruunide tükkidena. Menstruatsiooniks nagu pidada ei saa…eks püüan olla positiivne ja eks veretest annab vastused…sinnani aega veel kaks päeva. Sellest ka minu küsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:40; 04.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mingi veritsemine pole ok, aga kui on mingi pruunikas väga väike määrimine või heleroosakas voolus, see pole veel suur ohumärk. Helepunane päris veri ei ole ok, see on ikka suure tõenäosusega päevad ehk ebaõnnestumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 11:02; 06.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli pruunikas määrimine ja katkes umbes paari nädala pärast…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi veritsus ei ole ok. Aga on mõni veritsuse põhjus, mis ei ole raseudsele ohtlik (väike hematoom lekib jms) ja on neid, mis on ja siis on veel tõenäosus, et ivf lihtsalt ebaõnnestus. Niikaua kui ei tule helepunast päris verd, on lootust küll.
Aga isegi kui päevad hakkavad, võiksid veretestil siiski ära käia, selle nr järgi saab teada, kas midagi vähemalt arenes ja üritas pesastuda või üldse mitte.
Asoo, ma olen seda juba vastanud kuu aega tagasi… teemaalgatajal on nii ehk naa vastus juba ammu käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 11:02; 06.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veelkord veritsemisest IVF