Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veendumus vaktsineerimise kohta

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Veendumus vaktsineerimise kohta

Postitas:
Kägu

Lahkus ju jälle üks tuntud telenägu. Kurb, nõelaohver.

Iga surnu on nüüdsest koroonavaktsiini tagajärjel? Vandenõuteoreetikud näevad ikka tonte????

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti on ikka täiega määgivaid lambaid täis.
Need vaxxid on mürkki täis, aga tehke neid juurde endale, siis on tore jälle öelda kui mingi ”haigus” kallale tuleb et ega se vaxxi süü pole ja võib jälle uue teha. haha

Surmade statistika ütleb viimase 2 a kohta kõik. Nädalas sureb 100 inimest rohkem ja ” ei ei ega se ei ole ne mürgised süstikesed” , se on ”viirus mida ei ole olemas”.

 

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti on ikka täiega määgivaid lambaid täis.

Need vaxxid on mürkki täis, aga tehke neid juurde endale, siis on tore jälle öelda kui mingi ”haigus” kallale tuleb et ega se vaxxi süü pole ja võib jälle uue teha. haha

Surmade statistika ütleb viimase 2 a kohta kõik. Nädalas sureb 100 inimest rohkem ja ” ei ei ega se ei ole ne mürgised süstikesed” , se on ”viirus mida ei ole olemas”.

Milliseid “mürke” need vaktsiinid siis ka täis on? Äkki nimetaksid ühe mürgi selle keemilise nimetusega?
Ma ei kujuta ette, mis toimub selle inimese peas, kes tõsimeeli käib ringi ja usub, et arstid süstivad miljarditele inimestele maailmas mingeid “mürke”.

Kas sa oled mõelnud psühhiaatrilise nõustamise peale? Äkki saaksid seal oma paranoidsetest luuludest üle?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid “mürke” need vaktsiinid siis ka täis on? Äkki nimetaksid ühe mürgi selle keemilise nimetusega? Ma ei kujuta ette, mis toimub selle inimese peas, kes tõsimeeli käib ringi ja usub, et arstid süstivad miljarditele inimestele maailmas mingeid “mürke”. Kas sa oled mõelnud psühhiaatrilise nõustamise peale? Äkki saaksid seal oma paranoidsetest luuludest üle?

Aga inimeste skeptitsismil on ju ka alust. kindlasti keegi on siis meditsiiniharidusega, näiteks tean tean mina ühte omaealist, kellel puudus üks käsi ja seda juba sünnist saati. Emale oli mingit ravimit raseduse ajal manustatud, mille tagajärjel sündisid jäsemeteta lapsed. Samuti TTD  ja neid lugusid on ju küllalt. MIks neid inimesi nende hirmude pärast halvustada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga inimeste skeptitsismil on ju ka alust. kindlasti keegi on siis meditsiiniharidusega, näiteks tean tean mina ühte omaealist, kellel puudus üks käsi ja seda juba sünnist saati. Emale oli mingit ravimit raseduse ajal manustatud, mille tagajärjel sündisid jäsemeteta lapsed. Samuti TTD ja neid lugusid on ju küllalt. MIks neid inimesi nende hirmude pärast halvustada.

Halvustan rumalust, mitte hirme.

Küsimus ei ole mitte selles, et keegi kardab, et äkki ta saab vaktsiinist kõrvaltoime.

Küsimus on selles, et inimene käib ringi ja tõsimeeli usub, et kõik maailma meditsiinitöötajad on nõuks võtnud tema elu kallale kippuda ja iga hinna eest üritavad manustada talle mingeid “mürke” ja et maailmas sureb massiliselt inimesi sellise “mürgitamise” tagajärjel ja kõik see on mingi suur vandenõu ei tea mille saavutamiseks.

Selliste luuludega võiks küll prühhiaatri poole pöörduda. Aga võib-olla tahab psühhiaater ka tema elu kallale kippuda, ei tea.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus on selles, et inimene käib ringi ja tõsimeeli usub, et kõik maailma meditsiinitöötajad on nõuks võtnud tema elu kallale kippuda ja iga hinna eest üritavad manustada talle mingeid “mürke” ja et maailmas sureb massiliselt inimesi sellise “mürgitamise” tagajärjel ja kõik see on mingi suur vandenõu ei tea mille saavutamiseks.

Arstid ei tea samuti essugi covidist ja kohe kindlasti ei pea kõik maailma meditsiinitöötajad ega poliitikud olema osa “siseringist”. Järgivad pimesi tootja poolt ette söödetud juhiseid ning usuvad sama naiivselt ametlikku versiooni nagu kõik ülejäänud tavainimesed. Skeptilisi arste ja teadlasi leidub ka aga nad ei leia kajastust peavoolumeedias.

Mis vandenõuteooriatesse puutub siis USA presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr. väitis üldse, et tegu on biorelvaga mis võib olla ka “etniliselt sihitud”. Mida sellistest teooriatest arvad?

Retooriline küsimus kuna ma tean, et vaktsineeritud ei suuda objektiivselt covidi teemat käsitleda. Huvide konflikt ju.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid “mürke” need vaktsiinid siis ka täis on? Äkki nimetaksid ühe mürgi selle keemilise nimetusega?

Ma ei kujuta ette, mis toimub selle inimese peas, kes tõsimeeli käib ringi ja usub, et arstid süstivad miljarditele inimestele maailmas mingeid “mürke”.

Kas sa oled mõelnud psühhiaatrilise nõustamise peale? Äkki saaksid seal oma paranoidsetest luuludest üle?

Ei ole tsiteeritav, aga mäletan ühte postitust 2019 aastast, kus hoiatati väga konkreetselt järgmise aasta talvel saabuva vaktsiini eest, mis pidavat sisaldama rohkesti mürgiseid metalle. Ta kirjutas, et vaktsiin, mis tuuakse gripi laadsete sümpomitega viiruse vastu ja mille meedia suureks puhub, on tegelik “tapja”. Väga detailselt kirjeldas seda kõike enne covidit ennast (kuvatõmmised alles).

Ilmselt on kellegi väljamõeldis ja puhas juhus, aga mine sa tea, aeg-ajalt kohtab internetisügavustes ka päris lekitajaid, vilepuhujaid ja insidereid. Huvitav kokkusattumus sellegipoolest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tsiteeritav, aga mäletan ühte postitust 2019 aastast, kus hoiatati väga konkreetselt järgmise aasta talvel saabuva vaktsiini eest, mis pidavat sisaldama rohkesti mürgiseid metalle.

Vaktsiini koostist on igal inimesel võimalik suhteliselt vähese pingutusega uurida. Palun uuri ja leia sealt need “mürgised metallid”. Selleks ei ole tarvis mingit raketiteaduse laborit, et millegi koostist uurida.

Miks peaks vaktsiini sisse panema mingeid “mürgiseid metalle”? Mis nende funktsioon seal peaks olema? Milleks teha tootmisprotsess tarbetult kallimaks? Ja pealegi, mingeid “mürgiseid metalle” sisaldavad vaktsiinid ei saa müügilubagi. Lamemaalastel puudub vähimgi arusaamine sellest, kui ülirangelt on reguleeritud ravimite turule  toomine ja kui raske on saada ravimile müügiluba.

Arstid ei tea samuti essugi covidist ja kohe kindlasti ei pea kõik maailma meditsiinitöötajad ega poliitikud olema osa “siseringist”.

Arstid hoiavad end pidevalt uurima teaduskirjanduse abil kursis koroona arengutega. Kes siis veel covidist teadma, kui mitte arstid-meditsiiniteadlased?

Mis “siseringist” jutt on? Kes sinna kuuluvad? Reptiloidid ja tulnukad? Kuidas selle liikmeks saab? Või üksteisega konkureerivate ravimifirmade esindajad, kes mõistatuslikul põhjusel teevad oma konkurentidega koostööd, et inimesi arusaamatul põhjusel “mürgitada”?

Järgivad pimesi tootja poolt ette söödetud juhiseid ning usuvad sama naiivselt ametlikku versiooni nagu kõik ülejäänud tavainimesed.

Kustkohast see “ametlik versioon” sinu meelest pärit on, kui mitte arstidelt-meditsiiniteadlastelt, kes asja uurivad?

Skeptilisi arste ja teadlasi leidub ka aga nad ei leia kajastust peavoolumeedias.

Jara jara jara ülemaailmne vandenõu jara jara jara…

Korrektuur: uhuusid ja šarlatane leidub iga teemaga seoses, aga nende rumalat mula pole tõesti mõtet peavoolumeedias kajastada.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr. väitis üldse, et tegu on biorelvaga mis võib olla ka “etniliselt sihitud”.

See, et tegemist oleks biorelvaga, on üldse kõige rumalam jutt, mida lamemaalased on suutnud välja mõelda.

Esiteks, biorelva pole mingit mõtet hakata valmistama tundmatust viirusest. Biorelva tegemiseks võetaks hästi tuntud ja põhjalikult läbi uuritud viirus, näiteks gripiviirus, mitte mingi senitundmatu koroonaviirus.

Teiseks, kah mul alles “biorelv”, mille suur osa nakatunutest kerge külmetushaigusena läbi põeb. Pole ka näha, et ükski etniline grupp selle all kuidagi eriliselt rohkem kannatanud oleks. Biorelva on mõtet teha sellist, mis niidab maha vähemalt 90% haigestunutest, mitte paar protsenti.

Sellist rumalat jura uskuvad uhuud siis süüdistavad teisi, et need ei oskavat mõelda…

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen oma tutvusringis ainuke, kes on covidi vastu vaktsineerimata (kaine mõistus ja juhus, mitte ei järgi mõnda kultust), ja ma olen ka ainuke kes ei ole kordagi nakatunud.

Ja minu peres on kõik mitu korda vaktsineeritud. Keegi pole nende aastate jooksul Covidit põdenud. Mida me sellest siis peaks järeldama?

Et loete kõik koos delfit ja ei ole väga raha reisida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskate siis ehk selgitada, miks ainiut paarsada inimest on surnud js mitte paar miljardit? Mul on 4 vaktsiini sees, miks ma ikka elus veel olen?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su arusaam maailmast tugineb tervenisti heausklikul “Aga miks peaks keegi nii tegema? ei tohi ju!” ja su nägemus biorelvast on lapsik “Kui see on biorelv miks siis kõik surnud juba ei ole”, ega siis ei olegi siin millegi üle arutada. Lamemaalaste ja reptiilide sidumine iga jutupunktiga näitab taseme ära – sellised absurditeooriad on vee sogamise eesmärgil kustlikult ühiskonnale peale surutud, selleks et peavoolu mass seostaks sõna “vandenõu” igasuguse uhhuuga.

Või oledki ainuke tark maailmas, kes teab täpselt milline peab üks “õige” biorelv olema ja mis võib olla kellegi motiiv?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskate siis ehk selgitada, miks ainiut paarsada inimest on surnud js mitte paar miljardit? Mul on 4 vaktsiini sees, miks ma ikka elus veel olen?

Et kui jala pealt surnult maha ei kuku peale süsti, siis see ongi kinnitus, et neil süstidel ei ole sinu organismile mingit negatiivset mõju olnud?
Sama nagu radiatsiooniga – ega kui kohe sealsamas maha ei sure, siis ilmselt ei mõjunud kuidagi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ja mu lähedased oleme end “biorelvadega” sõelapõhjaks torkinud:

Lapsepõlve vaktsiinid
Eksootiliste reiside jaoks tehtud vaktsiinid
HPV
Kõik koroonavaktsiinid
Puukentsefaliit + korduvvaktsineerimine
Iga-aastane gripivaktsiin

“Biorelvad” meid rajalt maha ei võtnud. Ka autism ja ajukahjustused on meist mööda läinud. /s

Kõikidel on raudne tervis, vanadel mõistus lõikab nagu koorelahutaja. Isegi külmetushaigused ei taha külge hakata.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik vaxxit sisaldavad adjuvante, näiteks alumiinium, polysorbaat 80, elavhõbe, formaldehüüd jm. Need ei kuulu inimese kehasse.
Ega arstid ei mürgita kedagi tahtlikult, nad on lihtsalt ajupestud idioodid, samasugused kui needki kes neid süste endale kerjasid.
See, et nendega midagi kohe ei juhtu kes neid süste kerjasid, ei tähenda et midagi ei juhtugi.
Inimese keha on imeline bioloogine süsteem, see oskab ka siis keha elus hoida kui se idioodist inimene endale mürkke süstida laseb. Keha lihtsalt peidab need mürgid ära ja seda me kutsume vähiks. Vot nii.

Viirused pole muideks olemas, 100a vana kusetus, millega teenitakse väga head raha.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik vaxxit sisaldavad adjuvante, näiteks alumiinium, polysorbaat 80, elavhõbe, formaldehüüd jm. Need ei kuulu inimese kehasse.

Ega arstid ei mürgita kedagi tahtlikult, nad on lihtsalt ajupestud idioodid, samasugused kui needki kes neid süste endale kerjasid.

See, et nendega midagi kohe ei juhtu kes neid süste kerjasid, ei tähenda et midagi ei juhtugi.

Inimese keha on imeline bioloogine süsteem, see oskab ka siis keha elus hoida kui se idioodist inimene endale mürkke süstida laseb. Keha lihtsalt peidab need mürgid ära ja seda me kutsume vähiks. Vot nii.

Viirused pole muideks olemas, 100a vana kusetus, millega teenitakse väga head raha.

ah, et arstid on ajupestud idioodid ja vähk tekib vaktsiinidest?

küllap on saatusel ka sinu jaoks üllatusi varuks, nagu juhtus ühe mu sugulasega, kes ka sinu moodi kirglik vaktsiinivastane. vähk tuli kallale ja abi otsis ja leidis ikka nende ajupestud idiootide juurest. 😉

 

 

 

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Iga ravimiga on nii, paljud kasutavad ohutult, aga teatud teatud geneetikaga või immuunsuse eripäraga inimestel võib tekkida ebameeldivaid tüsistusi. See, kas inimesest kujuneb antivaxer, sõltub kahest asjaolust: intelligentsusest (ammendab infot youtubest või loeb teadusartikleid) ja suremuse määrast. Kui väike, mõtleb inimene kergelt, et mind see ei taba ( näiteks elustiilihaigused -tubakas, alkohol, istuv eluviis jne), kui suur, avastavad kõik, et elu on ikka armas. Kui ebola levima hakkaks, ei leiduks mitte ühtegi antivakxerit, äärmisel juhul kuskil sügavas metsas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisele inimesele ajupesu tegema hakata on minu meelest kuritegu. Täiskasvanud inimene ikka talitab oma veendumuste kohaselt. Neid Telegramme lugeda muidugi ei soovita, see ka puhas ajupesu. Samas teistsuguste mõtteviisidega tutvuda oleks ka mõistlik. Tulekski leida kuldne kesktee. Milline mõtteviis on loogiline? Mida ütleb mu sisetunne? Kas ma ei lase end liialt mõjutada emotsioonidest? Rohkem lugeda teaduslikku kirjandust. Samas kahelda kõiges, mis tundub ebaloogiline. Aga et vaktsineerimise pooldaja hakkab oma veendumusi teisele peale suruma, pole õige. Samuti pole õige kui vaktsineerimise vastane hakkab oma veendumusi teistele peale suruma. Minu nõuanne: Loe nii teaduslikku kui n-ö pseudoteaduslikku kirjandust. Süvene. Jäta emotsioonid kõrvale. Jäta Kaja Kallas ja papa-poja Helmed välja. Süvene. Loe kirjandust ja mõtle. Analüüsi. Mis on loogiline, mis mitte. Kasuta intuitsiooni. Ja jõuadki tõeni. Mis sellest, et see on Sinu enda tõde. Kellelgi pole õigust seda väänata. Aga liituda lambakarjaga, kes määgib: Maha Kallas, maha vaktsiinid, maha maskikandmine, või liituda teise lambakarjaga, kes määgib: “maha EKRE!”, “koroonat pole olemas!”, “vaktsiinid on selleks, et inimestesse mikrokiibid süstida” jne. Kui Sa seda karja määgimist nii tõsiselt võtad, miks ei võiks Sa siis uskuda, et Sind ümbritsevad inimsisalikud ja kogu maad valitsevad tegelikult tulnukad. Rohkem iseseisvat, kriitilist mõtlemist ja vähem allumist massipsühhoosile. Lihtsalt, mõtle oma peaga. Ja ela oma elu vaid enda reeglite järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vandenõuteoreetikud vandenõuteoreetikuteks. Lamemaalased ja inimsisalike uskujad ei kuulu ka minu austusobjektide hulka, kuid vastväiteks kommenteerijale ütleks, et kas mitte ka iga avariis hukkunu või kroonilisse haigusse surnu, kellel samaaegselt juhtus ka Covid olema, ei pandud automaatselt Covidisse surnute statistikasse?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Usaldan teadust, usun eksperte” ja “kõik on vandenõu inimeste hävitamiseks” on kaks äärmust kus mõlemate mõtteviiside viljelejad teevad sama vea- ülehindavad nn eestvedajate võimeid kordades…

Koroona on hetkel väga hea näide kust iga (inglise keelt valdav) inimene saab soovi korral väga palju materjale välja kaevata.

Muidugi tuleb endale selgeks teha teaduse tegemise olemuse ja omada kriitilist analüüsivõimet- kes, mida, kuidas uuris, kuidas järeldustele jõuti ja kes uuringute eest maksis. Kas need järeldused on üldse adekvaatsed? Teadusringkondades endis pole tippspetsialistidel konsensust. Usaldame teadust, aga millist, eksole?

Jah, on arusaadav, et valdav enamus ei olegi selliseks analüüsiks võimelised ning kogu uskumus kujundatakse Delfi, Telegrami või “sõber saunas rääkis”, põhjal, sest segaduses elamine on koormav- inimene vajab mingit põhjendust, usku, ideoloogiat, et miks asjad on just nii nagu on. Tihti pole sel usul faktidega midagi pistmist.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks endine tippjalgrattur oleks peaaegu lusika nurka visanud, trennipoisid aga päästsid ära.

Mõned kommentaarid feissarist antud jalgratturi sulest:

“Mina väga loodan, et Mitte ükski koroona süsti vastane ei läheks enam koroona puhul abi paluma. Ravige end kodus, saate hakkama???? Minu Isa vajab täna põlve ja puusa oppi. Miks minu Isa peab kannatama valudes? Lihtsalt pole kohta! Teid on haiglaid täis. Mõni sureb ära, paljud aga elavad pooliku kopsuga edasi jne…Ei usalda meedikuid, Teie valik. Saage siis ise hakkama.”

Võtke Martin Helmel käest kinni ja minge kõndige Meie Eesti haiglad läbi. Võtke ka Tõnis Mägi-l käest kinni????See oleks koht kus laulda.

päästab ehk hingamisaparaadi eest. Aga see on Teie valik, ärge tüüdake kiirabi ja haiglaid. Saage ise hakkama ja kõik on okei

jah teen seda kui see mind aitab.

Ei pista semu????mul on piisavalt meditsiini töötajatest lähedasi

 

Ühesõnaga, paistab ,et usaldas teadust liigagi palju. 2 aastat hiljem peale esimesi torkeid oleks olnud lusikas.

Mina artiklit lõpuni ei lugenud, kuna ei suvatse maksta saastajakirjanduse eest, aga mulje jäi, et mees ise hakkas süüdistama oma kehva füüsilist vormi ja ülekaalu. No tere tore, mis veel, tippjalgratturil on kehv füüsiline vorm. 2kg rasva on juba ülekaal jne. Selle kohta ütlesk, et “when the coping is too strong”

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimestel on igav, seepärast ongi huvitav olla vastane, siis kuulutakse mingisse vähemusse. Sest loogiliselt vaktsiinivastane end ei vaktsineerinud, kui ta on täna siin ja elus, siis on ta elus. Need kes vaktsineerisid, on ka siin ja elus, st vaktsiin ei mõjutanud kellegi ära suremist. Aga kuna vaktsiini vastase elu on igav, nad on ju enamasti pensionärid, siis nad leelotavad oma jutukesi edasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://elu24.postimees.ee/7293432/muusikasektori-sulgedes-vanaemalt-kartuleid-palunud-kerdo-molder-koik-on-meie-kates-laheme-vaktsineerima

 

Pani õla alla ja kutsus teisi ka. Nüüd oleks äärepealt lusikas olnud. Ja see on kuulus tegelane, tavainimesele lükatakse muld peale ja mingit meediakajastust ei järgne.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://elu24.postimees.ee/7293432/muusikasektori-sulgedes-vanaemalt-kartuleid-palunud-kerdo-molder-koik-on-meie-kates-laheme-vaktsineerima

Pani õla alla ja kutsus teisi ka. Nüüd oleks äärepealt lusikas olnud. Ja see on kuulus tegelane, tavainimesele lükatakse muld peale ja mingit meediakajastust ei järgne.

Ja mis seost on tema lool vaktsineerimisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vaktsineeritutel üldse kriitilist mõtlemist ja analüüsivõimet ei ole? Lased süstida, jääd haigeks, teed uue süsti, uuesti haigeks. Sellest järeldad ainult, et mees on süüdi ja kõik vandenõu-telegrammid jne?

Ma olen oma tutvusringis ainuke, kes on covidi vastu vaktsineerimata (kaine mõistus ja juhus, mitte ei järgi mõnda kultust), ja ma olen ka ainuke kes ei ole kordagi nakatunud. Kõik teised põevad seda mitmendat ringi pluss igasugused long-covidid ja muud hädad. Isegi tervena käib üks pidev köhimine mu ümber. Mis järeldused ma sellest siis tegema peaksin? Selle asemel et peeglisse vaadata, jääb haigetel veel õigust ülegi teisi (normaalseid) inimesi vandenõuteoreetikuteks sõimata ja vägisi süstima viia.

Nagu ise oleksin kirjutanud. Ma töötan inimestega koos, st puutun haigustega kokku igapäevaselt. Kõik kolleegid on vaktsineeritud, ent koroonat põdesid ka mitu korda. Mina muudkui asendan neid ja pole kordagi koroonasse haigestunud. Ka sümptomiteta mitte. Tean, kuna meil oli pikka aega järjepidev kohustuslik testimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veendumus vaktsineerimise kohta