Esileht Lapse ootamine Veenilaiendid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Veenilaiendid

Postitas:

Kas on keegi sama asjaga hädas?  Kas läinud ajaga aina hullemaks või kuidas ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretse endale apteegist tugisukad. Paremaks kindlasti ei lähe aga tugisukad aitavad ära hoida natukenegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretse endale apteegist tugisukad. Paremaks kindlasti ei lähe aga tugisukad aitavad ära hoida natukenegi.

Olen ka hädas veenilaienditega. Tugisukad on olemas aga nendega on see häda et jalad hakkavad neid kandes külmetama ja üpris ebamugavad on samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on keegi kirurgilist abi saanud veenilaiendite puhul? Tahaks kogemusi. Nii vähe infot on selle kohta. Huvitab ka see meetod, kus süstitakse mingit ravimit ja veen justkui kaob.

Plaan siis tõsiselt ette võtta, sest aastatega on asi süvenenud ja midagi pole aidanud, ei sukad, ega muud lihtsamad meetodid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on keegi kirurgilist abi saanud veenilaiendite puhul? Tahaks kogemusi. Nii vähe infot on selle kohta. Huvitab ka see meetod, kus süstitakse mingit ravimit ja veen justkui kaob.

Plaan siis tõsiselt ette võtta, sest aastatega on asi süvenenud ja midagi pole aidanud, ei sukad, ega muud lihtsamad meetodid.

Mina oleks 2x skleroteraapias käinud. Kord aastas siis. Üks seanss 100 eur. See siis süstimise meetod, kus veen nö kleebitakse kokku. Protseduur ise väga valus ei ole, kuid see 2 nädalane tugisukkade kandmine ja esimesed ööd nendes magamine on küll rets.

Esimene kord olid tulemused päris hämmastavad, mul oli sääre peal suur veenilaiend, mis aastaid häiris ja nüüdseks vaevumärgatav. Rasedusega on siiski neid nö ämblikuvõrke juurde tekkinud. Ja pidavat veel tekkima, aga peale rasedust ära kaduma ka, vähemalt spetsialisti sõnul. Loodan, et nii ka on.  Sellega muidugi olevat nii , et kellel geneetiliselt määratud veenilaiendid need endale päris puhtaid jalgu ei saagi kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul enne rasedust oli ainult üks lilla plekike jala peal. Raseduse alguses tekkis sinna lähedale juba suurem veenilaiend. Seejärel tekkis ühe kintsu siseküljele punane ja kuum koht. See läks väga valusaks. Sellega käisin juba ultrahelis ja selgus, et veenipõletik. Määrisin Lioton1000 peale ja see koht kadus ära. Nüüd olen veel viimaseid nädalaid rase. Reie tagakülgedel on tunda küll, et veenid on üleval. Isegi häbememokal on minu arvates korralik veenilaiend. Mingi muna seal igal juhul on. Aga asi hullemaks ei ole läinud. Kevadel tööl kandsin tugisukkpükse. Tahtsin küll sukad osta, aga kogemata võtsin sukkpüksid. Nüüd ei ole juba ammu midagi kandnud. Ma loodan, et asi paraneb pärast sünnitust. Tegu neljanda rasedusega ja vanust ka juba üle 40. Varem pole rasedused veenilaiendeid põhjustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis teise rasedusega kolm suurt peopesa suurust kobrutavat lätakat ühe jala peale. Vahel rohkem nähtavad, vahel vähem, mõnikord valutavad, mõnikord ei saa arugi. Arst ütles, et raseduse ajal tavaline, ilmselt läheb hullemaks ja võib juurde ka tulla, aga et nendega ei saa midagi ette võtta enne kui laps käes. Ja iga uue rasedusega tuleb juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Veenilaiendid