Esileht Ilu ja tervis veenilaiendid- kas tugisukad või ravimid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: veenilaiendid- kas tugisukad või ravimid?

Postitas:

kas kasutate regulaarselt tugisukki, ja kui, siis milliseid või hoopis manustate mingit suukaudset ravimit? soovin nõu, kust osta ravisukki (mis firma omi) või hoopis alguses proovida mingit preparaati, mis tugevdaks veene seestpoolt. Mul välja ei paista muud, kui väike veenikomu ühel reiel, vanus 39a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll kuulnud, et mingeid seespidiseid preparaate olemas oleks:)
Soovitan minna sul kirurgile oma jalga näitama.
Määrida võib ka lioton 1000, aga ega see olemasolevaid ära võta, pigem leevendab natuke ja tugisukad on head küll. Aga minu kirurg ütles, et apteegi omad ei kõlba kuskile- tuleb spetsiaalsed osta, mina ostsin oma kirurgi käest peale veresoonte skleroseerimist, maksid 30¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegi omad ei kõlba kuskile. Kui oled Tallinna inimene siis mine Meremeeste haigla esimesel korruse poodi, kus müüakse spets sukki. Need on sellised, millest reaalselt ka kasu on.
Minul oli rasedusega pindmine veeni tromboos ning pidin end lisaks veel kõhtu süstima kuni 2 kuud peale lapse sündi. Ja kandma sukki. Siis käisin opil, kus veen eemaldati ning nüüd kannan veel kaks kuud sukki. Siis peaks loodetavasti sellega ühel pool olema.
Kui sa oled rase ning su veenilaiendid ei ole praegu veel hullud, siis osta kindlasti need ÕIGED sukad, ehk ei lähe nii hulluks asi. Seda oppi ja süstimist ei soovita kellelegi.
Ja küsi saatekiri kirurgile või vaseloogile, igaks juhuks võib üle vaadata.
PS: minu ämmaemand näiteks ei näinud veenilaiendites probleemi aga mul hakkasid valu tegema ja nõudsin ise saatekirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere

Mul ka opiga emaldati.Arst soovitas kaks korda aastas teha venorutoni kuuri(või kirjapildis eksida)see pidi ´veeni seinu seestpoolt tugevamaks tegema.Kirurgi enese soovitus.Ja kuuri pikkus kuskil 2kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis veenilaiendid- kas tugisukad või ravimid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.