Esileht Koolilaps Veepudeli jagamine koolis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Veepudeli jagamine koolis

Postitas:

Minu lapsed võtavad kooli kaasa tühja pudeli, mida siis kohapeal kraanist täidavad ja joovad kui janu tuleb. Aga klassis on paar tüdrukut, kes ise pudeleid kaasa ei võta, peoga kraanist juua ei oska ja siis küsivad koguaeg teiste käest juua. Mina olen oma lastele selgitanud, et teistega oma pudelit ei jagata, sest kunagi ei tea kes haige on ja kellele mida edasi kannab.Nad on ka öelnud teistele, et ema ei luba samast pudelist juua aga ikka on samad tüdrukud iga päev küsimas.

Kuidas teil koolis joomine lahendatud on ja kas te olete teadlik kus ja kuidas teie laps joob?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 21:20; 24.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen teadlik.

Meil on joogiautomaadi juures ühekordsed topsikud. Võad puhta topsi hoidikust, lased vee sisse, jood ja viskad topsi prügikasti.

Veepudeliga ei jalutata ja klassi pudeleid ega topse ei lubata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jah, see oleks ka lahendus aga neilkoolis veeautomaadid puuduvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 21:20; 24.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

joogiautomaadi juures on topsid. minu lapsel on oma pudel kaasas. klassis on kraanikausi juures tass või paar, vat seda küll nö jagatakse, st ega ükski laps seda pärast joomist ju ei pese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sina kui lapsevanem võid hoolekogu kaudu või otse pöörduda kooli juhatuse poole ja paluda veeautomaadi hanget kooli.

Sa võid suhelda nende tüdrukute vanematega ja teha neile ettepanek oma veepudelite kasutusele võtmise osas.

Sa võid oma lastele anda veel ühed pudelid kooli kaasa, et nad saaksid neid oma sõpradele anda, lisaks enesekehtestamise õpetus.

Sa võid teha klassijuhatajale ettepaneku, et klassi raha eest ostetakse veetopsid klassi kraanikausi juurde.

Kindlasti on veel lahendusi. Pane pea tööle! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teie lastel koolis kogu aeg nii meeletu janu on, et lausa pudelid kaasas, mida siis mitu korda täidetakse ka veel? Ma saan aru veeautomaatidest, kui kraanivesi juua ei kõlba, aga oma veepudel kraanivee joomiseks on küll pisut kummaline mu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei peagi ju veeautomaat olema, et puhtalt juua 😉

samamoodi võib ühekordsed topsid hoidikus olla ka kraanikausi juures. Ja prügikast.

Väikeses maakoolis olid puhtad joogiklaasid(nõudepesumasinast tulnud,kummuli )puhtal kandikul kandikul lauaga söökla juures kraanikausside kõrval. Võeti, joodi ja viidi klaas II kandikule, kus oli silt \”kasutatud klaasid\”.
Võib ju lisaks õpetada, et kui kahtled siis märg klaas ei saa olla kasutamata jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on jah probleem.
aga hullem on veel ees. see aeg, kui nad suudlema hakkavad. ma tunnen, et tänapäeva noored on nii vabameelsed, et nad suudlevad kõigiga. nii tüdruktega, kui poistega, sest see on nii pop, äge ja siis oled nö tegija.
kui te nüüd tahate hirmasti miinustada, siis ma mõistan seda. mulle see asi ka ei meeldi. aga ei saa ju lapsi keelata ka, kui nad ise aru ei saa. selle ebahügieenilisuse jutu peale nad vilistavad. ja ma mõistan, kui saan miinuseid selle eest tahan siin justkui suudlemist piirata. et kas ilmas veel kurjust vähe on. suudlemine, see on ju ilus! aga no nii kõigi sõbrannadega, igal peol…andestage mulle mu vanamoelisus.
aga võttes lahti ükskõik millised pidude, ööklubide pildid, ikka on kellegi keel kellegi suus. ja see on nii…. oh ma ei teagi mis noortepärast sõna selleks kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis pole veeautomaati ja pole ka kuulnud, et keegi veepudelit kaasas kannaks. Juua saavad söögivahetunnis ja see tundub olevat piisav. Miks peab pidevalt vett kaanima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole teadlik. olen joomise mooduse jätnud nende endi otsustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Veepudeli jagamine koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.