Esileht Ilu ja tervis Vee/teepäevad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Vee/teepäevad

Postitas:

Kas keegi on proovinud intermittent fastingut ehk siis söögivaba päeva?
Kuidas tulemused on olnud? Mina ise ei joo vett, hoopis taimeteed ja üllatuslikult ei lähe kõht päeva jooksul üldse tühjaks- st nö \”enesepiinamise\” faktor puudub. Kaalus ta veel tunda ei anna, sest teen alles teist korda, aga kõhul tundub kergem ja parem olla.
Kas siinsed käod ja muud asukad on kunagi proovinud 24h mitte süüa ja mis selle poolt ja mis selle vastu räägib, et seda jätkata?
Tänud kogemuste jagamiste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud seda nn kaduneljapäeva dieeti, et ainult vesi kogu päeva jooksul. Olen normaalkaalus. Minul oli kogu päeva jube külm, lisaks olin täiesti uimane ja tegutsemisvõimetu. Mingit kerguse tunnet, mida selle läbimisega lubati, mul küll ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veepäeva olen proovinud, aga tundus ikka liiga karm. Nüüd teen regulaarselt kord nädalas nö värske päeva. söön vaid värsket puu ja juurvilja ning puhtaid mahlasid. Teeb olemise ikka kergemaks küll ja kaal langeb ka tasapisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korduvalt teinud veepäevi.Minu kogemus-kui eelnev sisemine häälestus on õige ja tehtud nn õigel päeval, ei ole mingisugust probleemi olla päev veedieedil. Olen proovinud ka kolmepäevaseid veepäevi-täiesti teostatav. Mina vajan talvistel veepäevadel joogiks leiget vett aga eks see ole individuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Vee/teepäevad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.