Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vegan magustoidud, mis lähevad seistes paremaks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vegan magustoidud, mis lähevad seistes paremaks

Postitas:
Kägu

Kuna ma ise vegan ei ole, aga vaja oleks valmistada üks hea vegan magustoit, siis küsikski targematelt, et kas keegi teab mõnda head vegan magustoitu, mis seistes paremaks läheb? Küsin, sest samal päeval on nii palju tegemist, et ei jää aega küpsetamiseks ja oleks hea, kui saaks eelmisel päeval ette teha. Maitseelistusi ei ole, kõik sobib. Eeldan, et kook või tort oleks parim variant, sest mittevegan koogid (vähemalt minu meelest) lähevad seistes paremaks ja küpsisetüüpi küpsetised pigem halvemaks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lemmik https://mariliisilover.com/2016/01/pina-colada-kook/

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tekstuur meeldib, siis chia seemned+ kookospiim + marju (või mangopüreed) vms, see just peabki seisma

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et veganiteemad ajaviitesse jäetakse, aga muud toidu- ja peolauaküsimused koduteemasse tõstetakse.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte küll tervislik, aga üsna kindel variant:

http://www.taimetoit.ee/2017/08/truhvlitort-ainult-4-koostisosa.html?m=1

Aga peab külmikus hoidma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et veganiteemad ajaviitesse jäetakse, aga muud toidu- ja peolauaküsimused koduteemasse tõstetakse.

Need veganiteemad ajaviite all on 50% juhtudel mõeldudki provotseerimiseks ja nõmetsemiseks ja ülejäänud juhtudel kus teemaalgatajal on mingi siiras motiiv siis nad nõmetsemisteks kujunevad. Veganite, poliitikute, homode, usklike ja muude vähemuste ning veidruste kallal hammaste teritamine on ilmselt ainuke moment paljude inimeste elus, mis võimaldab tunda ennast targana või teisest paremana (loe: midagi väärt olevana).

+2
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vegan magustoidud, mis lähevad seistes paremaks