Esileht Ilu ja tervis veider lugu peale operatsiooni

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: veider lugu peale operatsiooni

Postitas:

Mul oli 01.03 pimesoole op. Alates sellest ajast on selline asi, et käin tualetis suuremal hädal päevas vähemalt kolm korda, kõht lahti pole ega midagi,aga jah, kui enne käisin 1 x päevas, siis nüüd kolm. Kas keegi oskab öelda, miks selline muutus või mida arvata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 18:10; 04.05 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest on see ju väga tervislik, kui kõht nii hästi läbi käib (ja lahti pole).
Võibolla on lihtsalt soolebakterite tasakaal peale oppi häiritud (said vast antibiootikume ka)? See taastub tasapisi, osta ökopoest Biolatte Original probiootikumi (baktereid), see taastab kiiremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 22:01; 05.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma olen mures pigem nagu sellepärast, et kas mul nüüd mingid vajalikud ained saamata ei jää, kui nii kiirelt kõik välja tuleb. Nüüd ongi reegel, et 3 korda päevas vähemalt, peale igat söögikorda siis kohe minek.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 18:10; 04.05 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sedasi \”päevade ajal\”. Kogu aeg on kõht lahti. Selline tunne, et mu keha eraldab mingit ainet päevade ajal, mis muudab kogu ainevahetuse hästi kiireks. kas see on võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah, ma olen mures pigem nagu sellepärast, et kas mul nüüd mingid vajalikud ained saamata ei jää, kui nii kiirelt kõik välja tuleb. Nüüd ongi reegel, et 3 korda päevas vähemalt, peale igat söögikorda siis kohe minek. [/tsitaat]Tõenäoliselt ikkagi tuleb välja mitte see, mida sa just äsja sõid, vaid varasem, juba läbitöötatud mass. Lihtsalt soole alumine otsa saab teate, et ülemisest otsast tuleb midagi peale, ja saadab varasema kraami välja.
Aga sa tee katse, söö näiteks korralik ports punapeeti ja vaata, millal see kaka värvis kajastub. Siis saad teada, kui kiiresti reaalselt sul kõht läbi käib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 22:01; 05.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis veider lugu peale operatsiooni

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.