Esileht Veebikonstaabel Veider naisterahvas, mida teha kui nii käitutakse

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Veider naisterahvas, mida teha kui nii käitutakse

Postitas:

Ootasin lapsega trammi, meie kõrval seisis naisterahvas, vanuses nii 50-55 ja järsku keerab ringi ja kukub mu lapst käperdama. Tõeliselt vihastasin, et hoidku eemale ja lõpetagu ära. Naine siis vihastas, läksime samasse trammi ja enne kui ta maha hakkas minema tuleb seisab mu ette, võtab telefoni ja kukub mind pildistama.
Kehitasin õlgu, et ju pole päris terve aga kokkuvõttes: mulle ei meeldi kui keegi mind sedasi pildistab ja loomulikult ta ei lõpetanud oma tegevust. Mida nagu teha sel juhul, samuti ei saa olla väga kindel, et ta neid pilte kuskile ei riputa või teab mida veel ei tee, arvestades tema niigi mitte adekvaatset käitumust.
Kuidas käituda inimestega, kes tulevad lihtsalt ja hakkavad su last käppima, ise kuulamata kui keelad. Õudne tahtmine oli sellele naisele äsada selle eest aga mida see lahendanud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud situatsioonis oleks saanud helistada 110 ja teatada, et võõras isik katsub Teie last ja ei lõpeta seda tegevust ka siis, kui olete palunud see tegevus lõpetada. Kui ta Teid ka pildistama hakkas, siis seda kahtlasem ta tundub. Kui need pildid hoolimata Teie keelust kuskil ilmuvad, saate sellest teavitada andmekaitseinspektsiooni.

Mul on hea meel, et Te tegite lärmi ja tõmbasite sellega teiste tähelepanu endale. Sellistel juhtumitel on alati hea, kui on olemas ka tunnistajad. Äsamisest poleks tõepoolest kasu olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Veider naisterahvas, mida teha kui nii käitutakse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.