Esileht Pereelu ja suhted veider tüli emaga

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: veider tüli emaga

Postitas:

elan emaga koos veel olude sunnil, aga igatahes probleem järgmine – ennast googeldades leidsin vanad videod põhikooliajast muusikakoolis, mis ta on pannud youtube’i avalikult üles kõikidele vaatamiseks koos minu ees- ja perekonnanimega, mis tulevad kohe välja, kui ükskõik kes mind googeldab. ma näen seal suhteliselt samasugune välja nagu praegu ja inimesed on saatnud mulle neid, ma ei ole varem sellele tähelepanu pööranud, aga nüüd palusin tal eemaldada videote kirjeldustest minu ees- ja perekonnanimi, et neid ei leiaks üles googlest (kuigi mulle nende videote üleval olemine avalikult ka ei meeldi, aga olin nõus kompromissiks, sest tean, et tal on hull probleem piltide/videote maha võtmisega).

igatahes, see jutt mis tema poolt tuli – solvamine, tema “privaattsooni tungimine”(mida iganes see tähendab), temale ettekirjutite tegemine, tema mälestuste kustutamine (?????), temale ei ütle keegi mida teha/mida mitte…. ja nii edasi, ma kõike ei jätnud meelde. igatahes nüüd on ta solvunud ja praktiseerib jälle oma “vaikimise terrorit” (ükskord pidas vastu üle kahe nädala sõnagi vahetamata sama katuse all, mis juba tekitab pingeid ja ma ei jaksa tema tujutsemist taluda)

ma küll reportisin neid videoid ja loodan, et youtube võtab need maha, sest ema ei reageeri absoluutselt sellele palvele. igatahes, mida teha? kas tal on õigust niimoodi käituda, kui tegemist on minu privaatsuse rikkumisega, mina olen nendes videotes oma täisnime ja näoga, lisaks täpne asukoht. tema käitumisest ja reageeringust ma olen samuti ausalt öeldes šokeeritud….

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole oma ema chihuahua ometigi.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei,su emal ei ole õigus sinu kohta isiklikku infot levitada. Mälestuste jaoks tehku kinnine kanal või pangu paberfotod albumiga riiulisse ja mäletagu palju jaksab. Mina isiklikult küsin oma laste käest luba, kui mõnd pilti jagada oma sotsiaalmeedias. Pere puhkuse jms pilte ning videosid hoian vaid kinnises pilvekontol ja ainult väga lähedastele jagan ligipääsu. Ei kujuta ette, et minu loata midagi minu kohta jagatakse või ise jagaks. Ka sõbrannadega ühispiltide ülespanekul pean elementaarseks, et see on eelnevalt kokku lepitud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et ema on sul lihtsalt üksildane.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole oma ema chihuahua ometigi.

Aga on ju.
Oeh, kahju!
See on klassikalise näide, kuidas lapsi saadakse lihtsalt suurest andmise rõõmust, noh, et lihtsalt soovitakse uuele indiviidile elu anda…
Pardon my irony!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mina kui võõras inimene saaksin teada, kui sinu nime googeldan. Seda,et oled muusikat õppinud ja oled säilitanud oma noorusliku väljanägemise :)Minule kui võõrale on see pinge tunnustus sinule kui midagi vastupidist.
Ehk sa selgitaksid, mis põhjusel sulle ei meeldi, et need videod üleval on. Ma muidugi leian, et ema peaks sinu palvele vastu tulema. Kas sa selgitasid emale, et sinu nime võivad kurjategijad ärakasutada ja sulle kurja teha ja et nime eemaldamine kaitseb sind. Kui nime eemaldamine on liiast, ehk ta on nõus piirama video nähtavust. Üks linnukene ja video nägemiseks peab link olema ja juhuslikult see enam kusagil välja ei tule. Mis aga kõiki teisi puudutab, kes ei kavatse youtubest saadud infoga sind kuidagi kahjustada, siis nende jaoks lisab see lisaväärtust ja on pigem imetlust esile kutsuv.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju need videod on emale tähtsad mingil põhjusel. Tähendavad tema jaoks hetki kui ta sinu üle tõsiselt uhke oli või midagi. Miks sellepärast pead vaevata? Mis mingis põhikooli videos saab olla midagi sellist, mille mahavõtmist peab tingimata nõudma? Mingi laps teeb muusikat, noh võib-olla mitte just kõige õnnestumalt, so what? Kes neid ikka vaadata viitsib? Või sa oled elukutselt muusik ja kardad, et tööpakkumised öeldakse ära? Ma lööks käega, kui need emale olulised on ja elaks edasi.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igatahes, mida teha?

Pea tõsist plaani ema juurest lahkumiseks. Sellise terroristiga koos elades kulutad lihtsalt oma närvid läbi ja pärast ei suuda enam normnaalse inimesega kah koos elada.
Kirjuta youtubele. Nad menetlevad seda 100aastat (sest neil laetaks iga päev miljon videot üles), aga lõpuks peaks ikkagi see maha võetama.

Tegelikult on see sigadus ja mina vastaks vist samuti sigadusega, vihjeks sulle: kas ema arvuti on parooli all? Sellest saab mööda…

Paarile eelmisele “tolerastile”: kas teile sobiks, kui google leiaks teie nimeotsinguga üles mingid videod, kuidas kassapidajaga vaidlete, üle tee komberdate, autot poeparklas viltu pargite, mida iganes avalikult teete, mida ma täiesti seaduslikult filmida võin?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa selgitasid emale, et sinu nime võivad kurjategijad ärakasutada ja sulle kurja teha ja et nime eemaldamine kaitseb sind.

Mida need kurjategijad siis täpselt teevad, kui vanu muusikakooli videoid näevad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted veider tüli emaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.