Esileht Ajaviite- ja muud jutud Veider unenägu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Veider unenägu

Postitas:
Kägu

Nägin täna öösel väga veidrat und. Sõitsin üsna käänulises jões kajakiga ning möödusin ühest väikesest saarest, mis oli täis erinevat värvi suuri madusid. Need oli tõeliselt jubedad, ehkki välimuselt väga kirjud ja iseenesest kaunid… Mõned neist olid ka vees, kus ajasid end püsti – tõeliselt hirmutav. Siiski mind ei rünnanud neist keegi, sõitsin lihtsalt ettevaatlikult mööda neist. Kuidagi jäi kripeldama. Ehkki pole kunagi unenägude seletajaid lugenud, siis täna vaatasin, kuid ega väga sotti saanud.

Kas keegi oskab öelda, mis see tähendada võiks?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kaunid… Mõned neist olid ka vees, kus ajasid end püsti – tõeliselt hirmutav.

Ma olen neid kah näinud. Tavaliselt on neil suured ilusad rinnad ja pikad blondid juuksed koos helesiniste silmadega.

Alati on kahju, kui läbi saab.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin hommikumantli väel mööda Tallinnat ringi ja siis hakkasin mõtlema, nii vist ei sobi – ostsin poest sinise sviitri ja teksad ning palusin müüjal hommikumantel kotti pakkida. Huvitav, mida see tähendab?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul seostuvad madudega salakavalad ja manipuleerivad inimesed. Unes pole näinud, aga selliste inimeste kohta ju öeldakse, et uss. Ma ei räägi siin ainult naistest. Mul endal on halb kogemus inimesega, kellel oli skorpioni tätoveering. Skorpion polnud tema tähtkuju. Skorpion pole küll madu, aga samamoodi ohtlik ja salvav.

Unes sa pääsesid nende käest, aga on teada, et nad ümbritsevad meid kõiki ja on tihtipeale väga atraktiivsed ja ligitõmbavad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suudad õelatest inimestest kuidagi kaarega mööda minna nii, et nad sind suurt ei mõjuta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvatav, et see mööda jõge sõitmine on mul küllaltki tihti esinev unenägu. Tore teada siis, et mõnel teisel ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmamuutust tähendab.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uned madudest hoiatavad päris elus ettetulevast kurjusest selle kõikvõimalikes vormides. Uni, milles noor naine näeb, kuidas teda hammustab surnud madu, hoiatab päris elus peatselt tekkiva sellise ohu eest, mis tuleb sellise inimese poolt, kes teeskleb tema sõbraks olemist. Kui näed unes roomavat madu, siis seisavad sul ilmsi ees võitlused saatusega. Kui näed unes, et tapad madu, siis pead sa päris elus tegema jõupingutusi oma huvide eest seismise nimel. Lähitulevikus näed aga, et oled oma vaenlastest võitu saanud. Kui näed unes, et pead madudest üle astuma, siis hoiatab see sind sellest, et sinu tervist ähvardab oht ning sinu konkurendid üritavad sind välja süüa. Kui näed unes, et madu sind hammustas, siis pead ilmsi vastu seisma oma selliste vaenlaste mõjule, kes sind kahjustada püüavad. Uni, milles madu sinu ümber väänleb, tähendab seda, et päris elus ootab sind ees selline olukord, milles oled oma vaenlaste ees jõuetu. Unes mao käes hoidmine viitab sellele, et suudad ilmsi oma vaenlasi oma suuremeelsusega võita. Uni, milles sa näed, et sul on juuste asemel maod peas, räägib sellest, et pöörad päris elus liiga palju tähelepanu tühistele asjadele. Kui näed unes kummalise vormi, ebaloomuliku välimusega või ebatavalist värvi madusid, siis sümboliseerib selline uni seda, et ilmsi puutud kokku selliste ebameeldivustega, mis lähemal vaatlemisel osutuvad tegelikult täiesti tähtsusetuteks. Kui näed unes, et lähed läbi madudest kubiseva jõe, siis ole päris elus ettevaatlik – seal, kus lootsid edule, ootavad sind ees hoopiski probleemid. Kui näed unes, kuidas maod teisi inimesi hammustavad, siis ei ole välistatud, et päris elus teed sa oma suhted lähedastega ise keerulisemaks ja sead oma kõrgete nõudmistega neile. Kui näed unes tervet kuhja väikesi madusid, siis ei peaks sa päris elus inimestega liiga avameelne olema – nad võivad seda kurjasti ära kasutada ja sind petta. Kui näed unes madudega mängivaid lapsi, siis on ilmsi võimalik, et elu asetab sind sellisesse keerulisse olukorda, milles sul on raske aru saada, kes on sinu vaenlane ja kes sõber. Kui naine kuuleb unes madude sisinat, siis hoiatab see teda selle eest, et päris elus peab ta loobuma sellest, millega tal oli õigus arvestada. Kui näed unes oma sõpra, kelle selga mööda roomab madu, siis õnnestub sul päris elus teda ebameeldivustest eemale hoida ning võib-olla isegi mõni tema vastu sepitsetud vandenõu paljastada. Kui aga unes maod sinu sõbra sõna kuulavad, siis võid ilmsi loota sellele, et mingi väline jõud aitab sul õnnetust vältida. Uni, milles naisterahvas näeb, et ta mao ära hüpnotiseeris, ennustab seda, et tema õigused saavad rikutud, aga ustavate sõprade ja seaduse abiga õnnestub tal siiski oma huvisid kaitsta.
http://unenagu.ee/unenagude-seletused/madu/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
ninakaspreili

See viitab kokkupuutele pahatahtlike inimestega, eelkõige sinu suhtes. Kuna nad sind ei puutunud, siis otsest ohtu sinule pole. Ilmselt tead kellega tegu ja näed olukorra läbi. Ettevaatlik tasuks siiski olla. Ainus teine selgitus on, et kardad, et keegi üritab sulle nuga selga lüüa. Hirmud samuti kajastuvad unenägudes.

/ninakaspreili

+2
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Veider unenägu