Esileht Ilu ja tervis Veider võbin öösiti ülakehas(südames?)

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Veider võbin öösiti ülakehas(südames?)

Postitas:

Kas kellelgi on veel olnud sellist asja, et öösiti ärkate selle peale, et vasakus rindkere pooles oleks nagu selline võbin või vibratsioon? Nagu süda lööks hästi kiiresti, aga tegelikult lööb tavalise kiirusega, aktiivsusmonitori vaadates igatahes. Kas see võib olla virvendus, kas seda oleks tunda füüsiliselt? Ennetavalt: küsin kõigepealt siin mitte arsti käest, sest olen mitu korda arstilt saanud vastuse erinevate asjade kohta, et see on närvidest.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 12:07; 22.06 21:57; 22.06 21:57; 23.06 00:03; 24.06 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt infoks, et süda on tegelikult üsna rindkere keskel.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:39; 22.06 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks miinustad seda fakti, et süda on tegelikult keskel?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:39; 22.06 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktiivsusmonitor näitaks seda. A kui pulssi katsud sel ajal, kas lööb nii nagu tavaliselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ekstrasüstolid/südamepekslemine ja tõepoolest, see on tihti närvidest, stressist ja ülekoormusest. Võib kontrollida kilpnääret, hemoglobiini, elektrolüüte ja kaltsiumi ainevahetust verest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks miinustad seda fakti, et süda on tegelikult keskel?

TA olen ja mina ei ole miinustanud. Ju  miinustas keegi teine, kes leidis, et süda võib ju keskel olla, aga sinu kommentaarist sisulist kasu siiski polnud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 12:07; 22.06 21:57; 22.06 21:57; 23.06 00:03; 24.06 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktiivsusmonitor näitaks seda. A kui pulssi katsud sel ajal, kas lööb nii nagu tavaliselt?

Jap

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 12:07; 22.06 21:57; 22.06 21:57; 23.06 00:03; 24.06 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see vibra norskamisest ja ehmatad üles?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Papillatsioonid on tihti täitsa normaalne nähtus jah, eriti stressirohkemal perioodil. Kontrollida võib ikka, nagu enne mainiti – kui kõik hästi tulemustega, siis ongi korras ja püüa mitte tähelepanu pöörata sellele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see vibra norskamisest ja ehmatad üles?

Mkm, see jätkub ka natuke aega peale seda kui olen juba ärganud. Võimalik, et siis ikkagi närvidest nagu siin pakuti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 12:07; 22.06 21:57; 22.06 21:57; 23.06 00:03; 24.06 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid nimetatakse südame vahelöökideks. Tekitab just sellise värina moodi tunde. Ohutud ja on seotud tõesti närvidega. Endal on ja südant uuritud ning kõik korras. Arst ütles otse välja, et naiste teema ja seotud stressiga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennetavalt: küsin kõigepealt siin mitte arsti käest, sest olen mitu korda arstilt saanud vastuse erinevate asjade kohta, et see on närvidest.

Siit oled ju ka tavaliselt sama vastuse saanud?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennetavalt: küsin kõigepealt siin mitte arsti käest, sest olen mitu korda arstilt saanud vastuse erinevate asjade kohta, et see on närvidest.

Siit oled ju ka tavaliselt sama vastuse saanud?

Ja siis? Kas ma peaksin ikkagi arsti aega siis kulutama minema vōi mis su jutu mōte on?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 12:07; 22.06 21:57; 22.06 21:57; 23.06 00:03; 24.06 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennetavalt: küsin kõigepealt siin mitte arsti käest, sest olen mitu korda arstilt saanud vastuse erinevate asjade kohta, et see on närvidest.

Siit oled ju ka tavaliselt sama vastuse saanud?

Ja siis? Kas ma peaksin ikkagi arsti aega siis kulutama minema vōi mis su jutu mōte on?

Perekoolis on teada/tuntud südardaja. Arsti aega Te ei saa. Ise pole juba veebr algusest saanud PERH aega, kuigi kirurg kaalub, kas südames juppe vahetada või siis uus mootor.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Kas ma peaksin ikkagi arsti aega siis kulutama minema vōi mis su jutu mōte on?

EI PEA!!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktiivsusmonitor/vererõhumõõtja vms näitaks sul kodade virvendamise ära. Pigem on see mingi närviärritus, no nagu silmalaug tõmbleb vms.  Muidugi ei pea sa sellise asjaga kuhugi arstile  jooksma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarbi rohkelt kaaliumi, nt söö banaane. Mulle seda vahelöökide korral arst soovitas ja aitas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Veider võbin öösiti ülakehas(südames?)