Esileht Koolilaps Veidrad luuletused noorte FB-kontodel

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Veidrad luuletused noorte FB-kontodel

Postitas:
Kägu

Mul on mitmel tuttavate laste kontol silma jäänud kummalised luuetused, mis on kirjutatud jumaldades kellelegi teisele, tavaliselt on seal kõrval ka mingi vanaaegne pilt, kuhu siis selle jumaldatu nägu on ka kleebitud. Kas see on mingi rebaste ristimisega seotud tava?
Luuletused on umbes selles stiilis:
Oo, Karoliina, mu jumalanna,
mu suurim autoriteet,
sinu lähedus ja su juhtimine
mind õnnelikuks teeb
jne.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rebaste luuletused jah, aga miks sa mingite “mitmete tuttavate laste” kontodel kolad? Oma isiklikke tuttavaid võiks ikka niipalju tunda või kui esmakordselt mõni lähedane teismeline gümnaasiumisse astub, siis saad ju otse temalt ka küsida kui endal piisavalt loogilist mõtlemist pole. Noored nagunii eriti FB ei kasuta, traditsioon on siiski jäänud, seega on su laps või tema sõbrad või keda sa täpsemalt “stalkid” vähemalt aktiivne rebane.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rebaste luuletused jah, aga miks sa mingite “mitmete tuttavate laste” kontodel kolad? Oma isiklikke tuttavaid võiks ikka niipalju tunda või kui esmakordselt mõni lähedane teismeline gümnaasiumisse astub, siis saad ju otse temalt ka küsida kui endal piisavalt loogilist mõtlemist pole. Noored nagunii eriti FB ei kasuta, traditsioon on siiski jäänud, seega on su laps või tema sõbrad või keda sa täpsemalt “stalkid” vähemalt aktiivne rebane.

Ei tuleks selle pealegi, et gümnasistist lapselt hakkaks küsima.

0
-1
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Koolilaps Veidrad luuletused noorte FB-kontodel