Esileht Ajaviite- ja muud jutud Veidrad olukorrad

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Teema: Veidrad olukorrad

Postitas:
Kägu

Lähen mehega poodi, jõuame piimaleti äärde, mina räägin temaga sujuvalt juttu ja võtan käe alt kinni küsides, et millist pudingut võtame. Loomulikult on oma mees selleks ajaks läinud teise leti juurde ja minu kõrval seisab samasuguse jopega võõras mees, kelle kõrval seisab tema naine. Mina vabandan, naerame sõbralikult kõik koos ja toimetame edasi. Siis kordan sama kassas. Sama mehega. Enam ei ole naljakas, ainult piinlik. Võõra mehe naine enam ei naerata. Püüan oma asjad kiiresti korda saada ja poest minema.

Vabanduseks võin öelda, et minu mehel oli tol hetkel üsna eripärane erksavärviline jope ja müts ja sellel teisel mehel olid täpselt samad asjad seljas, nii et eksimine oli inimlik.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma otsisin emdale meest. Kulus aasta netiprotaalides, sadu kirju ja kümneid kohtumisi üle Eesti, välismaal ka. Leitud mees (oleme praeguseks 15a abielus), osutus endise elukaaslase töökaaslaseks! Sõbranna irvitas, et eks oleks võinud kohe tööle stendile kuulutuse panna: “Vaba naine aadressil…”

Sõbrad vestlesid netis, kui hõivatud nad parasjagu oma töökohustustega on. 15 minuti pärast kohtusid nad samas rannarestoranis paradiiisisaarel, mõlemal juuksed veel märjad ja varbad liivased…

Ma juhin harva autot, aga no kohalikus poes julgen ikka käia. Seega istun esmalt kõrvalistmele. Keerutan siis pisut mõtlikul ilmel autovõtmeid käes, tulen välja ja kõnnin ümber auto…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sisenesin kunagi meeltesegaduses meeste WC-sse, tõlgendades M tähte uksel kui “madames”. Sain alles siis aru, et midagi lappab, kui kõrvalkabiini ilmus meesterahvas. Ise veel mõtlesin, et on nahaal, ronib naiste WC-sse…

Lätis ei ole ka mõistlik minna WC-sse kirjaga M (meitenes)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sisenesin kunagi meeltesegaduses meeste WC-sse, tõlgendades M tähte uksel kui “madames”. Sain alles siis aru, et midagi lappab, kui kõrvalkabiini ilmus meesterahvas. Ise veel mõtlesin, et on nahaal, ronib naiste WC-sse…

Lätis ei ole ka mõistlik minna WC-sse kirjaga M (meitenes)

Kuskil koolimajas või lasteaias käisid? Kus on WCl kiri “tüdrukud”, mitte “naised”? Ei tule ette, et oleksin kusagilgi Eestis näinud WC-uksi kirjadega “T” ja “P”.

+1
-6
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 121 kuni 124 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Veidrad olukorrad