Esileht Lapse ootamine Veidrad raseduse sümptomid

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Veidrad raseduse sümptomid

Postitas:
Kägu

Missuguseid ebatavalisemaid raseduse sümptomeid on teil olnud? Mul on näiteks umbes korra päevas selline reaalsusest irdumise tunne. Kõnni poes näiteks ja samas on tunne nagu ma ei oleks päris seal või nagu hõljuks ja keskenduda on raske. Viimane kord kestis ca pool tundi, oli üsna tüütu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missuguseid ebatavalisemaid raseduse sümptomeid on teil olnud? Mul on näiteks umbes korra päevas selline reaalsusest irdumise tunne. Kõnni poes näiteks ja samas on tunne nagu ma ei oleks päris seal või nagu hõljuks ja keskenduda on raske. Viimane kord kestis ca pool tundi, oli üsna tüütu.

Need on tõenäoliselt vererõhu ja muutuva hapnikuvooga seotud nähud, arvaksin mina.
Mul oli üheks sümptomiks sel korral janu, terve esimene trimester oli kogu aeg janu, veresuhkur täitsa korras, ehkki kahtlustasin ise juba diabeeti.
Ja enne testi tegemist ning esimesel paaril nädalal peale testi olid imelikuks sümptomiks ülierootilised unenäod + peaaegu pidev füüsiliselt erutunud olek, mis on ka arvatavasti seletatatav sellega, et ka suguelundites ja emakas jm allkehapiirkonades suureneb raseduse alguses verevarustus, aga no väga imelik sümptom siiski, sest tavaliselt mul just enne päevi on libiido null ja eelmise rasestumise ajal sellist nähtust ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine Veidrad raseduse sümptomid