Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 183 )

Teema: Veidrad üürikuulutused

Postitas:
Kägu

Elan majas, kus on ainult 1-toalised ja alasti muigan, et kui mõni korteri müügis, siis alati mainitakse boonusena, kuidas lasteaiad-koolid on lähedal. Kas nad mõtlevad, et ostetakse 5-aastasele eraldi korteri ja tal siis hea lasteaias käia? Miks üks pere peaks tahtma 1-toalist, sest lasteaed on lähedal?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestan, kui müüakse tõelist kõdusara, millega pole midagi muud teha kui maha lammutada, aga kuulutuses on püüdlikult kirjeldatud, et selles toas riidekapp (kohe läbi põranda kukkumas) ja teised voodi (mis seisab veel aussõna peale) nagu tahaks keegi tõesti seal elama hakata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere elab Tallinnas üürikorteris. Siin elavad ka minu vanemad, kelle 3-taoline korter tulevikus mulle jääb. Abikaasat ootab tulevikus tema vanemate 4-toaline korter Lääne-Eestis. Lisaks on meil suvekodu (aastaringselt elatav maja). Ei näe põhjust veel üht korterit osta, me ei pruugi mõne aasta pärast enam tahtagi Tallinnas elada.

Jeerum. Oodata mingit pärandust, mille saate, kui olete 70-aastased. Täiesti mõttetu rahakulutamine, selle asemel, et kinnisvara osta ja selle pealt teenida.

No just sa oled ju pärimise ajaks ise pensionär, kui su vanemad elavad normaalse eluea. Ja selleks ajaks nende korterid lootusetult remontimata ja sa muti e ei hakka seal ju möllama. Võimalik, et oled ka lesestunud või mehe hooldaja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muig, aga mulle meeldib maaklerite veidi opakas optimism ja oskus näha kõiges positiivseid külgi. Mõelda vaid, kui inimesed päriselt kogu aeg nii roosalt kõike võtaks, kui palju vähem stressi 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sai majas kolmetoalisest korterist neljatoaline. Neljas tuba oli esik.

Täna nägin ka ühte kuulutust, kus müüdi 3,5 toalist korterit.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga võibolla siiski mitte?

Olete ju väheke peast kergekesed. 30 aastat üüri maksta, et äkki keegi kusagil sureb 😀

Ju kohtutäiturite kliendid hoopis, ükski normaalne inimene nii ei tee.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga võibolla siiski mitte?

Mitte mingit argumenti ei ole teie olukorras üürimise kasuks kui finantsaspektist võtta ????

Aga sellest pole midagi.

Mis tähtsust siin teemas sellel on, miks keegi neist üürib? Teema on kiiksuga kuulutustest! Minu arust on päris omapärane kiiks ka see suutmatus teemas püsida: üks räägib aiast, teine aiaaugust.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan majas, kus on ainult 1-toalised ja alasti muigan, et kui mõni korteri müügis, siis alati mainitakse boonusena, kuidas lasteaiad-koolid on lähedal. Kas nad mõtlevad, et ostetakse 5-aastasele eraldi korteri ja tal siis hea lasteaias käia? Miks üks pere peaks tahtma 1-toalist, sest lasteaed on lähedal?

Sa oled nii ohmu, et ei mõista, et osadel inimestel pole lihtsalt võimalik suuremat elamist osta?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan majas, kus on ainult 1-toalised ja alasti muigan, et kui mõni korteri müügis, siis alati mainitakse boonusena, kuidas lasteaiad-koolid on lähedal. Kas nad mõtlevad, et ostetakse 5-aastasele eraldi korteri ja tal siis hea lasteaias käia? Miks üks pere peaks tahtma 1-toalist, sest lasteaed on lähedal?

ma tean mitut üksikema, kellel on 1 laps ja kes elavadki 1-toalises korteris. mõned neist on seda teinud juba palju aastaid ja lapsed on praeguseks gümnaasiumiealised. suuremale korterile ei hakka rahakott lihtsalt peale ning saadakse tegelikult ilusti hakkama. üks neist elas kuni lapse täisealiseks saamiseni umbes 20m2 kööktoas. kitsas, aga vähemalt oma ja keegi ei saa sealt välja visata nagu üürika puhul

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need, kes ei ole peast põrunud, ostavad korteri (või maja), mitte ei üüri seda omale põhielamiseks. ma saan aru inimestest, kes elavad ühes linnas ja vajavad õpingute või töö töttu üüripinda mingis teises linnas, aga et lihtsalt üüripinnal elada, see küll pähe ei mahu.

Mul arenenud riikides on vastupidi. Inimesed ei ole laulatatud oma kinnisvaraga kusagile X kohta. Vajadused muutuvad elu jooksul, inimesed eelistavad mobiilsed olla.

Meie pere elab Tallinnas üürikorteris. Siin elavad ka minu vanemad, kelle 3-taoline korter tulevikus mulle jääb. Abikaasat ootab tulevikus tema vanemate 4-toaline korter Lääne-Eestis. Lisaks on meil suvekodu (aastaringselt elatav maja). Ei näe põhjust veel üht korterit osta, me ei pruugi mõne aasta pärast enam tahtagi Tallinnas elada.

laenuga ostetud korteri saaks alati välja üürida või maha müüa, kui otsustad tallinnast ära kolida. üürika puhul maksad kui surnud hobust.

nii sinu kui abikaasa vanemad võivad elada veel palju aastaid ja vajada tulevikus hooldekodu. kui just värskasse ei vii, siis normaalne hooldekodu maksab päris palju ja tihti tuleb selle võimaldamiseks vanurite vara müüa (see juulis kehtima hakkav seadusemuudatus võidakse suvalisel hetkel ära muuta ning normaalsete kohtade tarbeks ei pruugi sellest jaguda jne)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muig, aga mulle meeldib maaklerite veidi opakas optimism ja oskus näha kõiges positiivseid külgi. Mõelda vaid, kui inimesed päriselt kogu aeg nii roosalt kõike võtaks, kui palju vähem stressi ????

seda opakat optimismi võib ka teiste valdkonna müügimeestes näha, maakler ju ka lihsalt müügimees

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laenuga ostetud korteri saaks alati välja üürida või maha müüa, kui otsustad tallinnast ära kolida. üürika puhul maksad kui surnud hobust. nii sinu kui abikaasa vanemad võivad elada veel palju aastaid ja vajada tulevikus hooldekodu.

Ma ei taha tegeleda mingite väljaüürimiste ja müümistega, kui just karjuvat vajadust ei ole ja seni pole olnud. Mu vanemad on 80+ vanuses. Saa juba aru, et minu elukorraldus on minu mure ja ei ole antud teemasse kuidagi puutuv.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli sõbranna, kelle lapsepõlvekorteris oli vann köögis. Mingit muret polnud, kuigi imestama alguses pani. Kempsus oli käsidušš.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli sõbranna, kelle lapsepõlvekorteris oli vann köögis. Mingit muret polnud, kuigi imestama alguses pani. Kempsus oli käsidušš.

Mul oli ka ühel klassiõel vann köögis 1980. aastatel. Kardin oli ees. Toona ei tundunud üldse imelik, vedas, et üldse pesemisvõimalus kodus oli, paljudel polnud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere elab Tallinnas üürikorteris. Siin elavad ka minu vanemad, kelle 3-taoline korter tulevikus mulle jääb. Abikaasat ootab tulevikus tema vanemate 4-toaline korter Lääne-Eestis.

Kui olete mõlemad ainukesed lapsed, ei pruugi ka mõlema korteri müügist saadud rahast piisata 4 inimese hooldekodu arveteks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olete mõlemad ainukesed lapsed, ei pruugi ka mõlema korteri müügist saadud rahast piisata 4 inimese hooldekodu arveteks.

Aga me ei ole ainukesed lapsed. Mõlemal on rohkem kui üks õde-vend. Ja keegi neist pole ka vaene. Ja vanemad ka ei ole. Ja omavahelised suhted on meil ka head. Rahune juba maha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere elab Tallinnas üürikorteris. Siin elavad ka minu vanemad, kelle 3-taoline korter tulevikus mulle jääb. Abikaasat ootab tulevikus tema vanemate 4-toaline korter Lääne-Eestis.

Kui olete mõlemad ainukesed lapsed, ei pruugi ka mõlema korteri müügist saadud rahast piisata 4 inimese hooldekodu arveteks.

Kas siis, kui vanadel on olnud mitu last, saab korterite müügist rohkem raha või?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei ole ainukesed lapsed. Mõlemal on rohkem kui üks õde-vend. Ja keegi neist pole ka vaene. Ja vanemad ka ei ole. Ja omavahelised suhted on meil ka head. Rahune juba maha.

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei ole ainukesed lapsed. Mõlemal on rohkem kui üks õde-vend. Ja keegi neist pole ka vaene. Ja vanemad ka ei ole. Ja omavahelised suhted on meil ka head. Rahune juba maha.

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

Ja kuidas see küll kellegi võõra lugeja asi peaks olema?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

Ju siis ikkagi ongi õnnetukesed. Hallooo-60-sena ikka üürikas. Päris kohutav ju. Kes sooviks vabthtlikult 40 aastat üürikorterit maksta, kui oleks võimalus laenu saada?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis ikkagi ongi õnnetukesed.

Ja siis on ära teeninud suvaliste foorumlaste mõnitamise? No tõepoolest, koolikiusamine saabki alguse vanematest, kes peavad ju oma arvamuse alati välja ütlema ja alati ka väga isiklikuks minema. Mis on sinu asi kedagi halvustada suvalises teemas? Ole omaette parem ja mitte “õnnetuke”. Täiega nõme lugeda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hubane pesa jne

Mulle on üleüldiselt see pesa jutt vastukarva. Inimesed ei ole linnud, et pesas elavad. Pesamuna, lendas pesast välja… no ei ole nunnu, hoopis infantiilne on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie linnas on tasuta parkimine, aga ikka pannakse juurde boonusena, et tasuta parkimine.

Selle nimi on müügipromo ja see on täiesti normaalne värk. Valda ka müügikunsti, saad elus palju paremini hakkama. Igasugyst müügi- ja lobbyoskust läheb alati vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

Ju siis ikkagi ongi õnnetukesed. Hallooo-60-sena ikka üürikas. Päris kohutav ju. Kes sooviks vabthtlikult 40 aastat üürikorterit maksta, kui oleks võimalus laenu saada?

Kas on rahakotil vahet kui makstakse laenu või üüri?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

Ju siis ikkagi ongi õnnetukesed. Hallooo-60-sena ikka üürikas. Päris kohutav ju. Kes sooviks vabthtlikult 40 aastat üürikorterit maksta, kui oleks võimalus laenu saada?

Me oleme 40date lõpus, mitte 60ndates. Mina olen 25 aastat oma elust elanud Tallinnas vanematekodus, pea 10 aastat välismaal ja teist sama palju majas, mis on täna meie maakoduks. Täna elame Tallinnas üürikorteris, sest meile sobib hetkel nii. Vajadusel võime iga kell maale oma majja tagasi kolida. Kas nüüd on piisavalt perekoolikõlbulik pakett või tuleb viimase 6 kuu väljavõtted esitada?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

b) me ei näe end eluks ajaks Tallinnas elamas

Ega jah, vaevalt, et Tallinna korterit saaks maha müüa, kui tekib soov mujale elama minna.

Ja lõppeks pole see teema sellest, miks keegi üürikas elab – kui keegi ei elaks, siis kes seda üüritulu teile toodaks?

Irw! See on tõesti hea argument. Üürime korterit selle pärast, et kuidas siis üürileandjad muidu tulu saaks ???????? Siiras mure üürileandjate sissetuleku pärast.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei oota midagi, lihtsalt selgitasin, et me ei näe vajadust endale Tallinna korterit osta, kui a) meil on maal maja, b) me ei näe end eluks ajaks Tallinnas elamas ja c) kui ka kauges tulevikus see soov tekib, siis on ka võimalus.

Jep, kehva finantsmõtlemisega olete, muud midagi.

Pigem on asi selles, et nad lihtsalt ei saa laenu, et endale päris oma kodu osta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga me ei ole ainukesed lapsed. Mõlemal on rohkem kui üks õde-vend. Ja keegi neist pole ka vaene. Ja vanemad ka ei ole. Ja omavahelised suhted on meil ka head. Rahune juba maha.

Rohkem kui ühe inimese jaoks on teie juhtum huvitav. Miks siis just teie mehega vanemate kodude pärijad?

Ja kuidas see küll kellegi võõra lugeja asi peaks olema?

Ise ju kirjeldasid vabatahtlikult oma veidrat elukorraldust. Miks sa siis pahandad, kui teistel lisaküsimusi tekib?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei oota midagi, lihtsalt selgitasin, et me ei näe vajadust endale Tallinna korterit osta, kui a) meil on maal maja, b) me ei näe end eluks ajaks Tallinnas elamas ja c) kui ka kauges tulevikus see soov tekib, siis on ka võimalus.

Jep, kehva finantsmõtlemisega olete, muud midagi.

Pigem on asi selles, et nad lihtsalt ei saa laenu, et endale päris oma kodu osta.

Mina olen 60 ja paar aastat peale. Abielus, elasime 17 aastat väga korralikus suures majas meie jaoks ideaalses asukohas – maal, kaunis loodus, hea ligipääs suurtele teedele, oma tiigid, kalad, seened. Töökohta Tallinnas 35-40 minutit sõitu. Päris oma kodu. Ammu kodulaen maas, ikka väga ammu.

Müüsime maha. Üürisime saadud raha eest väiksema korteri Tallinna kesklinnas, korteri Tartus – seal meil palju käimist, palju sugulasi, lapsed – ja majakese Hispaania Portugali piiri ääres. Ei vajanud enam sunnismaisust. Ometi kord saame elada elu, mida tahaks. Täna tahaks Otepääle – võtame hotelli. Homme tahaks Pärnusse – palun, hakkame sõitma. Tahaks aias vedeleda ja musti sõstraid süüa – Tartus 1200 ruuduse aiaga korter ootab.
Kui nüüd keegi vangutab pead, et raharaiskamine, siis ei. Kui me ikka enne 120. eluaastat maha sureme, jagub hoiustest el lõpuni ja jääb ülegi. Miks peaks eakam inimene soovima ühe koha peal istuda? See, et paljud tahavad, on selge. Aga arvata, et see ongi see õige viis vanemat iga veeta, see on küll loll idee.
Kui nüüd keegi tahab kiunatada, et mida me siis teeme, kui kõik üürikodud korraga üles ütlevad, siis vastan – eks siis üürime uued.
Kui nüüd keegi tahab hüüatada, et aga lapsed, siis kõik lapsed on saanud meilt korteri jaoks raha võrdses summas. Sellest piisas siis kas väga hea kolmese ostmiseks Tallinnas või maja jaoks Elvas. Lisaks siis muidugi 99% maja sisustusest.
Üks argument on veel oodata – appi, nad müüsid laste lapsepõlvekodu. Jaaaa-jah. Õigemini ei-ei. Sinna majja kolis meiega vaid noorim laps, kes siis oli 17. See ei ole nende lapsepõlvekodu.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks argument on veel oodata – appi, nad müüsid laste lapsepõlvekodu. Jaaaa-jah. Õigemini ei-ei. Sinna majja kolis meiega vaid noorim laps, kes siis oli 17. See ei ole nende lapsepõlvekodu.

No seega laste lapsepõlvekodu müüsite maha veel enne seda. 😀

Ma saan aru, et tahate Tallinna, Tartu ja Hispaania vahet lennata, aga seda ma küll aru ei saa, kuidas kolme kodu omamine teeks teid rohkem sunnismaiseks kui nende kolme kodu pikaajaline üürimine, või kuidas korteriomanikuks olemine takistaks Pärnus hotelli võtmist. Pigem tundub päris loll maksta korraga kolmes kohas aastaringselt üüri, selle asemel, et võttagi see korter Tartus või hotell Pärnus või maja Hispaania ainult selleks ajaks, kui teil reaalselt vaja on.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 183 )


Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused