Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 183 )

Teema: Veidrad üürikuulutused

Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et eelneksid väga kurvad sündmused.

Oled tagaotsitav või?

Pärimisele eelneb endiste omanike surm ja see juhtub kunagi nagunii, naljanina

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on Eestis kaks kinnisvara, mille ainupärija ma niiehknii olen, ja vahel mõtlen samuti murelikult, et kunagi tuleb nendega tegelema hakata.

Mina selliste laste vanemana teeksin testamendi kassiühingule.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ometi tahaks pidevalt välismaale samasse kohta käia?? aga miks mitte, inimestel on ju suvila/maakodu ka kogu aeg ühe koha peal. See polegi nagu reisimine, pigem nagu suvekodus käimine.

Sa ikka saad aru kui suur ettevõtmine on siit Portugali piiri äärde jõudmine. Mina tahaks küll sellise suure soorituse tulemusel näha uusi kohti, mitte tampida käia pidevalt samasse.

Eesti teise otsa võib jah niisama suvitama käia.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvutis on valimine ja jamakohtadest üle kerimine kuidagi käepärasem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vale teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ai kui õel!

Ei ole, aus hoopis. Ma ei teeks oma perele mitte kunagi nii!

Et siis peaksin oma mehe ja lapsed välismaale maha jätma? Minu pere ei ole üksnes päritolupere.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te tõmmate nüüd teise kallal! Las igaüks elab seal, kus tahab ja kuidas tahab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru kui suur ettevõtmine on siit Portugali piiri äärde jõudmine. Mina tahaks küll sellise suure soorituse tulemusel näha uusi kohti, mitte tampida käia pidevalt samasse. Eesti teise otsa võib jah niisama suvitama käia.

Ma olen Hispaanias, Costa del Solis käinud umbes 25 korda puhkamas+ kümmekonnas muus Hispaania kohas. See ei tähenda, et ma 2x nii palju kusagil mujal ei käiks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis peaksin oma mehe ja lapsed välismaale maha jätma? Minu pere ei ole üksnes päritolupere.

Jälle mingi rumal naine, kes mingi välismaalase sebis ja siis arvas, et ta kodumaale tagasi ei saa tulla ja peab just mehe maal elama 😀

Ei, kaasa võtad loomilikult!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh appi. Ma siis vastan vahelduseks algsele teemale, sest see, kes leiab, et Eesti naised jooksevad ära välismaiste hurmurite manu, samas kui nende raukadest vanemad kopitavad sovjetistanis.

Ma arvan, et üürikorterile viskad ikka ise pilgu peale ja kui on kirjas, et valgusküllane ja avar soklikorrus, aga reaalsuses on hoopis pime ning rõske kelder, siis lihtsalt seda ei vali.

Miks peaks inimene, kes midagi müüa üritab, kirjutama, et suht kehv jah, aga äkki keegi ikka tahab. See ju häälestab igasugusegi potentsiaalse huvilise negatiivsele lainele.

Kummalised on pigem need kuulutused, kui omanik on paljalt peeglis või nt tualetipott duši all. Aga jällegi: keegi teid ei sunni nendesse kohtadesse kolima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh appi. Ma siis vastan vahelduseks algsele teemale, sest see, kes leiab, et Eesti naised jooksevad ära välismaiste hurmurite manu, samas kui nende raukadest vanemad kopitavad sovjetistanis.

Sovjetistanis? WTF. Vapsee ära tõusnud. Said ka endale Egiptusest mingi poldi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh appi. Ma siis vastan vahelduseks algsele teemale, sest see, kes leiab, et Eesti naised jooksevad ära välismaiste hurmurite manu, samas kui nende raukadest vanemad kopitavad sovjetistanis.

Sovjetistanis? WTF. Vapsee ära tõusnud. Said ka endale Egiptusest mingi poldi?

Khm, seda seisukohta esindasid sa ju ometi ise, kui väitsid nagu vanemate Eestisse “hülgamine” oleks midagi koletut.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh appi. Ma siis vastan vahelduseks algsele teemale, sest see, kes leiab, et Eesti naised jooksevad ära välismaiste hurmurite manu, samas kui nende raukadest vanemad kopitavad sovjetistanis.

Sovjetistanis? WTF. Vapsee ära tõusnud. Said ka endale Egiptusest mingi poldi?

Khm, seda seisukohta esindasid sa ju ometi ise, kui väitsid nagu vanemate Eestisse “hülgamine” oleks midagi koletut.

Pole Eestit iial halvustanud, erinevalt sinust.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ometi tahaks pidevalt välismaale samasse kohta käia?? aga miks mitte, inimestel on ju suvila/maakodu ka kogu aeg ühe koha peal. See polegi nagu reisimine, pigem nagu suvekodus käimine.

Sa ikka saad aru kui suur ettevõtmine on siit Portugali piiri äärde jõudmine. Mina tahaks küll sellise suure soorituse tulemusel näha uusi kohti, mitte tampida käia pidevalt samasse.

Eesti teise otsa võib jah niisama suvitama käia.

Kreekasse saan Tallinna kodust praktiliselt sama ajaga mis läheks Sõrve säärde või Setumaale minekuks. Ega ma sinna autoga ei lähe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru kui suur ettevõtmine on siit Portugali piiri äärde jõudmine. Mina tahaks küll sellise suure soorituse tulemusel näha uusi kohti, mitte tampida käia pidevalt samasse.

Vat just seepärast ei ostagi, vaid üüritakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat just seepärast ei ostagi, vaid üüritakse.

Jah, aga mitte aastateks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kreekasse saan Tallinna kodust praktiliselt sama ajaga mis läheks Sõrve säärde või Setumaale minekuks. Ega ma sinna autoga ei lähe.

Arvestad ikka ega uksest ukseni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat just seepärast ei ostagi, vaid üüritakse.

Jah, aga mitte aastateks.

Täpselt nii kauaks üürin, kuni tahan. 30 päeva teatan ette. Kas see juhtub homme või 9 aasta pärast, ei tea. Muidugi on omanikul ka oma sõna, aga siis üürime lihtsalt teise koha samas piirkonnas, kui sinna veel tõmbab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kreekasse saan Tallinna kodust praktiliselt sama ajaga mis läheks Sõrve säärde või Setumaale minekuks. Ega ma sinna autoga ei lähe.

Arvestad ikka ega uksest ukseni?

ikka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üürkorteris elamise välistaks minu puhul see, et mul on suht suur raamatukogu ja selle kolimine on paras peavalu. Nimelt tegime mõned aastad tagasi kabinetis remonti ja selle tühjaks tegemine võttis jubeda aja, lisaks on raamatuid ka magamistoas, suures toas, lastel oma toas. Teiseks ongi 2 kodu – linnas ja maal, mõlemad on nii sisustatud, et võtan reedel käekoti, koera ja  sõidan maale – kõik vajalik on seal olemas. Et peaks üürikodude vahet kolima ja oma asju vedama – see ei läheks mitte.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et see valetaja jäi vähemalt lõpuks vait. Ehmus vist ära kellegi, Hispaaniat puudutavate, kontrollküsimuste peale.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et see valetaja jäi vähemalt lõpuks vait. Ehmus vist ära kellegi, Hispaaniat puudutavate, kontrollküsimuste peale.

Raamatutega oli maja müügil tõesti probleem, aga need leidsid parkimiskohad laste juures, sest lõppude lõpuks nemad ju pärivad need niikuinii. Tallinnas on meil vast 6 lugemata raamatut, mis pärast lugemist liiguvad lastele. Tartus on lasteraamatud ja mõned muud raamatud ka. Hispaanias on mõned raamatud, 4-5, mis enamasti sai kunagi nt lennujaamast ostetud. Ja neid kohalikku elu puudutavaid turismiraamatuid ka mõned. Eks luger käib igal pool kaasas mõlemal.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatutega oli maja müügil tõesti probleem, aga need leidsid parkimiskohad laste juures, sest lõppude lõpuks nemad ju pärivad need niikuinii. Tallinnas on meil vast 6 lugemata raamatut, mis pärast lugemist liiguvad lastele. Tartus on lasteraamatud ja mõned muud raamatud ka. Hispaanias on mõned raamatud, 4-5, mis enamasti sai kunagi nt lennujaamast ostetud. Ja neid kohalikku elu puudutavaid turismiraamatuid ka mõned. Eks luger käib igal pool kaasas mõlemal.

Vasta nendele Hispaaniat puudutavatele kontrollküsimustele ka! Sinu raamatud ja e-lugerid ei huvita kedagi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatutega oli maja müügil tõesti probleem, aga need leidsid parkimiskohad laste juures, sest lõppude lõpuks nemad ju pärivad need niikuinii. Tallinnas on meil vast 6 lugemata raamatut, mis pärast lugemist liiguvad lastele. Tartus on lasteraamatud ja mõned muud raamatud ka. Hispaanias on mõned raamatud, 4-5, mis enamasti sai kunagi nt lennujaamast ostetud. Ja neid kohalikku elu puudutavaid turismiraamatuid ka mõned. Eks luger käib igal pool kaasas mõlemal.

Vasta nendele Hispaaniat puudutavatele kontrollküsimustele ka! Sinu raamatud ja e-lugerid ei huvita kedagi.

Muhhahhaa 🙂 Sa oled mingi kohalik otsustaja, kuidas 60+ inimesed peavad elama? Kus need küsimused on. Tahad aadressi? Lähim linn on Ourense. Veel midagi? Koomik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahhaa ???? Sa oled mingi kohalik otsustaja, kuidas 60+ inimesed peavad elama? Kus need küsimused on. Tahad aadressi? Lähim linn on Ourense. Veel midagi? Koomik.

Ma ei ole mingi otsustaja, kuidas keegi tohib elada. Küll aga on mul õigus oma arvamus välja öelda, kui näen, et keegi sõna otseses mõttes teistele hambasse puhub.

Valetamine ei ole lihtsalt ilus. Eriti imelik, kui valetab 60+ vanuses inimene. Ja nii lapsikult veel.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valetamine ei ole lihtsalt ilus. Eriti imelik, kui valetab 60+ vanuses inimene. Ja nii lapsikult veel.

Oh, las vanainimene fantaseerib. Muud tema elus ju ei ole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahhaa ???? Sa oled mingi kohalik otsustaja, kuidas 60+ inimesed peavad elama? Kus need küsimused on. Tahad aadressi? Lähim linn on Ourense. Veel midagi? Koomik.

Ehk siis valetajale ei tohi öelda, et ta valetab? Kui ütled, siis oled paha inimene?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laenuga ostetud korteri saaks alati välja üürida või maha müüa, kui otsustad tallinnast ära kolida. üürika puhul maksad kui surnud hobust. nii sinu kui abikaasa vanemad võivad elada veel palju aastaid ja vajada tulevikus hooldekodu.

Ma ei taha tegeleda mingite väljaüürimiste ja müümistega, kui just karjuvat vajadust ei ole ja seni pole olnud. Mu vanemad on 80+ vanuses. Saa juba aru, et minu elukorraldus on minu mure ja ei ole antud teemasse kuidagi puutuv.

No siis veel umbes 15 aastat teil oodata, palju õnne, tõesti tark viis elada:)

Ja siis tuleb välja, et pärandati tema õele või vennale, sest nad ei olevat ju ainsad lapsed. 😛

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis peaksin oma mehe ja lapsed välismaale maha jätma? Minu pere ei ole üksnes päritolupere.

Jälle mingi rumal naine, kes mingi välismaalase sebis ja siis arvas, et ta kodumaale tagasi ei saa tulla ja peab just mehe maal elama ????

Ei, kaasa võtad loomilikult!

Rumal oled sa ise, kitsarinnaline pealekauba. Me ei ela kumbki oma kodumaal, tutvusime ülikooliõpingute ajal ja lõime oma kodu oma ülikoolilinna. Õnneks on küll kõik need riigi Põhjamaad (kui Eesti ka tinglikult Põhjamaade sekka lugeda) ja vähemasti lähestikku, aga ikkagi pole see nii, et nüüd aga kodinad kokku ja Eestisse! Karjäär ja elu on ikkagi siin üles ehitatud, lapsedki juba koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vapsee ära tõusnud.

Sa oled ka kõva eestlane, ma vaatan.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 183 )


Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused