Esileht Ilu ja tervis Vein ja kehakaal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Vein ja kehakaal

Postitas:
Kägu

Kas igapäevane veini joomine tõstab kehakaalu? Miinimum pool pokaali, päris tihti ikka rohkem.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas igapäevane veini joomine tõstab kehakaalu? Miinimum pool pokaali, päris tihti ikka rohkem.

Noh pool pokaali vast nii hull veel ei ole. Juhul kuimõne söögi korra ära jätad.  Aga pudel veini tõstab küll.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pudel veini tõstab küll.

Eks oleneb, palju lisaks sööd. Pudel veini on viissada-kuussada kcal. Kui selle arvelt ühe toidukorra ära näiteks jätad, ei tõuse kaal.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mis vein. Poolmagusad ja magusad annavad kindlasti korralikult kaloreid, kuiv vein mitte.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult pool pokaali kuiva veini suurt midagi ei muuda. Iseasi, et sageli ei piirduta poole pokaaliga ja juurde näksitakse head-paremat, nii et kokku tuleb ikka mehiselt üleliigseid kaloreid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on õige, et alkohol tõstab söögiisu ja vähendab enesekontrolli, seega võib tänu sellele juurde võtta küll.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pudel veini tõstab küll.

Eks oleneb, palju lisaks sööd. Pudel veini on viissada-kuussada kcal. Kui selle arvelt ühe toidukorra ära näiteks jätad, ei tõuse kaal.

Pudeli veini kõrvale tahaks juba natuke mingeid snäkke ka.  Aga olen kuulnud veini dieedist.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga olen kuulnud veini dieedist.

Jah, tõsised alkohoolikud, kes ei söö, vaid ainult joovad, lähevad pigem kõhnaks. Paksuks lähevad sellised keskmised tinutajad.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pudel veini on umbes sama nagu sa sööksid ära ühe big maci päevas

 

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pudel veini tõstab küll.

Eks oleneb, palju lisaks sööd. Pudel veini on viissada-kuussada kcal. Kui selle arvelt ühe toidukorra ära näiteks jätad, ei tõuse kaal.

Aga joomine ajab sööma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pudel veini on umbes sama nagu sa sööksid ära ühe big maci päevas

Päris kindlasti kohe ei mõju kehakaalule vein samamoodi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pudel veini tõstab küll.

Eks oleneb, palju lisaks sööd. Pudel veini on viissada-kuussada kcal. Kui selle arvelt ühe toidukorra ära näiteks jätad, ei tõuse kaal.

Aga joomine ajab sööma.

Mind näiteks ei aja, vastupidi, isu sel õhtul kaob ja kobin magama söömata. Minul seega ei tõsta alkohol kaalu, pole kunagi kippunud seda tegema.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti kohe ei mõju kehakaalule vein samamoodi.

Mõjub küll. Kui oled noor ja liigud palju, siis ei tee sind ka üks burger päevas paksuks.

Kui oled juba keskeas, siis keha hormonaalne tasakaal muutub ja varem peenike inimene võib hakata tüsenema nii mis mühiseb, sama elustiili juures. Kui varem pudel veini ei mõjunud nagu üldse, siis mida aeg edasi, seda enam mõjuma hakkab.

Pluss siis see, et ega see lisaks liigsete kalorite andmisele ka muus osas tervislik ei ole, kui pudel päevas hinge alla panna.

Ma olen seda omal nahal kogenud. Vanuses 30-35 käis kõvem veinitamine ja hakkasin ka lõpuks juurde võtma, pluss sõltuvus. 38. eluaastaks sain siiski sellest vabaks, läks tõusude ja mõõnadega. Nüüd olen 40+, pean ikka juba jälgima seda mida süüa ja mida juua, igapäevane veinitamine ei tule kõne allagi. Ma olen eluaeg olnud peenike ja mulle ei meeldi olla paks, ma tunnen end ebamugavalt juba siis, kui kaal on 65 (vahepeal olin 75). Nii et ei õnnestu see kehapositiivsus, tahaks ikka normaalkaalus olla (55-60 minu pikkuse puhul).

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei muretseks niivõrd oma kaalu, vaid pigem maksa pärast.  On ka juba 40ndates naised pideva veinitamise tõttu siit ilmast lahkunud. Uudistes teile sellest just ei räägita, haiglas on aga pilt teine.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on veider, kuidas keegi. Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule. Kukumägigi elas pea 60-seks, kuigi oli vist ikka padujoodik lõpus. Ja mõni sureb tõesti juba 40-selt tsirroosi või on 30-selt nii sõltlane juba, et muu organism ütleb üles.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei muretseks niivõrd oma kaalu, vaid pigem maksa pärast.

Jah, eks selle pärast tasub ka muretseda, üldse ei eita. Lisaks veel hulk erinevaid asju, naisedki saavad infarkti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on veider, kuidas keegi. Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule. Kukumägigi elas pea 60-seks, kuigi oli vist ikka padujoodik lõpus. Ja mõni sureb tõesti juba 40-selt tsirroosi või on 30-selt nii sõltlane juba, et muu organism ütleb üles.

Kukumägi lõpetas joomise ära, aga suitsetas palju. Surigi insulti, see on tavaline suitsetaja surm.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägu läheb paiste. Joodikunägu ikka oled näinud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule.

Ta lõpetas alkoholiga. Alkohol rikkus ta tervise, nüüd kõnnib kepiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas igapäevane veini joomine tõstab kehakaalu?

Igapäevane alkoholitarbimine võiks olla TA põhiprobleem, mitte kaalulangetamine. Alkohol ja kaalulangetamine ei käi kokku, juhul kui sa söögikorda sel ajal üldse vahele ei jäta.

Keha põletab alkoholi teisiti kui tavalisi sööke ja jooke. Alkoholi tarbides ei keskendu keha mitte toidust saadud energia kasutamisele, vaid asub esmalt põletama alkoholist saadud kaloreid, sest võtab alkoholi toksiidina, mida on vaja organismist kõrvaldada.
+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule.

Ta lõpetas alkoholiga. Alkohol rikkus ta tervise, nüüd kõnnib kepiga.

Nojah, aga lõpetas ju ka kõrges vanuses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule.

Ta lõpetas alkoholiga. Alkohol rikkus ta tervise, nüüd kõnnib kepiga.

Enamus inimesi kes midagi loovad, tarbivad mõnuaineid. Kõik lauljad, näitlejad, muusikud, kunstnikud joovad alkoholi. Sest loomeprotsesse tekitab suurt stressi, eriti kui oled juba loonud midagi head, siis oodatakse sinult veel paremat. Aga inimene kes ei ole looja, ei mõista seda muidugi. Aga need söövad jälle elumõttetusest paksuks end. Aga paksude maks kärssab samamoodi nagu joodikute oma. Samamoodi laieneb ka süda. Mingit vahet ju pole kuidas elad, kui pole suurt soovi elada vanaks ja lõpetada kusagil vanadekodus lamatistega.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kaob juues isu söögiisu ära. Kui võtan peolauas klaasi veini, siis mekutan selle  kalla ja unustan söömise sootuks. Samas on mehe tuttaval selline naine, kes on imepeenike, ei söö üldse – võtab vaid tüki taist liha, värsket salatit, aga kui on napsine, hakkab sõna otsesemõttes õgima, on korra hakkas  lausa kausist kartulisalatit vohmima , kuni mees sekkus. On tekkinud selline kahtlus, et näljutab ennast.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

Vahel, prosecco.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

 

Vali ise.
Umbes 100 grammi kohta valku on

Krevetid: 24 g

Tuunikala: 27 g

Kana: 26 g

Sardiinid: 25 g

Krevetid: 24 g

Kalkun: 22 g

Rostbiif: 22 g

Lõhe: 21 g

Hiidlest: 21 g

Muna: 13 g

Sojaoad: 36 g

Punased läätsed: 27 g

Pruunid läätsed: 25 g

Mungoad: 24 g

Valged oad: 21 g

Kikerherned: 20 g

Pruun uba: 19 g

Tofu: 8 g

Oavõrsed: 3 g

Rohelised oad: 2 g

Linaseemned: 25 g

Maapähklid: 25 g

Maapähklivõi: 23 g

Pistaatsiapähklid: 21 g

Mandlid: 21 g

Kashupähklid: 17 g

Pekaanipähklid: 10 g

Rosinad: 4 g

Brokoli: 5 g

Punane kapsas: 5 g

Roheline kapsas: 5 g

Maisitõlvik: 4 g

Artišokid: 4 g

Lillkapsas: 3 g

Šampinjonid: 3 g

Spinat: 3 g

Spargel: 2 g

Suvikõrvits: 2 g

Riivitud parmesan: 39 g

Kõva juust, 20+: 30 g

Mozarella 30+: 29 g

Emmental 45+: 28 g

Camembert 30+: 25 g

Kõva juust 45+: 25 g

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

Vali ise.

Umbes 100 grammi kohta valku on

Krevetid: 24 g

Tuunikala: 27 g

Kana: 26 g

Sardiinid: 25 g

Krevetid: 24 g

Kalkun: 22 g

Rostbiif: 22 g

Lõhe: 21 g

Hiidlest: 21 g

Muna: 13 g

Sojaoad: 36 g

Punased läätsed: 27 g

Pruunid läätsed: 25 g

Mungoad: 24 g

Valged oad: 21 g

Kikerherned: 20 g

Pruun uba: 19 g

Tofu: 8 g

Oavõrsed: 3 g

Rohelised oad: 2 g

Linaseemned: 25 g

Maapähklid: 25 g

Maapähklivõi: 23 g

Pistaatsiapähklid: 21 g

Mandlid: 21 g

Kashupähklid: 17 g

Pekaanipähklid: 10 g

Rosinad: 4 g

Brokoli: 5 g

Punane kapsas: 5 g

Roheline kapsas: 5 g

Maisitõlvik: 4 g

Artišokid: 4 g

Lillkapsas: 3 g

Šampinjonid: 3 g

Spinat: 3 g

Spargel: 2 g

Suvikõrvits: 2 g

Riivitud parmesan: 39 g

Kõva juust, 20+: 30 g

Mozarella 30+: 29 g

Emmental 45+: 28 g

Camembert 30+: 25 g

Kõva juust 45+: 25 g

Taimset valku ei ole mõtet loomsega ühte jorusse panna, sest inimorganism seda samaväärselt ei omasta. Kvaliteetne valk on igasugune lahja liha (loom, lind, kala).

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkoholi kalorid põletab ära maks. Selle mõistatusega, miks osad alkohoolikud täiesti kõrendid on, maadlesid teadlased aastaid. Paksuks lähevad need, kes joomise juurde näksivad või kel pärast alkoholi tarbimist tekib suur nälg ja siis reeglina mugitakse rämpstoitu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kaob juues isu söögiisu ära. Kui võtan peolauas klaasi veini, siis mekutan selle kalla ja unustan söömise sootuks. Samas on mehe tuttaval selline naine, kes on imepeenike, ei söö üldse – võtab vaid tüki taist liha, värsket salatit, aga kui on napsine, hakkab sõna otsesemõttes õgima, on korra hakkas lausa kausist kartulisalatit vohmima , kuni mees sekkus. On tekkinud selline kahtlus, et näljutab ennast.

Mekutad?:)))

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Vein ja kehakaal