Esileht Ilu ja tervis Vein ja kehakaal

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Vein ja kehakaal

Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

Vali ise.

Umbes 100 grammi kohta valku on

Krevetid: 24 g

Tuunikala: 27 g

Kana: 26 g

Sardiinid: 25 g

Krevetid: 24 g

Kalkun: 22 g

Rostbiif: 22 g

Lõhe: 21 g

Hiidlest: 21 g

Muna: 13 g

Sojaoad: 36 g

Punased läätsed: 27 g

Pruunid läätsed: 25 g

Mungoad: 24 g

Valged oad: 21 g

Kikerherned: 20 g

Pruun uba: 19 g

Tofu: 8 g

Oavõrsed: 3 g

Rohelised oad: 2 g

Linaseemned: 25 g

Maapähklid: 25 g

Maapähklivõi: 23 g

Pistaatsiapähklid: 21 g

Mandlid: 21 g

Kashupähklid: 17 g

Pekaanipähklid: 10 g

Rosinad: 4 g

Brokoli: 5 g

Punane kapsas: 5 g

Roheline kapsas: 5 g

Maisitõlvik: 4 g

Artišokid: 4 g

Lillkapsas: 3 g

Šampinjonid: 3 g

Spinat: 3 g

Spargel: 2 g

Suvikõrvits: 2 g

Riivitud parmesan: 39 g

Kõva juust, 20+: 30 g

Mozarella 30+: 29 g

Emmental 45+: 28 g

Camembert 30+: 25 g

Kõva juust 45+: 25 g

Taimset valku ei ole mõtet loomsega ühte jorusse panna, sest inimorganism seda samaväärselt ei omasta. Kvaliteetne valk on igasugune lahja liha (loom, lind, kala).

 

Jura, loomulikult omastab. Aga miks küsisid kui ise nii tark oled ja näiteid ei oska tuua?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

Vali ise.

Umbes 100 grammi kohta valku on

Krevetid: 24 g

Tuunikala: 27 g

Kana: 26 g

Sardiinid: 25 g

Krevetid: 24 g

Kalkun: 22 g

Rostbiif: 22 g

Lõhe: 21 g

Hiidlest: 21 g

Muna: 13 g

Sojaoad: 36 g

Punased läätsed: 27 g

Pruunid läätsed: 25 g

Mungoad: 24 g

Valged oad: 21 g

Kikerherned: 20 g

Pruun uba: 19 g

Tofu: 8 g

Oavõrsed: 3 g

Rohelised oad: 2 g

Linaseemned: 25 g

Maapähklid: 25 g

Maapähklivõi: 23 g

Pistaatsiapähklid: 21 g

Mandlid: 21 g

Kashupähklid: 17 g

Pekaanipähklid: 10 g

Rosinad: 4 g

Brokoli: 5 g

Punane kapsas: 5 g

Roheline kapsas: 5 g

Maisitõlvik: 4 g

Artišokid: 4 g

Lillkapsas: 3 g

Šampinjonid: 3 g

Spinat: 3 g

Spargel: 2 g

Suvikõrvits: 2 g

Riivitud parmesan: 39 g

Kõva juust, 20+: 30 g

Mozarella 30+: 29 g

Emmental 45+: 28 g

Camembert 30+: 25 g

Kõva juust 45+: 25 g

Taimset valku ei ole mõtet loomsega ühte jorusse panna, sest inimorganism seda samaväärselt ei omasta. Kvaliteetne valk on igasugune lahja liha (loom, lind, kala).

Jura, loomulikult omastab. Aga miks küsisid kui ise nii tark oled ja näiteid ei oska tuua?

Tema ei küsinud. Mina küsisin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne joomist võtke mõni kvaliteetne valk. Pika energiakalorite säilitamine aitab teie iha joomise ajal ohjeldada.e

Mis see kvaliteetne valk võiks olla? Ma vahest söön krevette ja võtan prosecot kõrvale.

Vali ise.

Umbes 100 grammi kohta valku on

Krevetid: 24 g

Tuunikala: 27 g

Kana: 26 g

Sardiinid: 25 g

Krevetid: 24 g

Kalkun: 22 g

Rostbiif: 22 g

Lõhe: 21 g

Hiidlest: 21 g

Muna: 13 g

Sojaoad: 36 g

Punased läätsed: 27 g

Pruunid läätsed: 25 g

Mungoad: 24 g

Valged oad: 21 g

Kikerherned: 20 g

Pruun uba: 19 g

Tofu: 8 g

Oavõrsed: 3 g

Rohelised oad: 2 g

Linaseemned: 25 g

Maapähklid: 25 g

Maapähklivõi: 23 g

Pistaatsiapähklid: 21 g

Mandlid: 21 g

Kashupähklid: 17 g

Pekaanipähklid: 10 g

Rosinad: 4 g

Brokoli: 5 g

Punane kapsas: 5 g

Roheline kapsas: 5 g

Maisitõlvik: 4 g

Artišokid: 4 g

Lillkapsas: 3 g

Šampinjonid: 3 g

Spinat: 3 g

Spargel: 2 g

Suvikõrvits: 2 g

Riivitud parmesan: 39 g

Kõva juust, 20+: 30 g

Mozarella 30+: 29 g

Emmental 45+: 28 g

Camembert 30+: 25 g

Kõva juust 45+: 25 g

Taimset valku ei ole mõtet loomsega ühte jorusse panna, sest inimorganism seda samaväärselt ei omasta. Kvaliteetne valk on igasugune lahja liha (loom, lind, kala).

Jura, loomulikult omastab. Aga miks küsisid kui ise nii tark oled ja näiteid ei oska tuua?

Ma ei ole siin teemas midagi küsinud. Ja ei ole jura, ei omasta. Hernes ja liha ei ole samaväärne valguallikas.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti kohe ei mõju kehakaalule vein samamoodi.

Kehakaalu mõjule ei oma mingit tähendust, kas kalor on “tervislik” või nö “mürgine”. Paksuks saab süüa ka üdini tervislikust toidust, kui kogus on suur.

Kui inimese toidunorm on 1500 kalorit päevas ja ta lisab sellele söödud söögile lisaks midagi muud, siis pole vahet kas lisandub ekstra pudel veini (600 kcal), bic mac (500 kcal) või 1 kg porgandit (400 kcal) – kehakaal tõuseb sisendist hoolimata samamoodi.

Kui me räägiks nüüd tervisest, siis muidugi oleks kilo porgandit parem ning võibolla vein parem kui igavesti säiliv burger, aga jutt on kehakaalust.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mekutad?:)))

mekutama ‹37›

1. KÕNEK mekkides vähehaaval, veidi sööma v. jooma. Mõni rüüpab klaasi korraga põhjani, mõni mekutab tilkhaaval. Söö, ära mekuta! Joob väikeste mekutavate sõõmudega. *Sellel [pakul] armastas ta istuda ja omatehtud marja- või õunaveini mekutada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mekutad?:)))

mekutama

1. kõnek mekkides vähehaaval, veidi sööma v. jooma. Mõni rüüpab klaasi korraga põhjani, mõni mekutab tilkhaaval. Söö, ära mekuta! Joob väikeste mekutavate sõõmudega. *Sellel [pakul] armastas ta istuda ja omatehtud marja- või õunaveini mekutada. A. Beekman.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti kohe ei mõju kehakaalule vein samamoodi.

Kehakaalu mõjule ei oma mingit tähendust, kas kalor on “tervislik” või nö “mürgine”. Paksuks saab süüa ka üdini tervislikust toidust, kui kogus on suur.

Kui inimese toidunorm on 1500 kalorit päevas ja ta lisab sellele söödud söögile lisaks midagi muud, siis pole vahet kas lisandub ekstra pudel veini (600 kcal), bic mac (500 kcal) või 1 kg porgandit (400 kcal) – kehakaal tõuseb sisendist hoolimata samamoodi.

Kui me räägiks nüüd tervisest, siis muidugi oleks kilo porgandit parem ning võibolla vein parem kui igavesti säiliv burger, aga jutt on kehakaalust.

Selle viimase filmi Joker, mis see batmani film oli, näitlejaks oli siis Joaquin Phoenix. Kuidas ta suutis nii palju kaalu kaotada, ta rääkis et jõi viskit ja suitsetas. Teatud mõttes alkohol ei lisa kaalu, aga seda juues suureneb söögiisu ja inimesed söövad, sest nad ei suuda EI öelda. Joaquin Phoenix teenis filmiga väga palju raha, tal oli metsik motivatsioon, aga tavainimesed ei saa olla päevad läbi tongis, harjutada hullumeelsuse rolli ja teenida raha.

Alkohol ei sobi kaalulangetusega kokku, 100% ei sobi!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkohol ei sobi kaalulangetusega kokku, 100% ei sobi!

Päris jotad on kõik kõhnad. Mul on üks tuttav, kes joob 20 purki õlut päevas. See on umbes 3000 kcal. Palju ta ei söö, aga midagi ikka, lisandub veel 500-1000 kcal. Kulutab ehk 2000 kcal, sest veedab aega peamiselt oma korteris lebotades. Igasuguste arvutuste järgi peaks ta olema paks, aga tegelikult on kõhn, isegi õllekõhtu pole ees.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otseselt teemasse ei vasta, aga olen alati kuidagi imestunult lugenud perekoolist, kuidas laidetakse magusaid või poolmagusaid veine. Ju sellepärast, ma ise polnud kunagi neid saanud.

Tavaliselt ostan ainult valget, kuiva veini – ikka ka selleks, et ehk ei ole nii suur kaloripomm kui magusad veinid. Aga hiljuti olin kogemata ostnud ühe medium sweet valge veini. Siis sain kohe aru, millest te siin räägite. Tõesti, see magus vein oli öökimaajavalt vastik. Ei kujuta ettegi, mis maitsega need päris magusad veinid siis veel on, kui juba medium selline kleepekas oli.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Volk elab kõrges vanuses endiselt, vaatamata oma tormilisele elule.

Mis see 67 eluaastat ikka nii hirmus kõrge vanus on? Mõned inimesed käivad selles vanuses veel täiskoormusega tööl.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mekutad?:)))

Esitled jälle oma rumalust?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see 67 eluaastat ikka nii hirmus kõrge vanus on?

Ma ütleks, et selle vanuse kohta ikka suhteliselt hädine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mekutad?:)))

Esitled jälle oma rumalust?

Ma tean küll, mis see sõna tähendab, aga millegipärast on see sõna nii lolli kõlaga. Nagu mässu.

Valge vein kuiv on minu lemmik ka, aga tõesti teeb näljaseks ja juustu tahaks kohe kõrvale näksida. Ja magu ka juba valutab, kehakaal ka muudkui tõuseb. Tuleb lõpetada!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see 67 eluaastat ikka nii hirmus kõrge vanus on?

Ma ütleks, et selle vanuse kohta ikka suhteliselt hädine.

Hädine küll, aga sugugi mitte nii väga “kõrges eas”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hädine küll, aga sugugi mitte nii väga “kõrges eas”.

Seda ma ütlesingi, et ta on ju suhteliselt noor inimene, mitte rauk, aga selle kohta ikka väga hädine. Mõne jaoks on vist jah 60+ juba ülikõrge iga, kus peabki olema sent surmale võlgu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juua kuiva veini, kus suhkur on pea täielikult välja kääritatud (kehtib ka mt viina puhul) jääb alles vaid etanooli kalor. Mulle ütles kunagi personaaltreener, alkoholi e etanoolikalor pm ei omastu, keha kulutab selle töötlemiseks pm sama palju energiat. Aga magusad, siidrid, liköörid on teine teema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hädine küll, aga sugugi mitte nii väga “kõrges eas”.

Seda ma ütlesingi, et ta on ju suhteliselt noor inimene, mitte rauk, aga selle kohta ikka väga hädine. Mõne jaoks on vist jah 60+ juba ülikõrge iga, kus peabki olema sent surmale võlgu.

Minu mees on Volkonski klassivend, aga olulisest kõbusam. Eks selles vanuses annavad end tunda elustiil ja jumal paraku ka geenid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Vein ja kehakaal