Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veits poogen…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Veits poogen…

Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

liigsuremus saabus siiski koos massilise koroonasse haigestumisega. ja tõsi, eestis algas see alles 2020 aasta viimastel kuudel, seega ei jõudnud mõjutanud liiga palju aasta koguarve.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on inimesed vaktsineerimise kui tehnoloogia alguses teada saanud, et haiguspuhangu ajal ei tohi vaktsineerida, see tekitab uusi tüvesid. Seda teadusliku tõde ignoreeriti ja mängiti lolli, kui tekkisidki uued tüved. Oh seda üllatust, eksole!

Teiseks testitakse vaktsiine minimaalselt 5 aastat, enamasti kaheksa aastat, sest jällegi ajaloos on küll ja veel juhuseid, kus vaktsiinid on tapnud ja vigastanud hulgaliselt inimesi, Toon välja mõned kuulsamad:
1) 1955 aastal lubas USA valitsus lastehalvatuse vastase vaktsiini turule. 200 000 lapsele süstiti vaktsiin sisse ja nendest 40 000 last said lastehalvatuse, mille põhjustas vaktsiin. 200 last said halvatuse, 10 last suri. Kui huvi täpsemalt uurida, siis soovitan otsida fraasi “The cutter incident”.

2) 1955 – 1963 manustati lastele lastehalvatuse vaktsiini, mis oli 10-30% ulatuses reostatud
SV40 viirusega. Otsi “Polio sv40”

3) 1976 aastal kisasid teadlased USA-s, et kohe tuleb seagripp, mis on sama hull kui hispaania gripp. Kiirelt klopsiti kokku vaktsiin ja süstiti sisse 40 miljonile inimesele. Aastatid hiljem tuli välja, et vaktsiin põhjustas Guillain-Barre sündroomi. Otsi “swine flu The epidemic that never was”.

4) 2016 võttis Filipiinid kasutusele uue dengue palaviku vaktsiini. Poolteist aastat hiljem selgus, et vaktsiin põhjustab viiruse raskemat läbipõdemist inimestel, kes polnud haigusega enne kokku puutunud. 800 000 last sai selle süsti, 10% neist ei olnud enne haigusega kokku puutunud ja tänu vakstiinile oli läbipõdemine raske, umbes 150 lapse surm on dokumenteeritud. Kohtusse on antud riigi tervishoiuminister. Soovitan otsida sõna “Dengvaxia deaths”

5) Pole otseselt vaktsiin, küll aga “dr” Fauci käekiri: 1987 aastal surus Fauchi läbi lubada kasutusse HIV vastane ravim Zidovudine ehk AZT. Tegemist oli algselt vähiraviks mõeldud ravimiga, mille tõhusus aga ei olnud hea. Kuna firma oli palju raha selle ravimi jaoks kulutanud, ei tahtnud nad nii kergelt alla anda ja pakkusid, et sellega saab suurepäraselt ravida HIV-d. Võltsides uuringu tulemusi surus Fauchi ravimi läbi ja see pandi müüki. 1989, 2 aastat hiljem pääsesid mõningate arstide hääled siiski valikkuse ette ja nad näitasid korelatsiooni AZT ja HIV surmade vahel. Tekksis kandaal, et Fauci on surunud läbi ravimi, mis ei ravi vaid suisa vastupidi. Ohvrite arv pole teada, spekulatsioonid on mõnest sajast kuni tuhandeteni.

6) HPV vakstiini on korduvalt süüdistatud naiste viljatuks tegemises ja pikas reas kõrvaltoimetes. Soovi korral saab otsida “HPV vaccination controversy”.

Siia lõppu ka üks eestikeelne artikkel, mis näitab, kuidas nn “teadus”uuringud käivad ja kuidas need on mõjutatud suurkoroporatsioonide huvidest: https://teadusuudis.ee/artikkel/illusioon-toenduspohisest-meditsiinist

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

Inimene, võrdle ikka nakatumiste arvusid ka natuke. 2020 oli ju nakatumispaanika nii suur, et võrreldes järgneva aastaga oli nakatumiste arv olematu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii oluline teema, puudutab meist igaühe tervist ja kui keegi linki ette ei anna, siis jääbki info saamata?

Puhtas eesti keeles: https://teadusuudis.ee/artikkel/kui-kaua-vhendab-pfizeri-covid-19-vaktsiin-sperma-kvaliteeti

Sa loed muidu iga päev kogu interneti läbi, eks? Sul ju mingi info saamata ei jää?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

liigsuremus saabus siiski koos massilise koroonasse haigestumisega. ja tõsi, eestis algas see alles 2020 aasta viimastel kuudel, seega ei jõudnud mõjutanud liiga palju aasta koguarve.

Et kui 2019 oli suur puhang ja riik oli vaja lukku panna, siis ei olnud mingeid surmasid? Aga siis, kui tulid vakstiinid, siis kohe suurenes haiguspuhang? Äärmiselt vastuoluline info. Ma järeldaks siit kolme asja — esiteks tekitas süstimine suurema haiguslaine, teiseks et süstimine ise põhjustas suremusi ja kolmandaks, et puhangu ajal vaktsineerimine tekitab uusi tüvesid.

Juhuks, kui Sa arvad, et märg tänav tekitab vihmasaju, siis siiski ei ole see niipidi — vihmasadu põhjustab märja tänava. Ära aja põhjust ja tagajärge sassi. Kui tahad väita, et need asjad on siiski niipidi seotud, siis palun infot, kuidas.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii oluline teema, puudutab meist igaühe tervist ja kui keegi linki ette ei anna, siis jääbki info saamata?

Puhtas eesti keeles: https://teadusuudis.ee/artikkel/kui-kaua-vhendab-pfizeri-covid-19-vaktsiin-sperma-kvaliteeti

Sa loed muidu iga päev kogu interneti läbi, eks? Sul ju mingi info saamata ei jää?

Jah, kui vaja siis loen. Kui minu kehasse tahetakse süstida aineid, mis ei läbi mitte ühtegi minu bioloogilist kaitset (ei nahka, ei magu), siis tegemist on otse minu vereringesse süstitavate ainetega ja ma loen enne kaks või isegi kolm korda neti läbi, kui et suhtun sellesse kergekäeliselt.

Kuna ma lugesin neti 3 korda läbi, siis olen ka süstimata. Pole isegi haige olnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

Inimene, võrdle ikka nakatumiste arvusid ka natuke. 2020 oli ju nakatumispaanika nii suur, et võrreldes järgneva aastaga oli nakatumiste arv olematu.

Miks valetada? 2020 oli võrreldes 21 aastaga käkitegu — mida suurem oli vaktsineeritus, seda suurem oli nakatumine. Riigid-kohad, kus oli isegi üle 100% vaktsineeritust olid kõige suurema haigete hulgaga. Juttu võis rääkida imelist, aga vaktsineerimise ja haigestumise seos oli ja on siiani selgelt näha.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui 2019 oli suur puhang ja riik oli vaja lukku panna, siis ei olnud mingeid surmasid?

2019 suur puhang ja riik lukus?

hiinas vast jah, aga kindlasti mitte eestis.

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui 2019 oli suur puhang ja riik oli vaja lukku panna, siis ei olnud mingeid surmasid?

2019 suur puhang ja riik lukus?

hiinas vast jah, aga kindlasti mitte eestis.

tegelikult ka hiinas mitte.

ja eestis diagnoositi esimene nakatunu 2020 veebruari lõpus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen küll önnelik, et ma suhtun paranoiliselt riigi pakutavate abikäte vastu. Pödenud ja süstimata. Töökaaslased süstitu ja ühel juba pool aastat krooniline köha, ühel soole ja mense probleemid ( noorel) ja viimasel oli midagi südamega, ausalt ei süvene enam, ise lasid endaga nii teha. Floridas juba anti hoiatus meestele uute süstide osas ning üks naistearst mainis, et nürisünnitused ja sündivus madal, viimasest täiesti usun, kui jamati naiste tsükkliga.  Ma ei kahetse oma valikud mitte üks raas.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 ei olenud liigsureumust Eestis. Liigsuremus tekkis siis, kui kasutusele võeti turvalised ja tõhusad tasuta tervised:

https://www.err.ee/1608335123/tanavu-on-surnud-eestis-1600-inimest-enam-kui-mullu

Sa ei saa vadata aasta kaupa. Vahepeal avaldati sumade statistikat kuude kaupa ja sealt oli selgelt näha, et esimene suurem suremuse kõrge sakk oli 2020 aasta detsembris. Meie esimesed vaktsineeritud olid meedikud samal aastal peale jõule. Nii et vaktsiin seda põhjustada ei saanud. Küll aga on koroonakaardi graafikult kohe näha, et novembris 2020 oli nakatumiste arv väga kõrge – mis tõenäoliselt põhjustaski selle kõrge suremuse detsembris. Kahjuks ma enam artiklina loetaval kujul seda kuude kaupa statistikat ei leidnud, on ainult kahe viimase aasta kohta. Aga sa võid alati ise statistika andmebaasist kokku selle info otsida.

Nt detsembri kohta võtsin ise välja

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt detsembri kohta võtsin ise välja

Nojah, ma ei oska pilt panna…

copy pastega siis detsembri surmade arv, võetud välja statistika andmebaasist

https://andmed.stat.ee/et/stat/rahvastik__rahvastikusundmused__surmad/RV40

2012 1 422

2013 1 316

2014 1 336

2015 1 303

2016 1 378

2017 1 307

2018 1 404

2019 1 376

2020 1 542

2021 1 664

 

Nagu näed, siis juba 2020 tõusis surmade arv järsult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks valetada? 2020 oli võrreldes 21 aastaga käkitegu — mida suurem oli vaktsineeritus, seda suurem oli nakatumine. Riigid-kohad, kus oli isegi üle 100% vaktsineeritust olid kõige suurema haigete hulgaga. Juttu võis rääkida imelist, aga vaktsineerimise ja haigestumise seos oli ja on siiani selgelt näha.

Täitsa juhm, ausalt. Talvel on külm ka ilmselt seepärast, et jope on seljas, eks? Põhjus ja tagajärg on sul totaalselt sassis, aga tore, et sa ise end aruka ning isemõtlevana tunned. Tore tunne ilmselt, harva saab!! Kui viitsiksin, siis küsiksin, et palun kus riigis oli üle 100% inimestest vaktsineeritud? Venemaal on see vist ainult võimalik, või sul on teisi andmeid, otse Varrolt? Keerulisemaid küsimusi ei hakka küsima. Head ööd!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigid-kohad, kus oli isegi üle 100% vaktsineeritust olid kõige suurema haigete hulgaga.

Üle 100% vaktsineeritud ???????????????? Et oma riigis kõik inimesed ja osa naaberriigi rahvast sutsati ka ära?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii oluline teema, puudutab meist igaühe tervist ja kui keegi linki ette ei anna, siis jääbki info saamata?

Puhtas eesti keeles: https://teadusuudis.ee/artikkel/kui-kaua-vhendab-pfizeri-covid-19-vaktsiin-sperma-kvaliteeti

Sa loed muidu iga päev kogu interneti läbi, eks? Sul ju mingi info saamata ei jää?

Neile, kes ise netist olulist üles leida ei oska:
https://www.youtube.com/watch?v=IfLky6bD3zE

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult võib viirusel vägagi vastikuid tüsistusi tekkida, sellest hakkab juba andmeid tekkima, keskmiselt  paistavad ilmnema just 6+… kuud peale põdemist. Ja peamiselt just inimestel, kes haigestusid eelneva vaktsineerimiseta. Mu enda lähikonnas kolm sellist. Keegi polnud väga raskelt haige, aga mõne kuu möödudes tekkisid kahel ootamatud autoimmuunsed põletikureaktsioonid, millele siiani pole suudetud põhjust leida ja kolmandal rütmihäired. Lisaks sai vaktsineerimata tädipoeg long covidi ( pole vastane, haigestus enne, kui vaktsiini jõudid saada).

Ülejäänud sugulastest, tuttavastest kõik vaktsineeritud ja kellelgi midagi viga pole, ei vaktsiinist ega põdemisest. Keegi pole olnud haige rohkem kui kolm päeva ja neljandal juba aeda riisuma asunud.

Huvitav tähelepanek oma perega, pärast kahte vaktsiini ja ühte kerget põdemist kevadel,      (viimasest vaktsiinist oli meil möödas kolmveerand aastat ja põdemisest mõned kuud) veetsime mitu tundi lähedalt koos Covid  haigega, kel just algas aktiivne nohu ja õhtul sai positiivse testi. Üllatuslikult keegi meist kolmest siiski haigeks ei jäänud. Samas vaktsineerimata sõbanna haigestus juba teist korda ja teine kord oli veelgi raskem, kui esimene.

Need siis minu tähelepanelikud, pole eesmärk kedagi veenda ühes ega teises suunas. Üldiselt paistab, et mõtlemisvõimega inimesi on meil mägatavalt vähem, kui varem arvasin, juba üksnes EKRE poolehoidjate arvu järgi otsustades.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Image

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Image

Mida see nüüd kinnitama või ümber lükkama peab? Liigsuremus on nii üldine mõiste, et ma üldse ei saa aru, miks sellest rääkida. Aastad pole ju võrreldavad – sel suvel oli Vahemeremaades metsik kuumalaine, vaadake joonist. Mingiks analüüsiks oleks vaja ikka rohkem infot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu uks naine twitteris, sai belli par. ning teeks iga kell uuesti.

Jah. Belli paralüüs on ju täiesti uus haigus, mis tekkis alles koos koroonavaktsiiniga, enne seda ei olnud olemas ja keegi seda ei põdenud. Mina sain ka belli paralüüsi. Vaktsiin on süüdi, sest ma ju vaktsineerisin ennast ka, 4 kuud peale belli paralüüsi. Ju mu organism teadis juba 4 kuud ette, et hakkan ennast vaktsineerida ja sain selle juba ennetavalt kätte.

Millest see tuleb?

Misasi? Belli paralüüs või? No mulle seletati, et organismis on mingi põletik, mille vastu organism ise võitlema hakkab ning see võib selle paralüüsi tekitada. Aga googelda ise, võimalikke põhjuseid on veel (nt herpes), aga lõplikku selgust ses ei paista olevat.

Igal juhul on see haigus ammu juba olemas ja iga uuehaigusjuhu põhjuseks just vaktsineerimist pidada küll ei tohi. Kuigi olgem ausad, ju ma isegi oleksin endal seda kahtlustanud, kui see haigus oleks mul mõni kuu hiljem peale vaktsineerimist avaldunud. Aga tasub siiski säilitada kainet mõistust ning mitte arvaa, et kõik, mis peale vaktisneerimist toimub, on just vaktisneerimise süü.

Ma ei tea, kas keegi väga koomiliselt usubki, et vaktsiin üksi põhjustab seda kuidagi. Pigem on vast ikka sedasi, et üks asi natuke koormab keha, teine asi – sh stress, ravimid-vaktsiinid, halb toitumine, magamatus, raskemetallide kogus veres või lümfisüsteemis – immuunsüsteem pole nagu pauk kuuli rindkerre, vaid palju keerulisem – ehk siis üks hetk hakkab mingist otsast järele andma.

See tähendaks, et vaktsiinil on samuti oma osa, aga ta ei ole ainuke. Ehk siis neil, kellel on vb soodumus sedalaadi asjadeks nagu paralüüsid-autoimmuunprobleemid, ja kasvõi seesama geneetiline autism, alzheimer jne – kas neil ikka tasub nii tihti igasuguste vaktsiinidega oma süsteemi sedasi narritada?

Arvad, et neil on ohtum raskekujulist koroonat põdeda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas veits poogen ei avaldagi tarku jutte enam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on inimesed vaktsineerimise kui tehnoloogia alguses teada saanud, et haiguspuhangu ajal ei tohi vaktsineerida, see tekitab uusi tüvesid. Seda teadusliku tõde ignoreeriti ja mängiti lolli, kui tekkisidki uued tüved. Oh seda üllatust, eksole!

Ammu ümber lükatud kui vaktsiinivastaste rumalus. Vaktsineerimine ei tekita kuidagi mingeid uusi tüvesid, vaktsineerimine hoopis vähendab uute tüvede teket. Seda seetõttu, et uued tüved tekivad mitte siis, kui viirus õhus lendleb, vaid siis, kui ta kehas rakkudes paljuneb. Mida rohkem on paljunevaid viirusi populatsioonis, seda rohkem tekib uusi tüvesid. Vaktsineerimine vähendab viirustel võimalusi rakkudes paljuneda, seega tekib uusi tüvesid vähem.

Kuna koroonaviirus on maailmas laialt levinud, siis uusi tüvesid ikka tekib paratamatult, sest nakatunuid on lihtsalt nii palju.

Teiseks testitakse vaktsiine minimaalselt 5 aastat, enamasti kaheksa aastat

90% sellest ajast kulub bürokraatiale. Pärast üht katsetamist vaadatakse andmeid üle, pannakse kokku plaani järgmiseks uuringuks, otsitakse osalejaid, otsitakse rahastajaid, kui vaja, jne. Koroonavaktsiinide puhul lihtsalt elimineeriti bürokraatiat –  rahastus oli olemas, kuna vaktsiini järele oli karjuv vajadus, eri uuringud viidi läbi paralleelselt, mitte üksteise järel, jne.

Mitte ühtegi kohustuslikku uuringut ära ei jäetud. Kõik tehti selles osas nii, nagu iga teisegi vaktsiini puhul.

1) 1955 aastal lubas USA valitsus lastehalvatuse vastase vaktsiini turule. 200 000 lapsele süstiti vaktsiin sisse ja nendest 40 000 last said lastehalvatuse, mille põhjustas vaktsiin. 200 last said halvatuse, 10 last suri. Kui huvi täpsemalt uurida, siis soovitan otsida fraasi “The cutter incident”.

See oli põhjustatud tootmisveast, mille tõttu inaktiveeritud viiruse asemel sattus mõnesse vaktsiinipartiisse elusviirus. Ei puutu absoluutselt koroonavaktsiinidesse, sest need ei sisalda ühtki koroonaviirust. Pealegi on tootmisprotsessid 1955. aastast oluliselt paranenud.

2) 1955 – 1963 manustati lastele lastehalvatuse vaktsiini, mis oli 10-30% ulatuses reostatud  SV40 viirusega. Otsi “Polio sv40”

SV40 on ahviviirus ja ei ole mingeid andmeid, et see inimestele mingit kahju oleks teinud või saaks teha.

3) 1976 aastal kisasid teadlased USA-s, et kohe tuleb seagripp, mis on sama hull kui hispaania gripp. Kiirelt klopsiti kokku vaktsiin ja süstiti sisse 40 miljonile inimesele. Aastatid hiljem tuli välja, et vaktsiin põhjustas Guillain-Barre sündroomi. Otsi “swine flu The epidemic that never was”.

25% USA elanikkonnast vaktsineeriti ära ja tulemuseks oli lausa kõigest mingi 300 selle sündroomi juhtu. Kah mul asi, mida karta. Pealegi pole üldse kindel, kas need sündroomi juhtumid vaktsiiniga seotud olidki. Sellest, mitu surma see vaktsineerimine ära hoidis, sa muidugi rääkida ei soovi.

4) 2016 võttis Filipiinid kasutusele uue dengue palaviku vaktsiini. Poolteist aastat hiljem selgus, et vaktsiin põhjustab viiruse raskemat läbipõdemist inimestel, kes polnud haigusega enne kokku puutunud. 800 000 last sai selle süsti, 10% neist ei olnud enne haigusega kokku puutunud ja tänu vakstiinile oli läbipõdemine raske, umbes 150 lapse surm on dokumenteeritud. Kohtusse on antud riigi tervishoiuminister. Soovitan otsida sõna “Dengvaxia deaths”

Täpselt sama probleem on, kui inimene põeb kõigepealt üht Dengue tüve ja seejärel teist.

Su andmed on lisaks valed – 10%-l oli RISK raskemaks läbipõdemiseks, mitte 10% ei põdenud raskemalt.

5) Pole otseselt vaktsiin, küll aga “dr” Fauci käekiri: 1987 aastal surus Fauchi läbi lubada kasutusse HIV vastane ravim Zidovudine ehk AZT. Tegemist oli algselt vähiraviks mõeldud ravimiga, mille tõhusus aga ei olnud hea. Kuna firma oli palju raha selle ravimi jaoks kulutanud, ei tahtnud nad nii kergelt alla anda ja pakkusid, et sellega saab suurepäraselt ravida HIV-d.

Ma ei kujuta ette,  millest sa jahud, aga sidovudiin on tänapäevani üks põhilisi ravimeid, mida HIV-i vastu manustatakse. Mingit  pettust ei ole.

6) HPV vakstiini on korduvalt süüdistatud naiste viljatuks tegemises ja pikas reas kõrvaltoimetes. Soovi korral saab otsida “HPV vaccination controversy”.

See controversy eksisteerib vaid uhuude kodulehtedel ja foorumites. Mingeid teaduslikke aluseid sellel hüsteerial ei ole. HPV vaktsiin on väga ohutu ega põhjusta mingit viljatust.

Katsu nüüd sellest ka aru saada, et vaktsiine ei töötata välja mitte ajaviiteks ega nalja pärast, vaid selleks, et võidelda nakkushaigustega, mis tapavad maailmas miljoneid ja miljoneid inimesi.  Võluravimeid ei ole olemas, loomulikult ei lähe kõik ilma probleemideta.

Uhuusid ei rahulda mitte mingi testimise määr. Seda illustreerib hästi juist seesama HPV vaktsiin. 15 aastat on seda uuritud ja testitud, 15 aastat järjest on järjekindlalt selge olnud, et HPV vaktsiin on ohutu, ei põhjusta viljatust ja üldse on kõrvaltoimete määr tühine, aga uhuude foorumites käib lõputu jauramine edasi, kuidas see olevat hirmus ohtlik.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhuusid ei rahulda mitte mingi testimise määr.

Eks selles osas on väga selge, miks uhhuud on enamasti needsamad, kes Mihkelsoni teemal kohtu ja politsei otsuseid millekski ei pea. Sama muster – mõtteviis, et kõik ametlikud allikad alati valetavad ja kõik põrandaalused räägivad sulatõtt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhuusid ei rahulda mitte mingi testimise määr.

See on nii hea, kuidas naiivid ise aru ei saa, kui naiivid nad on 😀

Tee ikka koroonavaktsiini ka edasi muidugi. Plaan tahab täitmist ja eesmärgid saavutamist. Naiivide mass on siin määrava tähtsusega.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Uhuusid ei rahulda mitte mingi testimise määr.

Eks selles osas on väga selge, miks uhhuud on enamasti needsamad, kes Mihkelsoni teemal kohtu ja politsei otsuseid millekski ei pea. Sama muster – mõtteviis, et kõik ametlikud allikad alati valetavad ja kõik põrandaalused räägivad sulatõtt.

See advokaat, kes neid “pikema aja vältel” tehtud pilte päris häirivaks nimetas, on põrandaalune? Kas ta on valetamise eest juba advokatuurist välja heidetud, tead?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See advokaat, kes neid “pikema aja vältel” tehtud pilte päris häirivaks nimetas, on põrandaalune? Kas ta on valetamise eest juba advokatuurist välja heidetud, tead?

Ei, miks? Kust see loogika sul tekib? Pildid on loomulikult häirivad, selles keegi ju ei kahtle. Advokaat pole valetanud midagi, tema kirjutas üles hageja nägemuse. Kohus seda nägemust ei aktsepteerinud ja siin pidanuks see asi ka lõppema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See advokaat, kes neid “pikema aja vältel” tehtud pilte päris häirivaks nimetas, on põrandaalune? Kas ta on valetamise eest juba advokatuurist välja heidetud, tead?

Ei, miks? Kust see loogika sul tekib? Pildid on loomulikult häirivad, selles keegi ju ei kahtle. Advokaat pole valetanud midagi, tema kirjutas üles hageja nägemuse. Kohus seda nägemust ei aktsepteerinud ja siin pidanuks see asi ka lõppema.

Et kui kasuisa teeb lastest pikema aja jooksul häirivaid pilte, siis ei peaks sellel pikemalt peatuma? Seletus, et “mänguhoos juhtus” (korduvalt muudkui juhtus pikema aja jooksul) on hea küll?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui kasuisa teeb lastest pikema aja jooksul häirivaid pilte, siis ei peaks sellel pikemalt peatuma? Seletus, et “mänguhoos juhtus” (korduvalt muudkui juhtus pikema aja jooksul) on hea küll?

Jah. Kui õigusriigi politsei ja kohus on otsustanud, et piltide tegemises ei ole kuritegu, siis ei peaks sellel tõesti rohkem peatuma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhuusid ei rahulda mitte mingi testimise määr.

See on nii hea, kuidas naiivid ise aru ei saa, kui naiivid nad on ????

Tee ikka koroonavaktsiini ka edasi muidugi. Plaan tahab täitmist ja eesmärgid saavutamist. Naiivide mass on siin määrava tähtsusega.

Kes see naiiv on? Kas äkki see, kes ignoreerib 15 aastat kogutud teaduslikke andmeid ja fakte ning lõputult möriseb mitte millelgi põhinevat iba sellest, kuidas HPV vaktsiin olevat ohtlik? Uhuudel on lihtsalt kinnisidee, et HPV vaktsiin peab olema ohtlik. See on usudogma, mida kahtluse alla ei või seada.

Samamoodi, nagu usklikel. Kui ikka Piiblis on kirjas, et taevas on roheline, siis usklik usub, et taevas on roheline. Kõik teadlased võivad talle kinnitada, et taevas on sinine, ja usklik võib ise oma silmaga ka näha, et taevas on sinine, aga kui Piiblis on kirjas, et on roheline, siis seda usklik usub ja seda kuulutab. Samamoodi usub uhuu igasugust rumalat soga, mida talle kuskil vandenõuteoreetikute foorumis pähe aetakse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on inimesed vaktsineerimise kui tehnoloogia alguses teada saanud, et haiguspuhangu ajal ei tohi vaktsineerida, see tekitab uusi tüvesid. Seda teadusliku tõde ignoreeriti ja mängiti lolli, kui tekkisidki uued tüved. Oh seda üllatust, eksole!

Teiseks testitakse vaktsiine minimaalselt 5 aastat, enamasti kaheksa aastat, sest jällegi ajaloos on küll ja veel juhuseid, kus vaktsiinid on tapnud ja vigastanud hulgaliselt inimesi, Toon välja mõned kuulsamad:

1) 1955 aastal lubas USA valitsus lastehalvatuse vastase vaktsiini turule. 200 000 lapsele süstiti vaktsiin sisse ja nendest 40 000 last said lastehalvatuse, mille põhjustas vaktsiin. 200 last said halvatuse, 10 last suri. Kui huvi täpsemalt uurida, siis soovitan otsida fraasi “The cutter incident”.

2) 1955 – 1963 manustati lastele lastehalvatuse vaktsiini, mis oli 10-30% ulatuses reostatud

SV40 viirusega. Otsi “Polio sv40”

3) 1976 aastal kisasid teadlased USA-s, et kohe tuleb seagripp, mis on sama hull kui hispaania gripp. Kiirelt klopsiti kokku vaktsiin ja süstiti sisse 40 miljonile inimesele. Aastatid hiljem tuli välja, et vaktsiin põhjustas Guillain-Barre sündroomi. Otsi “swine flu The epidemic that never was”.

4) 2016 võttis Filipiinid kasutusele uue dengue palaviku vaktsiini. Poolteist aastat hiljem selgus, et vaktsiin põhjustab viiruse raskemat läbipõdemist inimestel, kes polnud haigusega enne kokku puutunud. 800 000 last sai selle süsti, 10% neist ei olnud enne haigusega kokku puutunud ja tänu vakstiinile oli läbipõdemine raske, umbes 150 lapse surm on dokumenteeritud. Kohtusse on antud riigi tervishoiuminister. Soovitan otsida sõna “Dengvaxia deaths”

5) Pole otseselt vaktsiin, küll aga “dr” Fauci käekiri: 1987 aastal surus Fauchi läbi lubada kasutusse HIV vastane ravim Zidovudine ehk AZT. Tegemist oli algselt vähiraviks mõeldud ravimiga, mille tõhusus aga ei olnud hea. Kuna firma oli palju raha selle ravimi jaoks kulutanud, ei tahtnud nad nii kergelt alla anda ja pakkusid, et sellega saab suurepäraselt ravida HIV-d. Võltsides uuringu tulemusi surus Fauchi ravimi läbi ja see pandi müüki. 1989, 2 aastat hiljem pääsesid mõningate arstide hääled siiski valikkuse ette ja nad näitasid korelatsiooni AZT ja HIV surmade vahel. Tekksis kandaal, et Fauci on surunud läbi ravimi, mis ei ravi vaid suisa vastupidi. Ohvrite arv pole teada, spekulatsioonid on mõnest sajast kuni tuhandeteni.

6) HPV vakstiini on korduvalt süüdistatud naiste viljatuks tegemises ja pikas reas kõrvaltoimetes. Soovi korral saab otsida “HPV vaccination controversy”.

Siia lõppu ka üks eestikeelne artikkel, mis näitab, kuidas nn “teadus”uuringud käivad ja kuidas need on mõjutatud suurkoroporatsioonide huvidest: https://teadusuudis.ee/artikkel/illusioon-toenduspohisest-meditsiinist

Sama oli Pandemrix vaktsiiniga.

Arendati 2006.aastal ja 2009-2010 , vaktsineeriti inimesi juba sellega.

Seagripi vaktsiin, äkki mäletati kui oli pandeemia aastatel 2009-2010. WHO oli jälle mängus.

Soome ja Rootsi hakkasid tegema ise uurimust , kui paljudel lastel tekkis sellest narkolepsia ja vaktsiinide andmine lõpetati ära 2010.aastal.

Nüüd väga paljudel inimestel igasuguseid haiguseid sellest tekkinud, aga midagi ei tehta. Isegi ei taheta seostada vaktsiiniga (kui raha on , siis jah saab igasuguseid vajalikke teste)

Ja kui pimedad te inimesed olete, kas te olete üldse uurinud kui palju Pfizer ja teised firmad on maksnud kriminaalsete süüdistuste eest??? Miljardeid ja miljoneid.

Inimeste elusid rikkunud, aga vaadates seda foorumit siin, paistab, et teil puhta ükskõik mis te enda kehasse süstite.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veits poogen…