Esileht Koolilaps Vene keele eraõpetaja, Tallinn

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vene keele eraõpetaja, Tallinn

Postitas:

Lapsel lüngad eelkõige grammatikas, õpetajaga pole klappi ka. Teistes ainetes viieline. Vene keelt õpib kolmas aasta. Soovin väga, et laps “järjele” saaks. Kas on soovitada toredat koduõpetajat, laagrit vmt?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajaga samas paadis. Ootan häid lahendusi, kuidas laps keelt rääkima saada (õpib juba 4 aastat ja kuna häbeneb, siis ei räägi sõnagi vene keelt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama mure, samuti neli aastat ja nagu oleks tõesti tegemist hiina keelega. Lapsest väga kahju. Oskan ise ja püüan aidata, kuid tulutult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud,et osades koolides on tõesti probleeme vene keelega. Minu lapselapsed käivad kesklinna koolis, saavad hakkama.Vist on viga ikkagi õpetajates

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud,et osades koolides on tõesti probleeme vene keelega. Minu lapselapsed käivad kesklinna koolis, saavad hakkama.Vist on viga ikkagi õpetajates

Mina usun väga,et asi õpetajas. Mul oli väga nõme inglise keele õpetaja ja keelt selgeks ei saanud-siiamaani vihkan inglise keelt. Vene keele õpetaja oli nõudlik aga mulle sobis ja meeldis selline õpetus-stiil ja vene keel meeldis väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Pakun vene keele tunde vanalinna kontoris või Skype’i kaudu.

Email: jaanasirel@gmail.com

Kellel on huvi, kirjutage,vastan kõikidele küsimustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Vene keele eraõpetaja, Tallinn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.