Esileht Ajaviite- ja muud jutud vene keele kasutamisest

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Teema: vene keele kasutamisest

Postitas:
km70

Ma vaatan ja kuulan seda ukrainlannat Eestis Tallinnas, kes räägib oma viimasest hingepõhjast nii, nagu ta päriselt mõtleb Eestist ja eestlastest. Kui ajupestud peab üks inimene olema, et hakata peale sellist!!!!!!! ukrainlanna sõnavõttu veel irisema alllika!!!! üle? Kas te saate aru, et sellised inimesed ongi saanud meie, Eesti, reaalsuseks?

Kägu nimega “sina123”, Ukraina sõprade grupis on taas üks tänupostitus. Kopeerin selle sinu jaoks siia, sa ju ei lähe nagunii ise vaatama: “Tere ! Дорогие жители Эстонии! В этом посте я хочу выразить Вам огромную восторженность, глубочайшее уважение и бесконечную благодарность!

Знаю, что для любой страны такое количество принять переселенцев сложно. В особенности, шаткого положения всего мира.
Но вы даёте защиту, помощь и поддержку неоценимую в данное время!
Оказаться в ситуации нуждающегося одномоментно оказалось очень страшно и неловко. Хочется, что-то дать взамен, чтобы был круговорот энергии и не терзал ночами стыд…но сегодня наши реали таковы и мы их пройдем. Мы будем до конца жизни благодарны Вам.
Такой большой спектр поддержки от жизненно необходимого до развлечений и моральной поддержки – это дорого стоит !!!
Мы очень ценим !
И желаем Вашим семьям здоровья и благополучия, спокойствия и мирного неба !
Пусть всё и всегда будет у Вас хорошо !”
Tõlkega saab vast igaüks ise Google’i abiga hakkama. Seda postitust on kommenteerinud ligi 600 inimest, enamik neist samasugust tänu väljendavad ukrainlased, mõned üksikud eestlased sekka. See on see tegelik suhtumine, mitte sinu lingitud propagandisti plämin. Selle viimase kohta kirjutab, muide, üks ukrainlanna nii: “Сейчас посмотрела видео,где говорится о какой-то сумашедшей женщине в Эстонии как она кричала что ей все должны🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️до сих пор не могу отойти от чувств позора,Присоединяюсь к каждому слову автора поста❤️всеми мира и добра”

Selline on pärismaailm. Tere tulemast!

+9
-3
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kui see videos räuskav naine ei ole palgaline troll, siis võib ta olla mõni õnnetu hullumeelne, neid on ju kõikide rahvaste hulgas. Ma ei tea, kas kunagi Tartus tegutsenud Kuke Mari mäletab keegi, aga uuema aja õnnetukestest näiteks liikus Tallinnas üks mees, kes peab pikki monolooge ja nimetas ennast  Piret  Järvise isaks ja rääkis, kuidas tema suhtes käitutakse tänamatult. Olen korra ühistranspordis kuulnud teda vihaselt karjumas “mina olen jumal ja teid kōiki tuleks maha lasta!”.

See naine paistab üsna sarnane.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Kui see videos räuskav naine ei ole palgaline troll, siis võib ta olla mõni õnnetu hullumeelne, neid on ju kõikide rahvaste hulgas. Ma ei tea, kas kunagi Tartus tegutsenud Kuke Mari mäletab keegi, aga uuema aja õnnetukestest näiteks liikus Tallinnas üks mees, kes peab pikki monolooge ja nimetas ennast Piret Järvise isaks ja rääkis, kuidas tema suhtes käitutakse tänamatult. Olen korra ühistranspordis kuulnud teda vihaselt karjumas “mina olen jumal ja teid kōiki tuleks maha lasta!”.

See naine paistab üsna sarnane.

Troll muidugi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

See Tervist, Sina123 ja veel mitme nimega vanamees jaurab siin ju juba ammu. Enne oli suur ekrefänn ja sõimas liberaste, nüüd on järgmine level käes, Putja pooldaja ka veel. Mõni troll teeb seda vähemalt tasuliselt, aga see trollib lihtsalt oma lollusest. Masendavaid tüüpe ikka liigub meie seas.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

See Tervist, Sina123 ja veel mitme nimega vanamees jaurab siin ju juba ammu. Enne oli suur ekrefänn ja sõimas liberaste, nüüd on järgmine level käes, Putja pooldaja ka veel. Mõni troll teeb seda vähemalt tasuliselt, aga see trollib lihtsalt oma lollusest. Masendavaid tüüpe ikka liigub meie seas.

Sina, UunoR, oled samasugune töllakas. Sa oled siin Perekoolis mingi täiesti mõttetu tegelane, kes püüab mingit diipi panna ja kes mängib sellele, et ‘a mina olen ju mees’, ‘naised, langege nüüd loogu ja kuulake, mida üks mees ütleb’.  Täiesti mõttetu töll. Mida tähendab ‘ekrefänn’?

0
-13
Please wait...

Postitas:
UunoR

Sina, UunoR, oled samasugune töllakas. Sa oled siin Perekoolis mingi täiesti mõttetu tegelane, kes püüab mingit diipi panna ja kes mängib sellele, et ‘a mina olen ju mees’, ‘naised, langege nüüd loogu ja kuulake, mida üks mees ütleb’. Täiesti mõttetu töll. Mida tähendab ‘ekrefänn’?

Sina oledki ju seesama vanamees, järjekordselt uue nime all. Sinusugune ma küll ei ole, Putinit ja sõda ei poolda nagu sina.

+6
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud vene keele kasutamisest