Esileht Hobinurk Venelased on ikka imelikud küll

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Venelased on ikka imelikud küll

Postitas:
Kägu

oma rahvuse rõvedat olemust seriaalis nii tõetruult kajastada, täiesti uskumatu. Jupiter.err-s Sadovoje ringtee

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oma rahvuse rõvedat olemust seriaalis nii tõetruult kajastada, täiesti uskumatu. Jupiter.err-s Sadovoje ringtee

Ei ole imelikumad kui eestlased. Ma olen mitme rahvusega koos tööd teinud ja igas rahvuses on häid inimesi ja ka troppe. Eestlastest troppe tunnen rohkem.

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üle võlli ju on, aga hariv vaatamine. Enam Ukrainas tehtavad julmused ei tekita imestust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole imelikumad kui eestlased.

Vaata seriaal ära ja siis räägi!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üle võlli ju on, aga hariv vaatamine. Enam Ukrainas tehtavad julmused ei tekita imestust.

Selleks, et nende teod imestama ei paneks, ei pea seda saadet vaatama. Ma lugesin “Eestlaste kannatuste aasta”. See avas mu silmad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oma rahvuse rõvedat olemust seriaalis nii tõetruult kajastada, täiesti uskumatu. Jupiter.err-s Sadovoje ringtee

Kas silmakirjatsemine oleks parem?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oma rahvuse rõvedat olemust seriaalis nii tõetruult kajastada, täiesti uskumatu. Jupiter.err-s Sadovoje ringtee

Kas silmakirjatsemine oleks parem?

Eestlase käest on seda parim õppida

 

 

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üle võlli ju on, aga hariv vaatamine. Enam Ukrainas tehtavad julmused ei tekita imestust.

Selleks, et nende teod imestama ei paneks, ei pea seda saadet vaatama. Ma lugesin “Eestlaste kannatuste aasta”. See avas mu silmad.

Ma kuulasin oma vanaema, lugemine tuli hiljem, siis kui juba oli, mida lugeda. Vanaisade teadmisi-mäletamisi ei saanud kuulata, nemad olid mõlemad maha tapetud. Kordaks vanaema südamepõhjast tulnud ohet: “Hirmus tõug, hirmus tõug!”

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan raamatut “Punainimese lõpp (pruugitud aeg)”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jummel küll, tegemist on ju tavalise seebiga. Mida sa Mehhiko inimestest seepide põhjal arvad? No kui naiivne peab olema, et seebi põhjal mingi rahvuse kohta midagi olemata hakata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Venelased on ikka imelikud küll