Esileht Hobinurk Venemaale reisimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Venemaale reisimine

Postitas:

On plaan minna Venemaale, täpselt ei tea veel, kas Moskvasse või Peterburgi. Murelikuks teeb, et tuttavad soovitavad pigem mitte minna, sest juhtuda võib “igasuguseid asju”. Olen tavaline inimene, pole vip ega poliitik, kuidagi raske uskuda, et midagi juhtuda võiks.
Mida arvate? On imelikke kogemusi kellelgi?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.12 13:03; 04.12 14:02; 04.12 14:59; 04.12 16:57; 04.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On plaan minna Venemaale, täpselt ei tea veel, kas Moskvasse või Peterburgi. Murelikuks teeb, et tuttavad soovitavad pigem mitte minna, sest juhtuda võib “igasuguseid asju”. Olen tavaline inimene, pole vip ega poliitik, kuidagi raske uskuda, et midagi juhtuda võiks.

Mida arvate? On imelikke kogemusi kellelgi?

Meil hakkavad inimesed ka sama lolliks minema nagu mujal lääne heaoluriikides ammu ollakse. Oi ära sinna ikka mine, seal võib igasuguseid asju juhtuda. Kunagi ei tahtnud mingi lääne tuntud artist Eestisse tulla, olevat liiga lähedal Serbiale ja teab mis seal juhtuda võib. Seda siis kui seal see sõjaline konflikt oli.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Murelikuks teeb, et tuttavad soovitavad pigem mitte minna, sest juhtuda võib “igasuguseid asju”.

Aga rohkem need tobud sul ei oska sõnagi kommenteerida, et mis see “imelikke asju” tähendab siis?

Aga ma pakun, et nad on vaadanud saateid 90ndate Venemaast, vblla ka Eestist ja ei tule selle pealegi, et ka Venemaal on täna aasta 2020 ja 90ndad ammu möödas.
Inimesed saavad 700 keskmist palka, linnades rohkem, käivad Türgis ja Tais puhkamas, ostavad lastele tahvelarvuteid ning hooldavad oma esivanemaid.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 16:22; 04.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Venemaale ei reisiks. No kui sa lähed mõnda suurlinna, siis vaevalt et sinuga seal midagi imelikku juhtub, aga ma sellegipoolest sinna üksi ei reisiks. Kui läheks, siis pigem grupiga.

Olen käinud nii Moskvas kui Peterburis, 90ndail.

Igal juhul võib küll öelda seda, et kui sinuga mingis riigis “midagi juhtuks” siis see tõenäosus on Venemaal kordades suurem kui ükskõik mis Euroopa riigis.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.

Loomulikult ei juhtu sinuga neis linades midagi, kui sa just ise pahandustesse ei roni.
Peterburi on palju meeldivam, linn ise, ajalugu, arhitektuur, kultuur, meelsus, hinnad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei juhtu sinuga neis linades midagi, kui sa just ise pahandustesse ei roni.

Peterburi on palju meeldivam, linn ise, ajalugu, arhitektuur, kultuur, meelsus, hinnad.

Sulle orgunitakse näiteks autoavarii, milles sina jääd süüdi, sest kõik tunnistavad nii. Sulle tehakse karistuseks pääsemiseks ülesanne luurata eestis venemaa kasuks, vastasel juhul lähed 5 aastaks kuhugi rämedasse kolooniasse karistust kandma. Venemaale läheb ikka väga rumal inimene, inimene kes lausa tahab mingisse jamasse sattuda.

+4
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 4 päeva Peterburis ja mingeid imelikke asju ei juhtunud, vastupidi – väga tore oli. Imelised elamused- ermitaazh, vene muuseum, fabrge muuseum, kirikud, katedraalid.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

just käisin. ega midagi head öelda pole. nägime väga palju ebaviisakust, lausa matslikkust teeninduses, piiril töötajad oli lausa eraldi liik. kummaline närviline õhkkond.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei juhtu sinuga neis linades midagi, kui sa just ise pahandustesse ei roni.

Peterburi on palju meeldivam, linn ise, ajalugu, arhitektuur, kultuur, meelsus, hinnad.

Sulle orgunitakse näiteks autoavarii, milles sina jääd süüdi, sest kõik tunnistavad nii. Sulle tehakse karistuseks pääsemiseks ülesanne luurata eestis venemaa kasuks, vastasel juhul lähed 5 aastaks kuhugi rämedasse kolooniasse karistust kandma. Venemaale läheb ikka väga rumal inimene, inimene kes lausa tahab mingisse jamasse sattuda.

Jah midagi taolist pidasingi silmas, narko sokutatakse kotti vms. Mittesoovitajad on olnud siiski ise ministeeriumide jms inimesed. Mõnele neist ei ole üldse viisat antudki seoses uue töökohaga, kuigi enne korduvalt käidud.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.12 13:03; 04.12 14:02; 04.12 14:59; 04.12 16:57; 04.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsi uut teemat teha ,aga on keegi vene E- viisat teinud ?Nad nõuavad seal majutuse aadressi koos telefoniga jne .Aga kui ma tahan ainult üheks päevaks minna? Kas nad kontrollivad ka või võin bookingust suva Peterburi hotelli sinna panna ?Samuti ei sa ma aru mis nende asi kus ja kellena ma töötan? Kas nad tõesti helistavad kõigi taotlejate tööandjatele jne ?Samuti huvitav ,et neile ei kõlba viisale pilt mis mul passis jm dokumentides on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:28; 08.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsi uut teemat teha ,aga on keegi vene E- viisat teinud ?Nad nõuavad seal majutuse aadressi koos telefoniga jne .Aga kui ma tahan ainult üheks päevaks minna? Kas nad kontrollivad ka või võin bookingust suva Peterburi hotelli sinna panna ?Samuti ei sa ma aru mis nende asi kus ja kellena ma töötan? Kas nad tõesti helistavad kõigi taotlejate tööandjatele jne ?Samuti huvitav ,et neile ei kõlba viisale pilt mis mul passis jm dokumentides on!

Olen aru saanud, et töökoht on eriti nende asi. Kui kuskil küberkaitse keskuses töötad, siis võid ära unustada selle reisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.12 13:03; 04.12 14:02; 04.12 14:59; 04.12 16:57; 04.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Lõuna-Eestis elav tuttav ei luba oma 17-aastast last Tallinna minna, sest “juhtuda võib igasuguseid asju”..

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei luba Tallinna minna? Esimene asi mis mind täna muigama pani.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan igapäevaselt Venemaaga, aga ma Venemaale ei reisiks. Neid põhjusi on mitmeid ja parem karta kui kahetseda. Kes on asja sees, see teab põhjusi, aga ma ei hakka neid ullikesi tagasi hoidma, eks igaüks ise teab mida teeb.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:18; 04.12 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan igapäevaselt Venemaaga, aga ma Venemaale ei reisiks. Neid põhjusi on mitmeid ja parem karta kui kahetseda. Kes on asja sees, see teab põhjusi, aga ma ei hakka neid ullikesi tagasi hoidma, eks igaüks ise teab mida teeb.

Perekooli kõvataja on rääkinud.

Ma tean, aga ma ei räägi!
(kas om tööaadressilt tegid sellise postituse, muidu?)

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 16:22; 04.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma töötan igapäevaselt Venemaaga, aga ma Venemaale ei reisiks. Neid põhjusi on mitmeid ja parem karta kui kahetseda. Kes on asja sees, see teab põhjusi, aga ma ei hakka neid ullikesi tagasi hoidma, eks igaüks ise teab mida teeb.

Perekooli kõvataja on rääkinud.

Ma tean, aga ma ei räägi!

(kas om tööaadressilt tegid sellise postituse, muidu?)

Mõnest asjast ei saa suvalises foorumis rääkida, kel natuke pead, mõtleb ise edasi. Mina ei soovita reisida ja kõik.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:18; 04.12 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kel natuke pead

Normintellekti, sa tahtsid öelda?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 13:18; 04.12 16:22; 04.12 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin paar korda aastas Peterburis pikal nädalavahetusel. LuxExpressiga, väga mugav ja piiril läheb kiiresti. Käin muuseumides, teatris, otsin juba ette restoranid. Hotell on kesklinnas, tavaliselt viietärnine. Sellised hotellid on seal väga ilusad ja suurepärase teenindusega. Kohapeal sõidame taksoga, mis on üliodav. Mulle väga meeldib, ülbutsemist pole kohanud, mingeid ekstsesse pole olnud.
Paari aasta käisin ka Moskvas, aga Moskva mulle eriti ei meeldi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:38; 10.12 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul võib küll öelda seda, et kui sinuga mingis riigis “midagi juhtuks” siis see tõenäosus on Venemaal kordades suurem kui ükskõik mis Euroopa riigis.

Pigem ikka vastupidi- Terrorismioht on mistahes Euroopa riigis suurem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas oma lapse lubaksite klassiekskursioonile Venemaale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.12 13:03; 04.12 14:02; 04.12 14:59; 04.12 16:57; 04.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas oma lapse lubaksite klassiekskursioonile Venemaale?

Lubaksin küll, vähe sellest – ta käis juba ära ja tuli väga vaimustunult Peterburist tagasi. Terve klass oli väga vaimustunud ja taheti tagasi minna. Mitte midagi ei juhtunud.
Ise töötan samuti Venemaa firmadega ja pole mul mingeid probleeme olnud. See “väga teadlik ametnik, kes teab asju millest igalpool ei räägita” on tühi mullitaja. Asju võib ju olla, aga tavaline reakodanik kes ise probleeme otsima ei lähe ei huvita küll mitte kedagi. Kolakat saada või taskuvaraste ohvriks võib sattuda ka oma koduukse lähedal. Veel vähem puutub reakodanik nende väidetavate “asjadega” kokku.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks sõpra on pokri pistetud. No nii pooleks päevaks, aga pidid ikka mingi trahvi maksma. Ei teagi, kas oli legitiimne trahv või palgalisa.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 20:57; 04.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks sõpra on pokri pistetud. No nii pooleks päevaks, aga pidid ikka mingi trahvi maksma. Ei teagi, kas oli legitiimne trahv või palgalisa.

Kas nad olid tähtsad asjapulgad või tavalised inimesed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.12 13:03; 04.12 14:02; 04.12 14:59; 04.12 16:57; 04.12 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kas nende kaudu saaks riiki õõnestada? Saaks. Aga ei ole tähtsad asjapulgad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 20:57; 04.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas oma lapse lubaksite klassiekskursioonile Venemaale?

Minu laps on viimase aasta jooksul käinud kaks korda Peterburis ja korra Moskvas. Ei näinud põhjust, et mitte lubada.

Samuti huvitav ,et neile ei kõlba viisale pilt mis mul passis jm dokumentides on!

Nad tahavad saada võimalikult värsket fotot, äkki oli mitte vanem kui 6 kuud, ilmselt su dokumendid on juba varem välja andnud. Mu lapsel ei kõlvanud eelmisel viisal olev pilt ja pidi uue tegema ja kahe viisa vahe oli u. 9 kuud.

Sulle orgunitakse näiteks autoavarii, milles sina jääd süüdi, sest kõik tunnistavad nii. Sulle tehakse karistuseks pääsemiseks ülesanne luurata eestis venemaa kasuks, vastasel juhul lähed 5 aastaks kuhugi rämedasse kolooniasse karistust kandma. Venemaale läheb ikka väga rumal inimene, inimene kes lausa tahab mingisse jamasse sattuda.

Tavalise perekooli käo puhul küll sellist ohtu pole. Väljapressimine toimib ikka nendega, kellelt on mida välja pressida. Ja kes üleüldse peaks autoga Venemaale minema?

Mina olen Peterburis nõukaajal lapsena korduvalt käinud. Ja kindlasti plaanin nüüd tänu e-viisale uuesti minna, ilmselt järgmisel aastal võtan selle ette. Tegu on siiski Eestile lähima tõelise suurlinnaga.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas oma lapse lubaksite klassiekskursioonile Venemaale?

Minu laps on viimase aasta jooksul käinud kaks korda Peterburis ja korra Moskvas. Ei näinud põhjust, et mitte lubada.

Samuti huvitav ,et neile ei kõlba viisale pilt mis mul passis jm dokumentides on!

Nad tahavad saada võimalikult värsket fotot, äkki oli mitte vanem kui 6 kuud, ilmselt su dokumendid on juba varem välja andnud. Mu lapsel ei kõlvanud eelmisel viisal olev pilt ja pidi uue tegema ja kahe viisa vahe oli u. 9 kuud.

Sulle orgunitakse näiteks autoavarii, milles sina jääd süüdi, sest kõik tunnistavad nii. Sulle tehakse karistuseks pääsemiseks ülesanne luurata eestis venemaa kasuks, vastasel juhul lähed 5 aastaks kuhugi rämedasse kolooniasse karistust kandma. Venemaale läheb ikka väga rumal inimene, inimene kes lausa tahab mingisse jamasse sattuda.

Tavalise perekooli käo puhul küll sellist ohtu pole. Väljapressimine toimib ikka nendega, kellelt on mida välja pressida. Ja kes üleüldse peaks autoga Venemaale minema?

Mina olen Peterburis nõukaajal lapsena korduvalt käinud. Ja kindlasti plaanin nüüd tänu e-viisale uuesti minna, ilmselt järgmisel aastal võtan selle ette. Tegu on siiski Eestile lähima tõelise suurlinnaga.

kui ma võtan https://www.eesti.ee/et/ oma dokumentide foto ,kust nad teavad kui vana see on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne inimese jaoks on see elukene raske ja ohtlik.
Mina, tavaline ülekaaluline üksikema maalt, kas kannab Didriksoni parkat ja omab iPhone, vanuses 55..Võtsin ka kätte, tegin e-viisa ja sõitsin jumala üksi Lux Expressiga Peterburi. Hotelli võtsin Nevskil, suur 4- tärniline, mida teadsin juba nõuka ajast. Viimasest Piiteri reisist oli vahe mingi 27-28 aastat.
Kõik oli super- võõrad mehed pakkusid appi kohvrit trepist üles tassima, ekskursioonimüüja tegi venemaalase hinna (ilma palumata), poes, kus ostsin vene rahvusliku rätiku, kutsuti järgmiseks päevaks tagasi, sest müügile pannakse suurelt allahinnatud linased laudlinad jne.jne.
Kõik oli väga puhas ja ilus. Tahan varsti jälle tagasi!

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 14:47; 22.12 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne inimese jaoks on see elukene raske ja ohtlik.

Mina, tavaline ülekaaluline üksikema maalt, kas kannab Didriksoni parkat ja omab iPhone, vanuses 55..Võtsin ka kätte, tegin e-viisa ja sõitsin jumala üksi Lux Expressiga Peterburi. Hotelli võtsin Nevskil, suur 4- tärniline, mida teadsin juba nõuka ajast. Viimasest Piiteri reisist oli vahe mingi 27-28 aastat.

Kõik oli super- võõrad mehed pakkusid appi kohvrit trepist üles tassima, ekskursioonimüüja tegi venemaalase hinna (ilma palumata), poes, kus ostsin vene rahvusliku rätiku, kutsuti järgmiseks päevaks tagasi, sest müügile pannakse suurelt allahinnatud linased laudlinad jne.jne.

Kõik oli väga puhas ja ilus. Tahan varsti jälle tagasi!

Mis keeles täitsid eviisa? Kui ingliskeelsena ,kas siis peab firma nime ja aadressid ka ingliskeelsed olema või vene keelsel varjandil ladina tähti kasutada ei tohi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:28; 08.12 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaksid nad hakkama turiste kimbutama, kui see on nende raha, mis riigile sisse tuleb? Puhas loll jutt või mingi propaganda, mida soovitakse teha – et ma ei hakka rääkima jne. Ilmselgelt keegi topi oma narkot tasuta sulle kotti ka mitte.
Laps käis ka klassiga ja olid väga rahul.
Peterburg on Eestile kõige lähem koht, kus saab näha kõrgel tasemel kunsti, olen 3-4x Ermitaazhis käinud ja tahaks veel minna,
Soovitan, ostke pilet internetist ette ära – saate eraldi sissepääsust sisse (paremal pool on sissepääs, kui oled näoga Ermitaazi poole), ei pea trügima ja väga mugav. Pilet kehtib 90 päeva, ei pea täpselt valmis ostma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime Peterburis mehega umbes 15 aastat tagasi ja oma autoga. Autoga enam ei läheks, sealne liikluskultuur pole meie jaoks, vähemalt siis polnud. Kolasime kõikvõimalikud kohustuslikud turismiobjektid läbi. Väga meeldis.
10 aastat tagasi käisin üksinda nädal aega Peterburis komandeeringus, sõitsin üksi bussiga kottpimedas, sõitsin metrooga, kõndisin kilomeetreid jala. Tavaline elu, tavaliste inimestega.
Nüüd jõulude ajal tahaks minna taas Peterburi, seekord bussiga, võtaks hotelli, vedeleks, sööks-jooks, kahtlastes kohtades ei kolaks, hoiaks moka maas ja käiks mõnes muuseumis-kirikus.
Kindlasti tahan suvel ka minna Kaliningradi e-viisaga või siis sealtkaudu Poola. Seda ka e-viisaga ja oma autoga -lugege trip.ee-st, seal oli sellesuviste piiriületuste kohta infot.
Kunagi tahaks ka Novgorodis käia.
Lõuna-eestlased ju käivad pidevalt üle piiri Petseris.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Venemaale reisimine