Esileht Beebi ja mitmikud Venitusarmid

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Venitusarmid

Postitas:

Kas kaksikute puhul on üldse võimalik, et neid ei tekki? Kreemitan end 2 korda päevas Palmer’s kreemiga, aga pole kindel, kas sellest on üldse mingit kasu..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina õlitan nisuiduõliga ka hommik ja õhtu. kõht juba sama suur, kui esimesega sünnitama minnes. siiani esimese lapsega tekkinud armid suuremaks ei ole läinud. juurde ei ole ka tulnud. aga nüüd lapsed ju alles hakkavad kaalu koguma. ma väga loodan, et palju juurde ei tule. mõne üksiku vastu pole midagi. eks aeg näitab. nädalaid 26 hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei tekkinud. Õlidest kasutasin nisuidu ja argaaniat (ülihea), aga neid küll rohkem sellepärast, et kõhul oli nahk juba kuiv ja sügeles kohutavalt. Muidu olen üsna laisk ja poleks vist viitsinud väga õlitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 07:09; 30.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea meel kuulda 🙂 Ma kartsin, et äkki pole neist mingit pääsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole ka venitusarme. Kaksikud kolmas-neljas laps, ka esimestega ei tulnud arme. Arvan, et see oleneb, mõnel lihtsalt tulevad kergemalt. Kaalu on kõigi ootamistega tublisti tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul geenidega on vedanud, siis ei pea tekkima. Mul nt peres pole kellelgi ühtegi venitusarmi (ema, õde, vanaema, kõigil 2 last), mul olid kaksikud esimesed, kõhuümbermõõt lõpuks 130cm kanti (ise olen 160cm, niiet enamvähem nii pikk kui lai olin :P) ja ei ühtegi armi.
Kui oled armidele vastuvõtlikum (on nt kaaluvahest või kasvamisest tulnud nahale armid, paljudel on ka ilma raseduseta, mu mehelgi nt on teismeea kiirest kasvamisest seljal), siis ikka kreemita korralikult, niisutatud nahk ehk venib paremini ja kahju ta ei tee. Ega ma sügaat efekti ei usu, sest naha süvakihid peavad venima, aga no kahju kindlasti ei tee. Eriti hea on nisuidu vms õli niiskele nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kägu 07:09 ja tahtsin veel öelda, et minul on puberteedieast külgedel heledad venitusarmid, nii et soodumust natuke nagu oleks. Emal neli last ja armivaba. Nii et võta nüüd kinni 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 07:09; 30.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pubekaeast veidi arme. Esimese rasedusega (üksiklaps) tuli neid juurde, põhimõtteliselt viimasel nädalal enne sünnitust paar väikest. Aga kaksikutega midagi juurde ei tulnud. Midagi ei määrinud/õlitanud ega teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ka minu poolt. Mul nädalaid hetkel 16+2 ja ootan ka kaksikuid. Tegemist on esimese rasedusega. Kasutan hommikul Palmer’s Organics losjooni ja õhtul Palmersi kõhuvõid ja seni veel venitusarme ei ole tekkinud, aga eks suurem kõhu kasvamine on veel ees. Kuidas teil kaalutõusuga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitusarmid on pärilikud ja ei sõltu laste arvust ega paraku ka õlitamisest jms. Kui emal-vanaemal olid, tulevad sinul ka. Minul polnud ei üksiku ega kaksikutega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tekkinud arme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda näite puhul lükkan selle pärilikkuse ümber. Pole emal, pole õel aga minul kaksikutega tulid (2 ja 3). Pole küll hullud, ümber naba peened aga olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka rõõmustasin, et pääsen. Aga ca nädal enne sünnitama minemist märkasin ikkagi, et olid heledad triibud tekkinud. Pärast sünnitust olid need triibud lillad, nüüd jälle heledad. Aga rohkem häirib mind kortsus kõhunahk 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kohutavad venitusarmid kõhul, selle vastu ei aita mitte ükski kreem ega õli, mul on lihtsalt kehv nahk, aga ma olen endaga leppinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kreemitasin ka kaks korda päevas Palmersiga. Ja arm oli armis kinni….tekkisid 28 nädalal. Järeldused teei ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tekkinud venitusarme. Kaksikud olid teine ja kolmas laps. Kaalu tuli kaksikrasedusega juurde 11 kilo. Esimese lapsega võtsin juurde 6 kilo. Seega olin suht väike 🙂 Mõlema raseduse alguses kaalusin 50 kilo. Olen 164cm pikk. Ja mõlema raseduse ajal kasutasin ebaregulaarselt Palmersi kreemi. Ja kusjuures vett jõin/joon ma ka hirmvähe – kui meelde tuletatakse siis klaasikese päevas + tass kohvi. Nii et seespidist niisutust ka polnud.
Seega armid saadakse siiski (kehvade) geenidega 🙁 Vaata oma esivanemaid ja õdesid. Mul pole ühelgi naissoost sugulasel venitusarme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on Chilli.ee lehel hea pakkumine venitusarmide ennetuse ja ravitootele:
http://chilli.ee/vaata-pakkumist/remescar-venitusarmide-kreem?section=ilu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul neid ei tekkinud, kaksikud olid teine ja kolmas laps. Kõhu nahk on juba pea, et tagasi tõmmanud (keiser oli 3 nädalat tagasi). Kreemitasin siis kui meelde tuli – ehk siis väga harva, ehk kord nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küsimus, et kas kookosõliga võiks ka määrida? Mis kuust alates seda tegema peaks. Ma alles värske rase, viies nädal käsil ja veel ei tea isegi kas kaks või üks tibu kasvamas. Kuna oli IVF ja panime igaks juhuks kasvama 2tk, siis lootus on, et kaksikud. Varem lapsi pole, seega pole ka kogemust. Olen 165cm ja praegu ca 57kg, viimase aastaga on paar kilo juurde tulnud tänu nendele IVF hormoonidele. Hetkel on enesetunne väga hea ja kaal alles hakkab tõusma:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas kokkusattumus, aga mul tulid just Palmersi kasutamise ajal 😀 Enne ja pärast seda kasutasin kogu aeg kreemitamiseks mingeid looduslikke õlisid või kookosvõid, ei tulnud ühtki armi. Korraks ostsin prooviks selle paljukiidetud Palmersi ja siis kärises nahk paari nädalaga mõnuga. Võib-olla oleks see muidu ka samal ajal juhtunud, ei tea.

Pärilikkust ei kinnita ka minu näide. Emal on kolm erivanuses last, pole ühtki armi. Minul kaksikutega tuli neid nii puusadele kui rindadele ikka heldelt. Aga nagu keegi siin eespool kirjutas, siis ka mind häirib hoopis kortsus kõhunahk, armidest on ükskõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tulnud ühtegi venitusarmi. Lapsed sündisid erakorralise keisriga 32. nädalal. Määrisin kõhtu õhtuti kookose, oliivi- või kanepiseemne õliga. Kõht oli mōnusalt niisutatud ja endal hea olla. Ma ka ei poolda keemiat ( Palmers seda ju on). Teemaalgatajale aga ilusat ootusaega ja lõppkokkuvõttes on kõige tähtsam rasedus lõpuni kanda, kaksikrasedus on riskirasedus ja kui beebid sünnivad tugevate ja tervetena, on see maailma kõige suurem rõõm! Venitusarmid ei ole see, mille pärast muretseda. Puhka, naudi sõpradega kohvikus olemist, kinos käimist, mõnda iluprotseduuri spaas, sest kui lapsed juba kohal, on raske enda jaoks aega leida. Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin artikli venitusarmide eemaldamise kohta
http://vita.ee/teenus/laserravi/venitusarmid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Vitaclinica troll jälle välja sulanud…. nüüd tuleb hunnik üleskaevatud teemasid, kus uus on ainult link.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Beebi ja mitmikud Venitusarmid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.