Esileht Ilu ja tervis Venitusarmid – paar küsimust

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Venitusarmid – paar küsimust

Postitas:

Täiesti masendav – kõhul, seljal ja kaenla all on venitusarmid (nüüdseks juba hõbedased). Ei suuda ennast peeglist vaadata. Olen alles 17 aga no õudne. Kas on mingisuguseid viise kuidas neid veel rohkem nähtamatuks muuta? Kas laserravi töötaks või jäängi triibuliseks? Kuidas peaksin endale tulevikus elukaaslase leidma, kui mul pole ilusat nägu ega nüüd ka ilusat keha? Kas venitusarmid on teil takistanud suhteid loomast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa leiad kunagi selle õige mehe, siis armastab ta sind ka koos venitusarmidega!

Eesti mees see kindlasti pole. Nendele on ainult väline tähtis. Vaata mujalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kindel, et need venitusarmid on ikka nii nähtavad ja silmapaistvad. Mul endal on ka rindade peal natukene, külgedel ja kintsude peal. Siiamaani pole ennast häirida lasknud, sest need suht heledad ja kui otse nende peale ei suuna oma tähelepanu siis ei paista väljagi ja no pole siiani ükski Eesti mees nurisenud veel. Loll üldistus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbrannal on päris tugevad armid jalgade peal peale rasedust. Mees ütles talle, et nii ilus, nagu tiigri muster. Ja et need pidavat olema võitlusarmid, mille üle tasub uhke olla – võitluse tulemusena sündis neile poeg.
Pole kõik mehed mölakad, ka eesti omad mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida varem sa sellega peale hakkad, seda parem, sest kui armid lähevad valgeks, siis ei mõju enam miskit. Ilukliinikutes on ka infot. Sain endale venitusarmid ka umbes 15-17a reitele, siis ei olnud keegi mulle nõu andmas ja kahetsusega ei võtnud ma midagi ette. Nüüd pole enam midagi teha nendega, lihtsalt on. Mikrolihvimine, keemiline koorimine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki Bio-Oil nahahooldusõli. Minul vanade aknearmide puhul aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti masendav – kõhul, seljal ja kaenla all on venitusarmid (nüüdseks juba hõbedased). Ei suuda ennast peeglist vaadata. Olen alles 17 aga no õudne. Kas on mingisuguseid viise kuidas neid veel rohkem nähtamatuks muuta? Kas laserravi töötaks või jäängi triibuliseks? Kuidas peaksin endale tulevikus elukaaslase leidma, kui mul pole ilusat nägu ega nüüd ka ilusat keha? Kas venitusarmid on teil takistanud suhteid loomast?

Ehk Sa juhtud veel siia lugema. Kus Sul täpsemalt seljal need armid on? Minu lapsel ka seljal ja muudkui tekib juurde neid. Tal on sellised nahapinnast madalamad jäljed mõlemal pool selgroogu paraleelselt ja tumedad jutid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Venitusarmid – paar küsimust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.