Esileht Sünnitus Venitusarmide eemaldamine

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Venitusarmide eemaldamine

Postitas:

Tere, tahaksin teada, kas kellegil on kogemusi laserraviga või mõne muu sellise meetodiga venitusarmide eemaldamiseks?
Ja tahan teada tõesti vaid nende arvamust, kes sellest midagi teavad, mitte kellegi oletusi asjast, millega neil otsest kogemust pole! Niisama kommentaare stiilis \”see ei aita\” ja \”neid ei kaota miski\” olen netist juba piisavalt lugenud, kuid keegi neist ei ole tegelikkuses ravi proovinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 12:12; 27.04 21:37; 28.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll kogemust sind huvitavate ravimeetodite osas, aga kui lubad, siis kirjutaksin siiski natuke vastukaaluks neile sinu poolt loetud arvukatele \”see ei aita\” ja \”neid ei kaota miski\” seisukohtadele :). Mul olid ikka kohutavad venitusarmid, tumelillad, laid-pikad ja igal pool, nii kõhul kui külgedel ja see pilt oli ikka väga hirmus. Aga tead, need põhimõtteliselt kadusid iseenesest. Jah, võttis küll aega, aga aasta peale sünnitust ei olnud päevitusriiete väel küll aru saada, et mingid erilised armid oleksid kusagil olnud. Veel aasta hiljem ei suutnud ma ise ka kõige hoolikama uurimse käigus kõhult neist jälgegi tuvastada, külje pealt nahka venitades oli võimalik asjast ise teades nagu midagi näha. Ja peale seda ei ole need hirmsad jutid mulle enam meeldegi tulnud. Ei rannas ega mingis muus natuke põhjalikumat alastust nõudvas olukorras ei ole neid lihtsalt aboluutselt enam märgata ja nii ongi.

Nii et kui sinu puhul on selle probleemi iseloom püsiv ja soovid proovida erinevaid hooldusi jälgede vähendamiseks, siis võib seda loomulikult teha. Küll aga soovitan esialgu võtta asja rahulikult, lubada kehal taastuda ja vaadata, kas on üldse põhjust neile kuidagi \”kallale minna\”. Ja ette hirmsasti muretseda pole ka mõtet!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 13:35; 28.04 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul näiteks on armid ka õudsad. Ei kao nad kuhugi, kui oled tavalist mõõtu inimene. Terve kõht on nagu üks kortsus ja krimpsus sült. Vastik!
Keskmisest kopsakamal inimesel võibolla jah välja ei paista…

Teemaalgatajale – olen seda palju uurinud ja arvan, et kõige parema tulemuse saab ikka opiga. Minu ilus helesinine unistus… Äkki kunagi õnnestub 🙂

Vabandan, et adekvaatset infot ei andnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nendegi vastuste eest.
Ma olen ka asjale palju mõelnud ja netist palju lugenud selle kohta, kuid ei ole lugenud ühtki edulugu, samas ka ei ole lugenud seda, et keegi oleks teinud ja poleks aidanud. Ja rahas ei olekski küsimus tegelikult, kuid see on siiski suht kallis värk ja kui ikka ei aita paigutaksin selle raha mujale.
Mul küll pole õnneks väga hull, kõht korras veel, kuid samas on veel aega neil tulemiseks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 12:12; 27.04 21:37; 28.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armid ise muutuvad jah ajaga pea nähtamatuks. Kui nahk ripub ja tagasi ei tõmba, niiet päevitusi selga panna ei julgegi, siis tehakse kõhuplastika opp – erakas muidugi iluopina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 02:42; 29.04 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb millised armid sul on, kui sügavad ja kui kahjustunud su nahk on. Minul ei ole armid ka 9aastaga kuskile kadunud. Alguses olid nad küll koledad lillad ja tumedad ja ajaga on läinud heledamaks, aga neid on ikka väga hästi näha.
Kui ma ära sünnitasin, siis olin ka väga masendunud oma armide pärast. Otsisin igasuguseid võimalusi, saatsin isegi dr. Peep Preele pildid ja küsisin nõu, mida tema soovitab teha.
Temalt sain vastuseks, et armide puhul (vähemalt selliste armide, mis mul on) ei ole midagi muud teha, kui kirurgilisel teel eemaldamine. Aga seda soovitas ta ka teha alles siis, kui enam laste soovi ei ole, sest muidu poleks ka sellest opist kasu. Operatsiooni käigus ka mitte ei eemaldata neid arme, vaid pinguldatakse nahka ja seeläbi vähendatakse armide nähtavust.
Minul siis armid sellised:
http://www.hot.ee/enialvus/striiad.jpg
http://www.hot.ee/enialvus/striiad2.jpg
http://www.hot.ee/enialvus/striiad3.jpg

ja nüüd uue rasedusega on nad sellised: http://www.hot.ee/enialvus/vanadarmid.jpg

Loodan väga, et nad sügavamaks ei lähe, aga nohhhh…. mis siis ikka teha, kui ka lähevad :/
Nii et enda südamerahuks võid teha küll kõike ja määrida kõigega, mis soovitatud ja lasta teha kalleid protseduure, aga peamine on, et õpid elama sellise ENDAGA nagu sa parasjagu oled. Tunne rõõmu oma lapsest/lastest ja tea, et elus ei anta midagi tasuta 🙂 Kanna neid arme uhkusega 😉
Minul tütar ikka küsib aeg-ajalt, et emme kas mina tegin need triibud sulle? Poleks mul neid striiasid, poleks mul ka toredat tütart 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin juba näitamiseks läks: http://static4.album.ee/files/1117/20/large_27930219_Kytc.jpg
Pilt teeb asja kuidagi siledamaks, tegelikult on kõht kortsus ja krimpsus. Ükski kreemitamine ja päike ei ole aidanud. Hetkel kaalun umbes 65 kilo ja ei ole nii silmatorkavad. Aga kui olin nii 55-57 siis jah, kriitikat ei kannata…
Aitaks ainult opp, kallis on jah. Kuna tahame vähemalt ühte last veel, siis jääb kindlasti hetkel ära. Eks tulevikus ole näha.
Eks see endaga toimetulemine ole, kas lepid sellega vi ei. MA jumaldan oma lapsi, oma abikaasat, mu abikaasa jubaldab mind ja ei pane u arme tähelegi, aga päevituste väel olemine avalikus kohas on psühholoogiliselt jube katsumus. Ole üle ja proovi hea nägu teha, aga ikka leidub mõni debiil, kes jõllitama jääb ja pikaks ajaks tuju alla viib :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Keskmisest kopsakamal inimesel võibolla jah välja ei paista…
[/tsitaat]

Siinkohal tuleb ära mainida, et minu puhul ei ole tegemist keskmisest kopsakama inimesega, pigem vastupidi :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 13:35; 28.04 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mul pole pooltki niisugused armid nagu siin piltidel. Eks ma ajapikku harjun nendega. Nad pole isegi lillad mitte, sellised peenikesed vaod lihtsalt, ja mu rinnad nt näevad suht krimpsus välja, kuigi on täiesti pringid, aga nahk jätab koleda mulje. Ega neid keegi peale minu näe aga hetkel lihtsalt nii õnnetu. Peps ka triibuline nagu tiigril, kuigi see mind ei häiri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 12:12; 27.04 21:37; 28.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll venitus armida – aga kui uurisin armide eemaldamise kohta siis tõesti ainuke asi mis aitab on lõikus.

Tuttav käis terve kuuri laserravi läbi armide eemaldamiseks ja tulemus oli null..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga päevituste väel olemine avalikus kohas on psühholoogiliselt jube katsumus
[/tsitaat]

Tänapäeval on olemas igasuguseid ujumisriideid, ujumiseks kasuta siis trikood ja asi korras kui tõesti nii hullult häbened. Paljamalt päevitada võib ka kuskil kus pole nägijaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi nii hullud on teil need armid ikka 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 02:42; 29.04 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi sama hullud armid nagu mai_emmel või ehk isegi hullemad. Kui kaalusin oluliselt vähem siis armides ja kortus kõhunahk lihtsalt rippus… see on tõesti kole kurb ja piinlik. Lisaks on mul ka kõhul nooruse lollusest tehtud tatoo, mis on nüüdseks veninud ja armiline.. isegi oma mehe ees ei julge palja kõhuga olla.

Minagi kaalun kõhuplastika oppi, millega loodan lahti saada nii armidest, veninud nahast kui ka koledast tatoost. Aga jah ennem tuleb lapse kandmised ära teha ja alles siis. Fakt on see, et selliste armide puhul muu ei aitagi. Kunagi tegin läbi pika ja kuluka ultratone ravikuuri kõhule aga tulemus loomulikult null 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lõikust pole veel kaalunud (plaanis on siiski veel üks laps saada).
Hetkel sünnitusest 2,5k möödas. Kasutan Babe Antistria kreemi – armid on alles. Peale Babe-kuuri lõppu (seda soovitati 3k kasutada) proovin veel Contractubexi geeli. Esialgu on eesmärk need nahatooniga ühtlustada – praegu on lillaksroosad triibud. Hiljem kui heledaks läinud, siis võibolla peitekreemi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot seda Contractubexi geeli kasutasin ma ka 🙂 ja ega mingit vahet ei näinud küll :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul ka kõht vähemalt sama triibuline kui mai_emmel, aga mina ei ütleks, et hirmus kole on vaadata. Pigem müts maha nii tubli ja julge naise eest, kes julgeb pilte panna üles. Sest kõik, kelle sellised armid, on ikkagi raske neid näidata. Kuigi tegelikult on ikka nii paljudel need ja striiad ei tohiks häbiasi olla. peale oppi jääb ka ikkagi päris suur arm, kes operatsiooni kaaluvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates käivad armid asja juurde. samamoodi ka kortsud. pole siin midagi häbeneda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas venitusarmid on seotud ka üldise kaalutõusuga? Et mida rohkem juurde võtad, seda rohkem arme tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas venitusarmid on seotud ka üldise kaalutõusuga? Et mida rohkem juurde võtad, seda rohkem arme tuleb?[/tsitaat]
Ei pruugi olla. Mõnedel pisematel naistel, kellel ka tõesti ainult kõht kasvab, on ikka venitusarmid tekkinud. Pigem mängib rolli see, kui hästi on su nahk suuteline venima.
Nt. mu vennal tekkisid seljapeale venitusarmid, kuna ta kasvas teisemelise eas nii meeletu kiirusega, aga samas oli ta väga peenikene.
Temal siis sarnased armid: http://www.skinsight.com/images/dx/webChild/striaeStretchMarks_13460_lg.jpg
Mu emal on kõht armiline, aga samas õel 2 rasedusega ei ole ühtegi armi tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas venitusarmid on seotud ka üldise kaalutõusuga? Et mida rohkem juurde võtad, seda rohkem arme tuleb?[/tsitaat]
Kindlasti mitte. Kaalusin esimest last ootama jäädes 52 kilo, juurde võtsin terve rasedusega vaid 6 kilo. Sünnitasin 4 kilose lapse, olles ise vaid 58 kilo. Ilmselgelt tulid minu jõhkrad armid justnimelt sellest, et võtsin väga vähe juurde ja kõhunahk ei veninud järgi, kuna ei olnud kuskilt venida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis sünnitusest peagi 3 kuud, kreemitamisega alustamisest 2 kuud – kui enne olid venitusarmid tumelillad, siis nüüd juba heleroosad.
Kuulsin vanaemalt, et tuleb palju seakõrvasid süüa. Nendes on aine, mis on naha taastumiseks väga vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sünnitusest kõvasti üle aasta. Oli esmane rasedus ja kaksikud. Võtsin kõvasti kaalus juurde u 25 kilo. Neli kuud pärast sünnitust ütles ämm, et sa polegi nagu rase olnud. Tekkisid päris koledad armid ja kõht koguaeg sügeles, oli nagu kuum, põletikuline. Praegu kannatab juba vaadata. Mu naba ei ole küll üldse minu naba moodi ja ma ei tea kas päris bikiinides randa julgen minna, aga järgi on pisikesed heledad jutid ja aint natuke ülearust nahka, mida riiete alt aru ei saa. Mina arvan et kõik on geenidest. Küll ma kreemitasin 2x päevas enne ja pärast, aga see küll midagi ei muutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda,et meditsiinilisel näidustusel teeb haigekassa selle tasuta.Aga usun,et peab kaua ja palju pabereid määrima,et tasuta lõikus saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka koledad armid. Väga koledad lausa. Kannan hetkel kolmandat last ja siis hakkan vaikselt kaaluma lõikust. Hindasid ma pole küll uurinud (aega veel on), kuid tahaks neist kindlasti vabaneda. Rannas käin bikiinides. Ka on jäädud vahtima, millega alguses mul võttis harjumine aega ja tekitas samamoodi vastikuse tunnet, et miks mul küll nii kole kõht on jne. Ja samas pani ka imestama, et miks inimesed nii taktitundetud on, et jõllitama jäävad. Miks ma trikood ei kanna- põhjus selles, et ma ei ole siiani leidnud ühtki sellist trikood, mis mulle meeldiks-sobiks. Õnneks mees mul mõistev, ütleb, et las kõht olla nagu on, hea et lapsed tublid ja toredad. Ma väga ei põdenudki, harjusin ära jõllitajatega. Kuid nüüd, mil varsti kolmas laps käes, siis mõtlen küll, et op vist ukse ees millalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on minu väike artikkel venitusarmide kohta =)
http://vita.ee/teenus/laserravi/venitusarmid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitusarmide eemaldamine laseriga — soodustused! 🙂
http://vita.ee/hinnakiri/venitusarmide-ravi-hinnad/
ja video

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mõtle venitusarmidest kui raseduse teenetemärkidest.” – Joyce Armor

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Sünnitus Venitusarmide eemaldamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.