Esileht Ilu ja tervis Venitusarmide eemaldamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Venitusarmide eemaldamine

Postitas:

Kas keegi on lasknud venitusarme eemaldada? Või mingit ravi nendele teinud, et need vähem välja paistaksid?
Kus, kuidas, millega, mis hinnaga jne? Rääkige kõike venitusarmide eemaldamise võimalustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:45; 06.03 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen proovind palju erinevaid kreeme ja käinud ka lpg massaazis ja olen neid suutnud pisut vähendada.samas ma usun,et parim on ikkagi korralik kehakoorimine paar korda nädalas ja suvel lase ka päikest neile ja siis paraneb ka kohe naha välimus.

minul siis rasedusarmid!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

niipalju kui mina tean, aitavad värsketele armidele spetsiaalsed apteegikreemid ja vanadele armidele spetsiaalsed armikreemid, mis on tulikallid. kirurgilist ravi ei saa teha, on öelnud peep pree. tulemus ei jää selline, nagu ootaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd paari nädala jooksul praeguseks 7 korda kasutanud mikronõeltega rullikut. Tundub rets idee, aga tegelikult pole isegi nii hull kui epilaatoriga karvade eemaldamine – valu mõttes st. Mina hankisin 1,5mm nõeltega 540 nõelaga rulliku. Desinfitseerin nii naha kui rulliku eelnevalt, siis rullin – igat kohta vähemalt 10x korralikult erinevas suunas. Pärast määrin hüaluroonhappega ja paari minuti pärast retinooli sisaldava kreemiga. Samal päeval on tunne nagu oleks kerge päikesepõletus, aga järgmiseks päevaks on minul nahk paranenud. Ainult kerged kriimud on kohati, nagu oleks kassi käest saanud.

Praeguseks on tulemus selline, et värvus on enam-vähem ühtlustunud. Need kortsulised venituskohad,kus arme tihedalt kõrvuti, on siiski veel üsnagi näha. Aga toimib küll see meetod. Kasutatakse ka aknearmide raviks. Idee on selles, et mikrovigastused stimuleerivad naha enda kollageeniteket.

Rulliku ostsin Briti eBayst, hüaluroonhappe USA eBayst. Rullik oli saabudes kenasti niimoodi pakendatud, et kindlasti seda keegi enne kasutanud ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 15:49; 29.03 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin nüüd ka selle dermarolleri kohta ja ilmselt tellin omale ka. Katsetan ära, kaotada pole ju midagi. Aga ei tea, kas peaks alustama kohe sellega, kuniks armid veel lillad on või peaks ootama kuni need valgeks on muutunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:45; 06.03 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uurisin nüüd ka selle dermarolleri kohta ja ilmselt tellin omale ka. Katsetan ära, kaotada pole ju midagi. Aga ei tea, kas peaks alustama kohe sellega, kuniks armid veel lillad on või peaks ootama kuni need valgeks on muutunud?[/tsitaat]
Kas tellisid ja kui tellisid, siis millised on senised kogemused? Ise tegin pilte enne ja praegu ning pean tunnistama, et vahe on märgatav. Lillasus on kadunud, kuid armid ise siiski otseselt kadunud ei ole. Kõvasti vähem märgatavad küll. Ei tasu vist lootagi, et päris ära kaoksid. Tänaseks olen vist 13 korda teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 15:49; 29.03 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitusarme on võimalik eemaldada nt laseriga. Laserravi arsti artikkel venitusarmidest ja nende eemaldamisest http://vita.ee/teenus/laserravi/venitusarmid/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Venitusarmide eemaldamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.