Esileht Pereelu ja suhted Venitusarmidega võidelnutele

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Venitusarmidega võidelnutele

Postitas:

Tere! Olen igalt poolt uurinud ja puurinud võimalusi venitusarmidest vabanemiseks. Olen kursis, et täielikult vabaneda neist pole võimalik, kuid viimasel ajal olen mõelnud laserravi või ultraheli peale, mis väidetavalt peaks nende väljanägemist parandama. Soovikski teada, kas siinsetest perekoolikatest on kellelgi kogemusi antud protseduuridega ja kuidas nägid armid välja pärast protseduuri?
Lisaks uuriks, kas mõni inimene on saanud ka trenniga oma armid nähtamatuks? Olen tähele pannud, et kui ma kasvõi natukenegi oma kõhunahka kätega pinguldan (hetkel on see üsna lõtv aga siiski mitte rippuv), siis arme näha ei ole, vaatamata sellele, et neid on mul palju, kuid nad on väiksed. Selle tõttu olengi mõelnud, et ehk aitaks ka trenn. Siiani pole aga väga palju seda püsivust olnud.
Igatahes ootan kõikidelt, kes on oma armidega võidelnud, ja seda edukalt, igasuguseid soovitusi, mis võiksid ka mind ja paljusid teisi aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pereelu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 17:26; 15.08 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda minagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vot äkki mõjutab pereelu! Kui pole midagi tarka vastata, ei olegi vaja seda teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:48; 15.08 22:16; 15.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga vot äkki mõjutab pereelu! Kui pole midagi tarka vastata, ei olegi vaja seda teha.[/tsitaat]

tark vastus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 17:26; 15.08 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks nendega võitlema? Kui ei valuta ja kui tööd tehes kuhugi taha kinni ei jää, siis pole ju probleemi.
Oma keha tuleb armastada, mitte sellega võidelda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii kummaline, et looduse poolt loomulik asi on nii vastukarva, et hingerahu sedasi röövib.
Kõige mõistlikum oleks siiski armastada oma keha, mitte mõelda koguaeg sellele, et pakend kellegi teise jaoks oleks söödav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 18:45; 15.08 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.google.ee/imgres?um=1&hl=et&sa=N&biw=1280&bih=671&tbm=isch&tbnid=-rTZV13gfY8CjM:&imgrefurl=http://www.rachelhadiashar.com/boudoir/archives/tiger-earned-stripes/&docid=QPCEeFzjXKzFxM&imgurl=http://i.imgur.com/dAcWq.jpg&w=800&h=542&ei=4ccrUNyEI4yU0QWnh4HoCA&zoom=1&iact=hc&vpx=344&vpy=167&dur=501&hovh=177&hovw=256&tx=139&ty=63&sig=112960237102684435869&page=1&tbnh=144&tbnw=192&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72

mulle sobib see filosoofia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.google.ee/imgres?um=1&hl=et&sa=N&biw=1280&bih=671&tbm=isch&tbnid=-rTZV13gfY8CjM:&imgrefurl=http://www.rachelhadiashar.com/boudoir/archives/tiger-earned-stripes/&docid=QPCEeFzjXKzFxM&imgurl=http://i.imgur.com/dAcWq.jpg&w=800&h=542&ei=4ccrUNyEI4yU0QWnh4HoCA&zoom=1&iact=hc&vpx=344&vpy=167&dur=501&hovh=177&hovw=256&tx=139&ty=63&sig=112960237102684435869&page=1&tbnh=144&tbnw=192&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72

mulle sobib see filosoofia[/tsitaat]

Just. Kui keha näeb muidu ilus välja, siis keda need armid morjendavad.

No ja kui ei näe ilus ja trimmis välja, siis kaalu langetamine ja kõhulihaste treenimine on kinni ainult inimeses endas. Ei ole selleks vaja ei suurt raha ega eritingmusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvadega on sama värk – looduse poolt antud ja puha. Mida te võitlete nendega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mul on tunne, et siin võtavad enamjaolt sõna selle kohapealt, et oma arme tuleb armastada, inimesed, kellel endal neid ei ole? Või on üksikud armid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:48; 15.08 22:16; 15.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldse küsisin ma konkreetse küsimuse, millele ootan konkreetset vastust – kas kellegil on kogemust laseri või uh-ga, ning millised on tulemused? Ma armastan oma keha nii või naa, aga kui ma saan midagi teha selleks, et end veelgi ilusamana tunda, siis kavatsen ma seda ka teha! Ma ei nuta patja nende armide pärast, kuid see ei tähenda siiski, et ma midagi muuta ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 17:48; 15.08 22:16; 15.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks mul on tunne, et siin võtavad enamjaolt sõna selle kohapealt, et oma arme tuleb armastada, inimesed, kellel endal neid ei ole? Või on üksikud armid. [/tsitaat]

Mul on vägagi suured armid. 18cm pikad ja üle kogu kõhu. Tead, mind ei ole kunagi häirinud kuigi sain need 22a selt juba. 10a nendega elanud ja üldse ei morjenda, et võtangi väga loomulikult. Need on lapsekandmise märgid, neid on väga paljudel ja see pole asi mida häbeneda, sest ma ei vaja end hästi tundmiseks 18aastase keha. Normkaalus olemine on piisav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 18:45; 15.08 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.bio-oil.com/en-us/product/introduction

proovisin. aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks mul on tunne, et siin võtavad enamjaolt sõna selle kohapealt, et oma arme tuleb armastada, inimesed, kellel endal neid ei ole? Või on üksikud armid. [/tsitaat]Ma võtsin jah sõna. Mul pole jah raseduse venitusarme, palun vabandust.
Mul on tõesti vaid üksikud vigastuse armid näol 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on pool kõhtu rasedusarme täis. Jumala ükskõik. Muidu olen sportlik ja heas vormis. Bikiinidega niikuinii ei käi, oma mehe jaoks pole probleem ja kokkuvõttes polegi probleemi. Täiesti mõttetu teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 13:37; 16.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on need armid teismeeast, pole iial rase olnud 🙁 ylekaaluline kah mitte, kasvasin vist liiga kiiresti ja naksti armid platsis puusadel ja reitel 🙁 nukker, aga teha pole midagi. Ainult harjuda. Vot rasedaks ei julgegi jääda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on venitusarmid juba teismelisest saati. lihtsalt kasvasin lühikese ajaga naiseks ja venitusarme jätkub siia ja sinna. mina olen üldiselt aru saanud, et kui armid on veel punased, siis annab midagi veel teha – kreemitada (nt sheavõi kaotas mu õde veel punased venitusarmid ära), aga kui need on valgeks muutunud, aitab vaid ilukirurgi poole pöördumine, ja samas ei garanteeri ka see midagi. igatahes, mina olen oma armidega harjunud, ei pea neid ka koledaks. nii pole ka ükski kaaslane mulle kunagi midagi halvasti öelnud. olen jõusaalis meesterahvastel ka neid märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No trenn päris kindlasti naha toonust ei mõjuta – kui nahk on välja veninud, siis lihaste treenimine seda ka ei pinguta. Nahas nimelt ei ole lihaseid. Üleliigse naha saab eemaldada kirurgiliselt, naha toonust saab parandada ka nahka pidevalt hooldades, kareda froteerätiga niisutades jne (aga õige vähe).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures trenn võib siiski natuke mõjutada kuna kiirendab ainevahetust ja nahk uueneb kiiremini.
Kui ujulas saunas käia, siis vanematel naistel pole kunagi näinud rasedusarme. Ju nad siiski kaovad millalgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 13:37; 16.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kusjuures trenn võib siiski natuke mõjutada kuna kiirendab ainevahetust ja nahk uueneb kiiremini.
Kui ujulas saunas käia, siis vanematel naistel pole kunagi näinud rasedusarme. Ju nad siiski kaovad millalgi.[/tsitaat]

püha issand, kuhu nad kaovad? mitte kuhugi nad ei kao, neil vanematel naistel lihtsalt pole neid kunagi olnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See moto ja foto on muidugi head, aga nii palju kui ma olen rasedusarmisega kõhtusid näinud, siis selliseid trimmis ja punuta kõhte pole veel eluski kohanud.
Kui kõht oleks nii ilusti trimmis nagu fotol, siis ehk tõesti need armid ei segakski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Venitusarmidega võidelnutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.