Esileht Beebi ja mitmikud Veniv (bambusest) beebitekk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Veniv (bambusest) beebitekk

Postitas:
Kägu

Tere, kas keegi oskab soovitada mähkimiseks mõeldud tekki, mis oleks natuke venivast kangast? USA emade seas on popid venivad bambusest tekid, on neid ka meie kaubanduses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tla tekid on, fb osegi grupp tula tekid. Aga mis mõttes mähkimiseks? Mul 3 tula tekki ja kasutan neid lapsel magamisel, need head tekid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tla tekid on, fb osegi grupp tula tekid. Aga mis mõttes mähkimiseks? Mul 3 tula tekki ja kasutan neid lapsel magamisel, need head tekid.

Vabandust, kirja viga, Tula tekid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütleks, et venivad tekid ei ole eriti head beebi sissemässimiseks, või vähemalt meil ei õnnestunud nendega eriti hästi mässida-beebi suutis venivate tekkide seest edukamalt oma käed kätte saada. Kõige parem oli beebi magamiseks sisse mässida vana hea baikateki sisse. Hiljem lisasin baikateki sisse ühe õhema puuvillase teki, et teha nn topeltmässimist (et beebi käed kindlalt teki sees kinni hoida, kahjuks ei meenu praegu õige inglisekeeln nimi, mille järgi saaksid videosid leida).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse vaja seda teha? Ammu tõestatud, et see lapse arengu seisukohast kahjulik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Swaddle on see sõna. Kuna beebid on 9 kuud kitsas keskkonnas, siis paljudele meeldib nii magada, kui nad on sisse mähitud. Nad tunnevad end turvaliselt. Aga seda saab teha vaid sinnamaani, kuniks nad keerama hakkavad. Minu omale mingist hetkest ei meeldinud see enam ja suht varakult juba keeras end kõhuli ka, lisaks kuumal suvel ei saanudki seda rohkem katsetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutasin sissemähkumiseks venivat puuvillast kootud tekki. Üks on Hemtexi oma ja teine kingiks saadud, aga analoogseid on igasugustes beebipoodides ja ka Ikeas olen näinud
Venivuse annabki just see, et on kudum. Kui mähkida, siis kindlasti tuleb jalad jätta selliselt vabaks, et beebi saaks neid kõverdada. Jalgu kõvaks sirgeks pulgaks mähkida ei või, see on puusadele kahjulik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Veniv (bambusest) beebitekk