Esileht Väikelaps Veniva kummiga retuusid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Veniva kummiga retuusid

Postitas:

Kõige kehvema kummiga on HM retuusid, kumm üldse ei hoia ilusti ümber kõhu ja lapsel vajuvad need koguaeg alla.
Molol on ka hea kummiga aga pole leidnud hetkel õiget suurust ja musta värvi, läbimüüdud igalpool.
Siis aasta lõpus ostsin mustad Metsola retuusid Stockist, kumm on suhteliselt hea aga millegipärast ei püsi püksid jalas, lapsel koguaeg pool tagumikku paljas ja häiriv ka kui iga natukese aja tagant tuleb pükse üles tõmmata.
Ükspäev käisin siis Prismas ja leidsin mingid Ciraf retuusid mis lapsele meeldisid. Materjal on minu hinnangul suht lira aga kumm tundus väga hea ja seda see oligi, püksid püsivad nii ilusti jalas. Nüüd uuringi, et kuskohast võiks veel leida sama hea kummiga retuuse aga kvaliteetsema materjaliga? Eriti hea kui retuusid oleks soonikpuuvillast aga pole hullu kui ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan oma tütardele retuuse Nextist, seal valik väga suur, kui just parajasti mingi kindel suurus otsas ei ole. Peavad hästi vastu ja püsivad jalas nii kõhnal lapsel kui ka natuke pontsakamal, mul üks laps on oma vanuse kohta pikk ja hästi sale, teine selline keskmisest pehmem. Viimasega oli see mure, et retuusid soonisid, next kasutab aga laiemat kummi ka seda muret nende retuusidega ei ole.

(Sa ei öelnud, mis soost lapsele retuuse soovid, minu link on hetkel tüdrukutele mõeldud)

https://www.next.com.ee/en/shop/gender-newborngirls-gender-newbornunisex-gender-oldergirls-gender-youngergirls-productaffiliation-trousersleggings-0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Po.p-i retuusid on nööbiga reguleeritava kummiga. Sobivad seetõttu ka hästi saledale lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurus vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Veniva kummiga retuusid