Esileht Pereelu ja suhted Verbaalselt saamatud argpüksid!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Verbaalselt saamatud argpüksid!

Postitas:

Mehed on arad vennikesed. Keerulisema situatsiooni puhul distantseerivad ennast sellest kohe ja panevad punuma. Neil on vaja värsket õhku! Nii ta igal juhul ütles. Kuidas said mehed sõjaväljal taplemisega hakkama kui tänapäeva mehed ei suuda verbaalseltki toime tulla? Ise olen pigem tagasihoidlik kui sõnakas, aga kaks ühesugust vennikest – eks ja uus tutvus – pigem vist ei tahagi enam nendega tegemist teha. Arad vennikesed!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 22:50; 12.10 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pole muud, kui tuleb õppida rohkem mehi tundma. Mehed on väga erinevad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see situatsioon oli?

Võimalik, et tegemist lihtsalt ebaküpsete meestega. Olen ise ka selliste otsa komistanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püüa edasi, on ka normaalseid mehi, kes probleemidest rääkida oskavad ja ei lähe \”värsket õhku hingama\”. mina õnneks leidsin lõpuks selle, keda otsisin. eelnevalt oli ka hull kogemus mehega, kes mitte millestki polnud nõus rääkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kasvatati poisid meesteks. Nüüd aga kasvatavad emad poisid sitavaresteks. Siin sulle vastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Siis kasvatati poisid meesteks. Nüüd aga kasvatavad emad poisid sitavaresteks. Siin sulle vastus.
[/tsitaat]
Jah ja kui veel selline sitavares isana eeskujuks on, kes suhelda ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa püüad vast talle ainult oma arvamust peale suruda ja sellest tuleb ainult tüli. Mees aga ei taha mõtetute asjade pärast tülitseda ja ennem lahkub.Ta teab ,et see tüli nagunii kuhugi ei vii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa oled siis vaimselt vägivaldne naine,et mehed selle eest põgenevad.
Mis oleks kui mõni mees teeks teema Füüsiliselt saamatud argpüksid ja räägivad,et naine selle asemel,et vastu virutada jooksevad hoopis õue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles loo iva seisneb? Tooksite ehk mõne näite.

Mulle ei ole mitteüks mees peavalu põhjustanud. Mulle meeldivad kompromissid, mis rahuldavad mõlemaid osapooli. Muidugi ma ei ole iial mehi saamatuteks, haledateks vennikesteks pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaha, kui mees sinuga rääkida ei taha ja eemale hoiab, oled ise selles süüdi. Mõtle ise kuidas sa midagi räägid, mis tooni kasutad, milliseid sõnu, kuidas sa end väljendad ja nii edasi ehk siis hinda seda, kuidas sa suhtled, meeldivaks või ebameeldivaks. Kui sa ründad, süüdistad, halad, ajad oma jama ega kuula, siis polegi ime, et ei viitsita kuulata ja eemaldutakse sellest suhtlusolukorrast. Normaalolukorras räägivad kõik mehed, kui sinuga juba kaks või enam meest ei räägi avameelselt, siis on viga sinus. Oled ilmselt öelnud midagi solvavat, ebameeldivat, et sind välditakse ehk siis meeste keeles käid lihtsalt pinda.

Pead ennast hindama kõrvalseisja pilguga. Kas see, mida sa öelda tahad, on oluline, kas selles on loogikat, milline emotsioon selles peitub, mis tagamõttel sa midagi ütled. Kui sa suhtud meestesse nagu argpükstesse, siis ma ei tea, mida sulle öelda, peale selle, et muuda oma suhtlusstiili ja muuda oma suhtumist inimestesse, äkki saad siis ree peale. Kujuta end nt teise inimesena, kes sinuga suhtlema peab, ja vaata, mis tunne tekib, siis tee omad järeldused selle osas kuidas olukorda parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autor:
jah, vaesed mehed! Kuna Eestim on patriarhaalne riik, siis mida iganes ka mehed ei teeks või kuidas ei käituks, ikka on mehe halvas käitumises, võimetuses oma tegusid ja nende tagajärgi analüüsida, vaimses väigvallas naise suhtes ikka naine ise süüdi. Sa talud ja kannatad, loodad ja ootad imet, sa austad teda vaatamata tema aututele tegudele, sest armastad. Mingi hetk on tunne, et madalam enam ei saa olla, enam rohkem ei saa ennast alla suruda. Ütled välja, mida sina naisena tunned, kui mees petab ja joob ja joob ja joob ja öösiti kodust ära on. Ja mees ehmub, kuidas naine niimoodi tema käitumisest r ä ä k i d a võib! Niisuguseid asju ö e l d a! Ta pole ju midagi teinud! Ta ei usugi, et sellised asjad juhtuda võisid, ta oli ju purjus ja ei mäleta!Kõik on ju n o r m a a l n e! Ja siis lihtsalt jätab ja võtab uue! Uue, \”kes on nii väga sinu moodi!\”
Oh jaa, minu sõnavõtus oli loogikat ja ma ei hakka kellelegi midagi ette heitma,kui selleks tunigvat põhjust pole. Tegelikult kannatasin väga pikalt ja kaua ära, ta pani ju mu suu kinni – ära ainult näägutama hakka. Püüdsin üldse mitte midagi öelda:
Meeste loogika aga on selline, teha võib, aga rääkida sellest ei tohi!
Verbaalsed argpüksid ikkagi! Löödagu mind siin või verbaalselt risti! Kui tekibki tahtmine seda teha, siis, palun loe veelkord mu tekst läbi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 22:50; 12.10 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge koolilapse teemasse ja näete, et veel viiendas klassis on poisid saamatud mömmid, kes käivad emmele iga ebamugavuse pärast kaebamas ja emme käib koolis nende sigadusi kaitsmas.
Huvitav, kus on nende poiste isad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kas te tõesti ei teagi, et vaatamata ponnistatud igas kübemes võrdsusele ja võrdõiguslikusele mehe ja naise ajud siiski töötavad erinevalt ja üks mees ei saagi iial naiste sõnavalingule vastu, sest tal töötab laterdama panev ja sõnamulinat vastu võttev ajupiirkond vähe teisiti! Midagi ei ole teha, mehed ja naised ON erinevad, ärge nõudke neilt eit olemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Verbaalselt saamatud argpüksid!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.