Esileht Lapse ootamine Verdi, Maema jm soodsamad vankrid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Verdi, Maema jm soodsamad vankrid

Postitas:

Oskab keegi öelda, mille poolest nad nii halva mainega on? Turvahälli teema jätaks siit välja, aga just käru/vankri koha pealt? On nad siis tõesti nii palju kehvemad? Lagunevad nad kohe kätte ära? Või on tõesti ainuke mure selles, et pole vinge brändi toode?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastikjupid purunevad, kisuvad viltu, kunstnahk praguneb, trukid ei tööta jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan kolmandat aastat Maema vankrit ja olen üli rahul. Kaks last sellega kasvanud ja mitte miski pole lagunenud, küljest kukkunud, ei krigise jne. Ma ei näe põhjust osta ulme kallist käru kui ka soodsamalt on olemas kõik funktsioonid mida soovin.

Esimese lapsega mitmeid aastaid tagasi oli ka EJ, üli hea vanker, mitte ühtegi paha sõna pole öelda aga seekord soovisin vahelduse mõttes muud proovida ja hind mängis ka rolli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 08:33; 15.10 14:05; 15.10 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu sõbrannal on nt 3. lapsega juba sama Britton, mis ju ka väga odav. Tõsi, nüüd, kui noorim laps on 1,5aastane, tõesti on rattad juba vildakad jne, kasutavad seda ainult hoovis lõunaune ajaks. Aga ilmselgelt nii ära ei lagunenud, et üldse ei saaks kasutada.

Odavate vankritega sõltubki ka, kas plaanid seda ainult ühe lapsega kasutada, kas soovid osta järelturult või ise loodad, et saad hiljem ikka mingi raha eest maha müüa jne.

Minul oli näiteks esimeste lastega kasutusel suur Tako vanker. Ja juba siis tehti maha, et “poolakas” ja siin foorumites oli ainuke kõlbulik vanker ikka EJ. Aga no ostsime kasutatult ja pidas kenasti vastu, andsime tuttavale edasi isegi. Seega teadaolevalt vähemalt 4 last kasutanud.

Ka ise kindlasti ei käiks vanker-käru eest välja nt 700 eur. Muid asju on ju ka vaja osta ja mitte ainult beebi tulekuga seoses – ülejäänud pere peab ka elama ja ma pigem investeerin turvavarustusse 😀

Kasutatud asjadega on see probleem, et võib ju olla paljukiidetud ja vastupidav EJ, aga kui ta on juba 5-6 omaniku käes olnud, siis sõltub ikka kõik sellest, kuidas hoitud.

Kui mul õnnestub leida järelturult mõistliku hinnaga asjalikuma brändi esindaja (eelkõige valikus EJ ja Hartanid vastavalt minu soovitud parameetritele), mis katsudes tundub igati korralik, siis ilmselt selle ka ostan, aga kui ei õnnestu sellist leida, nagu soovin, siis olen vaadanud välja juba ka minu soovidele vastavad odavama brändi esindajad, mille siis uuest peast ostan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta julgelt kui soovi on. Uutele vankritele antakse garantii – kui lagunebki ära, saad poest tasuta uue asemele. Garantii kestab nii kaua, et ühe lapse saad kindlasti ära kärutada. Ka kallimad vankrid (nt Priam) lagunevad vahel ja tuleb garantii korras asendada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Britton ei ole isegi mitte Poolast (kust tegelikult tulevad head kärud) vaid täielikult Hiina kraam.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 08:33; 15.10 14:05; 15.10 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta julgelt kui soovi on. Uutele vankritele antakse garantii – kui lagunebki ära, saad poest tasuta uue asemele. Garantii kestab nii kaua, et ühe lapse saad kindlasti ära kärutada. Ka kallimad vankrid (nt Priam) lagunevad vahel ja tuleb garantii korras asendada.

Just, kärude grupis sageli jutte kuidas ulme kallite kärude sangad loksuvad, rattad viskavad kaheksasse jne.

Enne ostaks iga kell uue odavama käru kui sama raha eest kasutati sest uuele kehtib garantii 2 aastat. Umbes nii pikk kasutusaeg enamasti ongi ja saab edasi müüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 08:33; 15.10 14:05; 15.10 14:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Verdi, Maema jm soodsamad vankrid