Esileht Ilu ja tervis Vere hulk menstruatsiooni ajal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vere hulk menstruatsiooni ajal

Postitas:

Loen kirjandusest, et normaalseks loetakse, et menstruatsiooni ajal eritub 30-80ml verd. Kas see on päevas või kogu perioodi kohta?

Kui see on päevas, siis mahun ilusasti piiridesse.

Mul on terve elu olnud pigem vererohked päevad, aga pole kunagu kogusele mõelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on ikka tervenisti tegelikult.

https://valvekliinik.ee/kasulikku/gunekoloog-ivi-saar-selgitab-mis-voib-tekitada-vererohket-menstruatsiooni/

Parandasin, tänud, mooncup jms on tõesti 25-30ml.

1 maxitampoon mahutab max 12ml või tavaline side mahutab 5ml, kui on ääreni täis. superplus side ca 10-15ml.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas peaks seda küll mõõtma, kui mooncupi just ei kasuta? Istud nädal aega mõõtenõu kohal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on ikka tervenisti. 80ml päevas oleks 40 mooncupi täit (a 5ml on mooncup mahutavus max), nalja teed või? Suur vereeritus on ikka juba ca 20ml päevas.

1 maxitampoon või side mahutab ka 5ml, kui on ääreni täis.

Mooncup mahutab siiski 20-30 ml.

Minul oli vaskspiraali kasutamise ajal vereeritus 3 mooncupi täit ehk 60-90 ml ööpäevas esimesed 3-4 päeva. Pool aastat kannatasin, siis lasin spiraali eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loen kadedusega selliseid väiteid, et 30-80 ml kokku… Eluaeg vererohked päevad olnud. Cupi tühjendan esimesed 2 päeva kindlasti 4-5x päevas (see mahutab 30 ml ja saabki päriselt täis), edasi paar päeva ka mõni kord päevas. Samas olen väga hea tervisega, kõhuvalusid jm on päevade ajal pigem harva, kõik korras. Ju siis lihtsalt nõme omapära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Vere hulk menstruatsiooni ajal