Esileht Väikelaps Veregrupp

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Veregrupp

Postitas:

Mis veregrupp teil on ja teie mehel ning mis soost lapsed teil sündinud on. Minul 0 ja mehel 0 ning meil on poeg. Tundub, et meil pole vist lootustki tütart saada, sest mitmel tuttaval sama seis ja ainult poeg või pojad.

+1
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B ja B, kaks poega ja kaks tütart.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 13:50; 13.11 13:53; 13.11 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvad sa tõesti, et sool ja veregrupil on seos? Bioloogina pan sind kurvastama, et pole.

Aga statistikaks:
minu B ja mehel A
poeg B
tütar A
tütar AB
tütar B
tütar 0

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 0, mehel 0. Neli tütart.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollus. Teil on täpselt 50% tõenäosus saada järgmine laps tütar.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 14:59; 14.11 19:13; 25.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 0, esimene poeg on A mehega saadud. 0 grupi mehega sain ühe poja ja ühe tütre. Loodan temaga varsti veel ühte tütart saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen A negatiivne, mees on B positiivne. Lapse veregruppi ei tea(ei ela Eestis ja niisama seda määrarud pole, enne kui reaalne vajafus on. Olen perearstilt huvi pärast küsinud), aga poiss on.
Eelmisest suhtest on ka poisslaps mehel.

Mul tuttav rääkis õhinaga mingist Hiina kalendri jälgimisest. A’la, et teatud kuul eostatud laps tuleb teatud sugu. Mina seda isiklikult ei usu aga tema seda “imelist” kalendrit jälgides omale soovitud tütre sai.
Ei usu ma seepärast, et mina ja poeg oleme mõlemad märtsis sündinud. Täpselt nädala ajase vahega. Praktiliselt samal ajal eostatud.
Seega see ikkagi on lihtsalt nagu loto 50/50 võimalus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veregrupil ja järglase saamisel on vaid nii palju tähtsust, et kui ema on reesus negatiivne, aga laps on reesus positiivne, siis võib tekkida reesuskonflikt. Seepärast veregruppi määratakse ja jälgitakse negatiivse grupiga emasid rohkem.

Ma olen A, reesus negatiivne, seda ikka kgu aeg jälgiti (laps tütar, A positiivne (isa sama)).
Mul on vend, kes on 0 negatiivne, ema on A negatiivne, isa 0 positiivne.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 17:45; 12.11 09:20; 13.11 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ja mehel mõlemal A positiivne. Üks laps on A positiivne ja noorem laps on 0 negatiivne. Oleme sugulastelt küsinud, aga ei tea kedagi kellel negatiivne. Ei teagi kuidas nii, ju siis keegi on ikka olnud. Kui ma õiegsti olen aru saanud. Kellegi esivanematest peaks vist olema olnud reesus negatiivne?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise B-, mees AB+, tütred B+ ja AB+, poeg A+. Sugu ja veregrupid ei ole omavahel seotud.

Minul ja mehel mõlemal A positiivne. Üks laps on A positiivne ja noorem laps on 0 negatiivne. Oleme sugulastelt küsinud, aga ei tea kedagi kellel negatiivne. Ei teagi kuidas nii, ju siis keegi on ikka olnud. Kui ma õiegsti olen aru saanud. Kellegi esivanematest peaks vist olema olnud reesus negatiivne?

Jah, te mõlemad kannate nii (+) kui (-) alleeli, aga kuna + domineerib, olete Rh+; laps sai aga teilt mõlemalt (-) alleeli ja on Rh-. Pikemat selgitust vt näiteks siit:
https://verekeskus.ee/verest/veregruppidest/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegi esivanematest peaks vist olema olnud reesus negatiivne?

Ma olen kuulnud ka seda vandenõuteooriat, et reesus negatiivsed on tulnuka päritolu. 😀

https://www.gaia.com/article/rh-negative-blood-type-alien

Video (history channel) https://www.youtube.com/watch?v=EMOv4wPLFrc

Aga selle reesuse määrab ära üks proteiin, selle olemasolu või puudumine. “Rhesus (Rh) factor is an inherited protein found on the surface of red blood cells. If your blood has the protein, you’re Rh positive. If your blood lacks the protein, you’re Rh negative. … Having an Rh negative blood type is not an illness and usually does not affect your health” Üldselt on üle 80% inimestest positiivne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 17:45; 12.11 09:20; 13.11 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea mu mees oma veregruppi aga mul on B+. 2 tütart on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veregrupil ja järglase saamisel on vaid nii palju tähtsust, et kui ema on reesus negatiivne, aga laps on reesus positiivne, siis võib tekkida reesuskonflikt. Seepärast veregruppi määratakse ja jälgitakse negatiivse grupiga emasid rohkem.

Ma olen A, reesus negatiivne, seda ikka kgu aeg jälgiti (laps tütar, A positiivne (isa sama)).

Mul on vend, kes on 0 negatiivne, ema on A negatiivne, isa 0 positiivne.

Mul sama, et mina A negatiivne, jälgiti mõlemat kahte rasedust sellega rohkem. Peale esimest sünnitust sain ka miski süsti seoses selle verega. Ei saanud seda enam peale teist sünnitust. Esimene laps tuli mehe positiivse verega ja teine tuli minu A negatiivsega. Mul mõlemad tüdrukud.
Minu emal on reesus positiivne veregrupp. Uurisin isalt, ta enda oma ei teagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 21:54; 24.02 22:37; 25.02 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehel on vend, õde või mõlemad? Kas sul endal on vend, õde või mõlemad?

Meeste puhul öeldakse, et kui mehe isal on olnud poisid, on mehel endal ka suurem tõenäosus saada poisse ja kui tüdrukud, siis jällegi tüdrukuid. Sellel oli isegi teaduslik seletus olemas – kui isal kalduvad üht liiki seemnerakud tublimad olema, siis olevat sama kalduvus ka pojal. Kui aga isa puhul olid mõlemat liiki seemnerakud võrdselt tublid (mõlemast soost lapsi ühepalju), olevat ka pojal suurem võimalus saada mõlemast soost lapsi.

Naisel aga pigem vastupidi. Kui on õde/õed, siis “vastukaaluks” on suurem tõenäosus saada poegi ja kui vend/vennad, siis tütreid.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 13:31; 14.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste puhul öeldakse, et kui mehe isal on olnud poisid, on mehel endal ka suurem tõenäosus saada poisse ja kui tüdrukud, siis jällegi tüdrukuid.

Nii on – kui su mehe isal poegi ei olnud, ei saa neid ka su mehel olema.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 13:50; 13.11 13:53; 13.11 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel aga pigem vastupidi. Kui on õde/õed, siis “vastukaaluks” on suurem tõenäosus saada poegi ja kui vend/vennad, siis tütreid.

eem, seda et… naise organism ei määra sugu. Kromosoomidest oled midagi kuulnud?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 17:45; 12.11 09:20; 13.11 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste puhul öeldakse, et kui mehe isal on olnud poisid, on mehel endal ka suurem tõenäosus saada poisse ja kui tüdrukud, siis jällegi tüdrukuid.

Nii on – kui su mehe isal poegi ei olnud, ei saa neid ka su mehel olema.

Kui mehe isal poegi ei olnud, siis kust see mees tuli? Peaks ikka isa POEG olema ju.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui ka mehel on ainult vennad, õdesid pole.
Hiina kalender lubas kõigil kolmel korral poissi.
Kaks esimest ongi poisid, kolmas aga tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste puhul öeldakse, et kui mehe isal on olnud poisid, on mehel endal ka suurem tõenäosus saada poisse ja kui tüdrukud, siis jällegi tüdrukuid.

Nii on – kui su mehe isal poegi ei olnud, ei saa neid ka su mehel olema.

Kui mehe isal poegi ei olnud, siis kust see mees tuli? Peaks ikka isa POEG olema ju.

Jah, selles see point ongi nagu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 13:50; 13.11 13:53; 13.11 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste puhul öeldakse, et kui mehe isal on olnud poisid, on mehel endal ka suurem tõenäosus saada poisse ja kui tüdrukud, siis jällegi tüdrukuid.

Nii on – kui su mehe isal poegi ei olnud, ei saa neid ka su mehel olema.

Kui mehe isal poegi ei olnud, siis kust see mees tuli? Peaks ikka isa POEG olema ju.

Ütlesin “poisid” seega mõista nii, et kui mehel on vend/vennad… Kui aga mehel on näit. 3 õde, ise ainuke vend, siis on tal suurem tõenäosus saada tütreid. Näit. isal olid ainult õed, koguni 4. Temal endal 3 tütart (sh. mina), mis näitab nii vanaisal kui isal ilmselget kalduvust tütarde poole. Kui teoretiseerida, siis ka näiteks variant 2 tütart/1 poeg oleks olnud antud juhul tõenäolisem kui vastupidine ehk 2 poega/ 1 tütar, 3 poega aga kõige ebatõenäolisem. Huvitav ju.

Meil endal. Mehe isapoolsel vanaisal oli suurpere, aga poegade märgatav ülekaal. Mehe isal üks laps ja see siis poeg. Mina mõtlesin, et nii-nii, selle järgi siis tundub, et meie peaks kalduma rohkem poegade poole ehk et kui saame mitu last, siis on palju tõenäolisem, et me tütart üldse ei saa, kui see, et poega üldse ei saa. Esimene – poeg, teine – tütar. Kolmanda puhul mõtlesin, et kuna see vähetõenäolisem ehk tütar on meil juba ära saadud, siis ilmselt ei ole tüdrukuriitega enam midagi teha – kui veel lapse saamegi, on see ilmselt poeg. Päris ei julgenud veel tütre kleite ära andma hakata, et mine tea, kui usud – siis saad just petta. Aga jah, kolmas ongi poeg.

Aga muidugi see ei ole see teooria seda väärt, et selle pärast hirmsasti vaielda. Lihtsalt oli kuskilt meelde jäänud, tundus huvitav ja panin kirja. Sest mingid päris ammendavaid seletusi, miks kellelgi on ainult pojad (või suur-suur poegade ülekaal, kui on arvukas järglaskond), teisel aga vastupidi, ju üldse pole – ma tean küll.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 13:31; 14.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellel on paaalju erandeid. Minu isaisal oli 5 poega, tütreid ei ühtegi. Nendel 5 pojal on kamba peale ainult 1 poeg (ja üks kasupoeg) ja 7 tütart.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 14:59; 14.11 19:13; 25.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastab tõesti tõele, et neile, kes koolis loodusainetes looderdanud, on maailm alati huvitav ning täis suuri üllatusi ja mõistatusi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina A neg ja abikaasa B pos
Lapsed poeg ja tütar AB pos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellel on paaalju erandeid. Minu isaisal oli 5 poega, tütreid ei ühtegi. Nendel 5 pojal on kamba peale ainult 1 poeg (ja üks kasupoeg) ja 7 tütart.

Minu mehe vanematel on kolm poissi peres. Nende kolme poisi järeltuljateks on 2 poissi ja 8 tüdrukut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul B+
Mehel B+
Vanemal pojal 0
Nooremal pojal B+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 0pos ja mehel 0neg. Meil on kaks tütart. Minu emal ja isal on 0pos ja nii tütred kui ka pojad. Veregrupp küll lapse sugu ei määra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastate jooksul siin igasugu soo ennustamise variante näinud, aga paistab, et kui inimene tahab endale midagi ette kujutada ja mingi mõtte küljes ripub, siis suudab ta kõike sellele vastavaks kohandada 😀

Aga lükkan selle katsetuse ümber, mehega mõlemad 0 positiivsed, meil on 2 tütart. Minu vanemad mõlemad 0 positiivsed, peres 2 tütart ja 1 poeg. Kui oma lapsi ootasin, siis liikus siin lapse ootamise alajaotuses mingi Hiina arvutusmeetod, selle järgi oleks mul pidanud pojad sündima.

Aga ega te enne, kui teist last ei saa, teada ei saagi, 50 : 50 võimalus ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21 sajandil loed sellist jaburdust. Mul on 2 venda, minul 2 poeg, vennal 3 poega ja teisel vennal 3 tütart.
Mehel on A, minul B ja 2 poega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 19:59; 12.12 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen A negatiivne, mees on B positiivne. Lapse veregruppi ei tea(ei ela Eestis ja niisama seda määrarud pole, enne kui reaalne vajafus on. Olen perearstilt huvi pärast küsinud), aga poiss on.

Eelmisest suhtest on ka poisslaps mehel.

Mul tuttav rääkis õhinaga mingist Hiina kalendri jälgimisest. A’la, et teatud kuul eostatud laps tuleb teatud sugu. Mina seda isiklikult ei usu aga tema seda “imelist” kalendrit jälgides omale soovitud tütre sai.

Ei usu ma seepärast, et mina ja poeg oleme mõlemad märtsis sündinud. Täpselt nädala ajase vahega. Praktiliselt samal ajal eostatud.

Seega see ikkagi on lihtsalt nagu loto 50/50 võimalus.

See ei ole nii lihtne, et sina ja poeg olete märtsis sündinud. Loeb ema vanus ja eostamise kuu, sh see, millal vanus aasta jooksul ka muutub. Mul on kolm last, kõik selle järgi täppi. Sõbrannal neli ja samuti. Võtsin huvi pärast oma õed-vennad läbi ehk siis oma ema lapsed. Samuti kõik kolm täppi. Kusjuures sõbranna puhul arvasin alguses, et üks tütar peaks olema poeg, aga siis meenus, et ta rasestus aasta jooksul kaks kuud enne enda vanuse muutumist ehk siis pidin rida tagasi vaatama.

Vaata siit tabelist ja arvuta üle.
https://sobranna.postimees.ee/3198105/ennusta-hiina-kalendri-jargi-kas-perre-sunnib-poiss-voi-tudruk

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need Hiina kalendrid ja muu jamps läheb 50% inimestest täppi, sest ongi ju ainult kaks võimalust: poeg või tütar. Bioloogilistelt ei saa kuidagi ennustada, et mis soost lapse sa saad.
Ainuke asi, mida on teaduslikult tõestatud on jah see, et mees, kellel on palju õdesid, saab suurema tõenäosusega tütreid ja mees, kellel palju vendi, saab suurema tõenäosusega poegi. Aga üksikjuhtumite puhul on ikkagi alati tõenäosus 50% saada üks või teine, siin ei loe statistika midagi. Näiteks minu vennal on 4 õde ja vendi pole, aga tal on 2 poega. Kui vennal oleks 100 last, siis ehk saaks statistikat teha.

Muidu mul ja mehel A Rh+ ja laps on poeg ning ka sama veregrupiga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Väikelaps Veregrupp