Esileht Väikelaps Veregrupp

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Veregrupp

Postitas:
Kägu

Mina olen A negatiivne, mees on B positiivne. Lapse veregruppi ei tea(ei ela Eestis ja niisama seda määrarud pole, enne kui reaalne vajafus on. Olen perearstilt huvi pärast küsinud), aga poiss on.

Eelmisest suhtest on ka poisslaps mehel.

Mul tuttav rääkis õhinaga mingist Hiina kalendri jälgimisest. A’la, et teatud kuul eostatud laps tuleb teatud sugu. Mina seda isiklikult ei usu aga tema seda “imelist” kalendrit jälgides omale soovitud tütre sai.

Ei usu ma seepärast, et mina ja poeg oleme mõlemad märtsis sündinud. Täpselt nädala ajase vahega. Praktiliselt samal ajal eostatud.

Seega see ikkagi on lihtsalt nagu loto 50/50 võimalus.

See ei ole nii lihtne, et sina ja poeg olete märtsis sündinud. Loeb ema vanus ja eostamise kuu, sh see, millal vanus aasta jooksul ka muutub. Mul on kolm last, kõik selle järgi täppi. Sõbrannal neli ja samuti. Võtsin huvi pärast oma õed-vennad läbi ehk siis oma ema lapsed. Samuti kõik kolm täppi. Kusjuures sõbranna puhul arvasin alguses, et üks tütar peaks olema poeg, aga siis meenus, et ta rasestus aasta jooksul kaks kuud enne enda vanuse muutumist ehk siis pidin rida tagasi vaatama.

Vaata siit tabelist ja arvuta üle.

https://sobranna.postimees.ee/3198105/ennusta-hiina-kalendri-jargi-kas-perre-sunnib-poiss-voi-tudruk

üks laps läks täppi, teine mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hiina kalender on koostatud ikkagi eelkõige hiinlaste jaoks, võib-olla ka mõnede sarnaste pilusilmlaste jaoks. Neil omad uskumused ja traditsioonid. Eestlase jaoks pole see küll mingi elutõdede piibel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega see ikkagi on lihtsalt nagu loto 50/50 võimalus.

See ei ole nii lihtne, et sina ja poeg olete märtsis sündinud. Loeb ema vanus ja eostamise kuu, sh see, millal vanus aasta jooksul ka muutub. Mul on kolm last, kõik selle järgi täppi. Sõbrannal neli ja samuti. Võtsin huvi pärast oma õed-vennad läbi ehk siis oma ema lapsed. Samuti kõik kolm täppi. Kusjuures sõbranna puhul arvasin alguses, et üks tütar peaks olema poeg, aga siis meenus, et ta rasestus aasta jooksul kaks kuud enne enda vanuse muutumist ehk siis pidin rida tagasi vaatama.
Vaata siit tabelist ja arvuta üle.
https://sobranna.postimees.ee/3198105/ennusta-hiina-kalendri-jargi-kas-perre-sunnib-poiss-voi-tudruk

üks laps läks täppi, teine mitte.

Loomulikult on see selline soolapuhumine. Muidu oleks ju kõigil samas vanuses (näiteks 30a, kellel on mõlemal ütleme kasvõi samal päeval sünnipäev) ja samal ajal eostatud (näiteks jaanuaris) ja samal ajal sündinud (septembris) lapsed samast soost. No ei ole ju päriselus nii.

See kõik on tore mäng. Loomulikult ongi võimalus, et kas läheb täppi või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panen siia ühe lingi, kus on natuke seletatud poisi ja tüdruku tegemisest. Ega see nüüd 100% nii minna saa, aga oma tõetera on selles sees ja miks mitte proovida 🙂

http://www.ovulatsioonitestid.ee/p/kuidas-planeerida-lapse-sugu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina A-negatiivne. Esimese tütre isa A-positiivne. Tütar A-positiivne.
Teise tütre isa ei tea oma veregruppi, aga tütar tuli minu verega ehk A-negatiivne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas te oma laste veregruppi teate? Lasite eraldi raha eest määrata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas seda ei määrata kohe sünnitusmajas, kui peaks juhtuma kiire verevajadus, kas see pole digiloos kuskil kirjas? See ju nii lihtne ja rutiinne asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas te oma laste veregruppi teate? Lasite eraldi raha eest määrata?

Minu mõlemal lapsel tehti sünnitusmajas kohe. Ilmselt seetõttu, et olen reesus negatiivne. Peale esimest sünnitust tehti mulle ka mingi süst, mis seotud reesus negatiivsega. Raseduse ajal naistearst rääkis ka, et võib juhtuda reesuskonflikt, aga ei tasu muretseda, sest on harv juhus. Muidu vist jah ei määratagi. Mitme sõbranna lapsel näiteks ei määratud ja nad ise reesus positiivsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul 2 last (10 P ja 16 T) ja kummalgi ei määratud sünnitusmajas. Vanem laps käis hiljuti ise seda raha eest määramas. Ise olen AB+ ja lapsel oli sama. Meespere veregruppe ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina 0 positiivne, abikaasa A positiivne. Lastel kõigil mehe veregrupp.
Tütar 13 A+
Tütar 11 A+
Poeg 6 A+

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina 0-, mees B+
Neli last, kaks poissi ja kaks tüdrukut, kõigil B+, kõigil määrati veregrupp kohe sündides.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Väikelaps Veregrupp