Esileht Lapse ootamine Verejooks 9+6, kuhu pöörduda?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Verejooks 9+6, kuhu pöörduda?

Postitas:

Eile oli mul terve päeva jube halb olla, ma küll ei kraadinud ennast, aga arvata võib, et oli ka palavik sest kuidagi ei saanud sooja sisse. Töölt koju jõudes vedelesin ainult voodis teki all. Paari tunni pärast sain sooja sisse ja vahelduva eduga tukkusin hommikuni. Hommikul ärgates oli pesukaitse verine. Mitte ainult, et oleks määrinud, aga ikka täitsa verine. Kahjuks pole mul tööl kedagi enda asemele kutsuda, nii et pean ikka kella 18:00-ni tööl olema ja saan peale seda arstile minna. Küsimus Ravi tänava naistekliiniku kohta. Kuna ma olen seal ainult ühe korra ämmaemanda vastuvõtul käinud, siis pole täitsa kindel, kuhu ma minema peaksin. Kas sinna, kust sünnitajad sisenevad? Kuskilt hoovi poolt oli see sissepääs nagu ma ämmaemanda jutust aru sain. Või EMO-sse? Praeguseks on verejooks järgi jäänud, aga tahaksin ikkagi kontrolli minna ja kindlaks teha, kas kõik on korras… või siis mitte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 08:32; 12.12 12:04; 13.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, lähed sealt sisse, kus sisenevad sünnitama minejad. Aga võid ka teiselt poolt minna. Sind juhatatakse õigesse kohta. Räägi oma mure ära. Kui vähegi saad, proovi ikka enne minna, kui kl 6. Mina oleks närvipundar. Seal saad kindlasti asjad selgeks. Jõudu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud septriinux! Olengi nagu üks suur närvipundar. Nutt tikub peale kogu aeg. Samas lohutan end sellega, et rohkem pole verd tulnud ega määrinud. Eks õhtu toob selgust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 08:32; 12.12 12:04; 13.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks kohe arsti juurde jooksnud, mitte tööle läinud…
Arsti juures käimine muidu käib tööaja alla…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei olnud mul kuidagi võimalik kohe arsti juurde minna. Aga õnneks on rasedusega kõik korras! 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.12 08:32; 12.12 12:04; 13.12 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Verejooks 9+6, kuhu pöörduda?