Esileht Lapse ootamine Vereproov enne Oscarit

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vereproov enne Oscarit

Postitas:

Tere,

Vereproov enne Oscarit uus asi. Kaua ITKs tuleb oodata enne kui löögile saab ning kas rasedakaart peab kaasas olema? Kuskilt lugesin, et peab enne minekut kaaluma, aga samas infomeilis ei olnud selle kohta midagi????.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui kaua ootama peab, sõltub päevast/kellaajast, ette ei tea. Ma olen tavaliselt hommikul vara käinud, mõnikord on keegi veel olnud, aga üle 2-3 inimese mitte.
Rasedakaart ei pea kaasas olema, piisab ID-kaardist. Kui sul veel ei ole määratud veregrupp jm, mis kollaselt lehel on, siis see tuleb ka kaasa võtta.

Kaaluma peab vereproovi hommikul, selle nr ütled, kui lähed enne Oscarit vererõhku mõõtma. See võetakse tulemuste arvestamisel arvesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses kaalumisega – kui täpne see peab olema? Mul on nt kodus vanakooli kaal, selle järgi ütlesin tuvastamisel algkaalu. Ei ole võimalust kaaluda elektroonilise kaaluga grammi täpsusega. Kas see on oluline ja peaksin uue kaalub soetama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seal kohapeal polegi kaalu? :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks – kui kaua pead ootama, sõltub, kas lähed ITK-s naistekliinikusse verd andma või C-korpusesse. C-korpuses on järjekord kindlasti pikem, naistekliinikus tõesti halvimal juhul 2 inimest, sest seal ainult rasedad. Naistekliinikus võetakse ainult kuni kella 11-ni verd.

kaalud selle kaaluga, mis sul kodus on, ei pea grammi täpsusega. nad pigem tahavad ju teada, kas normaalkaalus või üle/alakaaluline. Verekabinetis minu teada ei ole tõesti kaalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lähen homme verd andma, aga sellest kaalumisest ei tea küll midagi. Ämmaka aeg on mul märtsi algul ja Oscari UH alles nädal pärast seda, aga vereanalüüsid nüüd 10. nädalal. Kas vereproovi andes siis verd võttev õde hakkab mingeid andmeid küsima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin vere Naistekliiniku majas, seal all registratuuri nurga taga (enne oli seal imetamistuba). Kaaluda sai samas ruumis, seal kaal olemas. Lisaks koridoris kaal.

Ma ei teagi kas nüüd ka seal vere andmine. Kaal suht tähtis sest see faktor riskide kalkuleerimisel. Paar kilo siia-sinna ei loe muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati läinud 5 min enne verevõtukabineti avamist kohale ja olen kiiresti saanud proovid ära anda.

Vaatasin enda oscari saatekirjast üle ja seal oli kirjas, et kaaluda tuleb ennast vereproovi andmise päeval. Ämmakas oli selle jaoks paberile lausa eraldi lahtri teinud. Kaalu on mul siiani ITKs arvestatud poole kilo täpsusega.

Edit: siin sama info https://www.sunnitusmaja.ee/rasedus/sunnituseelne-osakond/esimese-trimestri-uuring-keskhaigla-sunnitusmajas/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedakaart oleks olnud mõistlik kaasa võtta, aga õnneks oskasin küsimustele vastata. Mingit järtsu ei olnud. Kõige rohkem võttis aega tervisedeklaratsiooni täitmine, et uksest üldse kaugemale saada ????.  Esmaspäeval Oscarile ja loodetavasti kõik ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsimus, vereproov antakse kuskil nädal enne ultraheli? Kas samal päeval ei ole võimalik? Lugesin, et dr Šoisi juures saab hommikul vere anda ja lõunal tehakse uktraheli juba .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljemalt 4h enne, aga ma ei riskiks viimasele sekundile jätta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Vereproov enne Oscarit