Esileht Ilu ja tervis Vereproov / Eo ja Lymph

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vereproov / Eo ja Lymph

Postitas:
Kägu

Eo / 0.59 /  E9/L / 0.02 – 0.40 –> üle normi

Lymph / 1.27 / E9/L / 1.30 – 3.10 –> alla normi

Mida siin peaks arvama, et näidud päris korras ei ole?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pooleldi rase …

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

2018 on eo olnud veel 0,1

2019  0,2 ja o,3

ja nüüd siis aastal 2020 ligi 0,6

..

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Surm hiilib ligi. Kui juba 0,7 tuleb, siis enam pääsu pole.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

paeluss

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2018 on eo olnud veel 0,1

2019 0,2 ja o,3

ja nüüd siis aastal 2020 ligi 0,6

..

Need näitajad võivad muutuda isegi nii, et hommikul on ühtemoodi ja õhtul teistmoodi., selles mõttes on täiesti ebaoluline, mis nad olid 1 või 2 aastat või isegi kuu aega tagasi. Samuti mõjutab neid näiteks vedelikutarbimine.

Eosinofiilide suurenenud arv võib tähendada kas allergiat või tõesti sooleparasiite. Harvemal juhul mõni verehaigus. Kuid sinu analüüsis on muutus niivõrd väike, et ma selle korral ei muretseks ma üldse. Olen näinud numbrit 21-koma-millegagi – inimene oli uuringutel, mitte midagi polnud leitud sel hetkel, ka verehaigusena. Endal on mul lapsena-teismelisena olnud vist vähemalt 7-8-koma-millegagi, aga mul oli siis ilmselt allergia ja astma ägenemine.

Lümfotsüütide arv on sinu analüüsis niivõrd vähe alla normi, et see ei tähenda midagi. Lümfotsüütide arv võib olla langenud, kui inimene on põdenud hiljuti viirusinfektsiooni – rakud on nö. võitluses ära kulutatud.

Kuna inimesed ei tea skaalat, kus analüüside tulemused võivad kõikuda, ongi oluline, et neid interpreteeriks spetsialist, mitte dr. Google.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Vereproov / Eo ja Lymph