Esileht Ilu ja tervis Vereproovi nõu vaja

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vereproovi nõu vaja

Postitas:

Käisin täna synlabis verd andmas ja alaniini aminotransferaas oli 46 U/I ja ta võib olla < 43 U/I ja aluseline fosfataas oli normis.

Ja nüüd siis selline küsimus et ma võtan ühte rohtu mis võib mõjutada maksaensüüme ja olen seda rohtu kUskil nädal aega võtnud. Ja enne rohuga alustamist tegin testi ja kõik oli ok. Et siis selline küsimus kas oleks mõistlik rohi lasta välja vahetada või need näitajad pole nii hullud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna synlabis verd andmas ja alaniini aminotransferaas oli 46 U/I ja ta võib olla < 43 U/I ja aluseline fosfataas oli normis.

Ja nüüd siis selline küsimus et ma võtan ühte rohtu mis võib mõjutada maksaensüüme ja olen seda rohtu kUskil nädal aega võtnud. Ja enne rohuga alustamist tegin testi ja kõik oli ok. Et siis selline küsimus kas oleks mõistlik rohi lasta välja vahetada või need näitajad pole nii hullud?

Kas sa võtad rohtu omal algatusel ja kontrollid verd ka omal algatusel? Kuna sa ise ilmselt arst ei ole, siis ma soovitan selles küsimuses arsti poole pöörduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, selline tulemus jääb nö vea piiridesse. Ravimi toime jaoks peaks analüüs 2-3 korda normist või algsest tõusnud olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Vereproovi nõu vaja