Esileht Ilu ja tervis Vererohketest päevadest on saanud verevaesed päevad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vererohketest päevadest on saanud verevaesed päevad

Postitas:

Olen 51 aastat vana. Mul on kogu elu olnud vererohked päevad. Eriti vererohked on nad olnud viimastel aastatel, polüüp on ka eemaldatud. Nüüd viimased paar seeriat on aga päevad olnud vägagi tagasihoidlikud, paar päeva keskmist verejooksu ja siis natuke veel tilgub ja otsas. Kas see on normaalne menopausi algus või peaks arstiga suhtlema? No nagunii peaks arstile muidugi minema, aga lihtsalt südame rahustuseks küsin.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 02:27; 12.07 23:34; 13.07 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on 100% normaalne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ole õnnelik, et vastupidi ei ole. Minu suguvõsa naistel on enne menopausi tekkinud ebaregulaarsed suured verejooksud, nii et peab haiglas olema. Mul on veel vara, aga juba ausalt öeldes pabistan, sest ka kõik muud naisteasjad on mul olnud täpselt samamoodi nagu emal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinuga sarnases seisus. Ainult natuke noorem. Olen 45-aastane. Mõnda aega olid eriti vererohked päevad ja viimased pool aastat on pigem tagasihoidlikud. Lisaks ei ole päevade algus enam täpne – võib nihkuda kuni 5 päeva (varem käis kõik nagu kellavärk). Arsti juures käisin umbes kolmveerand aastat tagasi ja ühtegi haiguslikku probleemi ei tuvastatud. Küllap on vanus sealmaal, et menopausi algus on käes. Mis seal ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ole õnnelik, et vastupidi ei ole. Minu suguvõsa naistel on enne menopausi tekkinud ebaregulaarsed suured verejooksud, nii et peab haiglas olema. Mul on veel vara, aga juba ausalt öeldes pabistan, sest ka kõik muud naisteasjad on mul olnud täpselt samamoodi nagu emal.

No mul olid ka ebanormaalsed verejooksud, ema oli haiglas ka, mina käisin haiglas vaid kord polüüpi eemaldamas. Nüüd enam ei ole ebanormaalsed, see tekitaski imestuse. No eks on aeg käes ka, et üldse pidu lõppeks. Lihtsalt veider tundus see äkiline ümberlülitus. Veel sügisel juhtus nii, et päevade ajal tegin (õnneks kodus) tööd, tõusin peale paari tundi istumist püsti – ja verejooks oli selline, et põrandale tekkis lomp. Ok, lombike, mitte lomp, aga ikkagi veri. Ja nüüd piisab juba ühest Tena Extra sidemest päevas, pean väiksematele ümber lülituma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 02:27; 12.07 23:34; 13.07 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alles 35. Teismelisest saadik on päevad olnud korraliku uputusega 7 päeva. Nüüd, peale 4 lapse sünnitamist, on vaevu 2-3 päeva ja saab paari pesukaitsmega hakkama. Midagi hormoonidega vist on, sest libiido täiesti olematu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo austatud miinustaja, palun selgita, miks sa minu postitusi miinustad? Mis viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 02:27; 12.07 23:34; 13.07 11:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Vererohketest päevadest on saanud verevaesed päevad