Esileht Ilu ja tervis Vererõhuaparaadi valimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vererõhuaparaadi valimine

Postitas:
Kägu

Kas keegi on ostnud või lihtsalt teadlik, kas väljaspool apteeki/meditsiinitarvete poodi on vererõhuaparaadid korralikud või mitte? Näiteks mõni Medisana aparaat või midagi taolist. Ei ole praegu võimalik kallist aparaati soetada, aga samas ei taha riskida sellega, et aparaat näitab valesid andmeid. Jagage kogemusi/mõtteid! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ostsin kaup24st, maksis ca 11€, päris asjalik, saab salvestada kellaaegade ja kuupäevadega üle 100 näidu. ainus miinus, et pole võimalik eri pereliikmetele luua oma profiili (aga see on nii odav, et võiks ka igal inimesel oma olla).
mingit olulist vahet vanaema apteegist ostetud ja 10x kallima masinaga ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mingi Gerathermi oma. Käisin perearsti juures aparaati gradueerimas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleks osta selline, millel on ka  ebaregulaarse südamerütmi tuvastus peal.Näiteks Omron M3 Omron vererõhuaparaate kasutavad ka perearstid.Miks ma peaks vähem kvaliteetsema aparaadi muretsema?Kas see kokkuhoid õigustab end? See ei ole küll nüüd koht kus kokku hoida.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mingi Gerathermi oma. Käisin perearsti juures aparaati gradueerimas.

Kuidas sa seda aparaati seal perearsti juures “gradueerisid”? Mõõtsid kõigepealt ühega ja siis teisega või panid samal ajal ühe aparaadi ühe käe peale ja teise teise käe peale? Vererõhk ja pulss muutuvad kogu aeg ja pole erinevatel kätel ka samal ajal täpselt samad.

Geratherm toodab täiesti normaalseid termomeetreid, oletan et vererõhuaparaadid peaks ka üsna OK olema. Samas ma ei tea, kas neile varutarvikuid on saada (näiteks mansetti), Omronile või Microlifele võid uue osta kui vana ära laguneb või siis ostad kogu komplekti uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleks osta selline, millel on ka  ebaregulaarse südamerütmi tuvastus peal.

Mida selle teadmisega peale hakkad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleks osta selline, millel on ka ebaregulaarse südamerütmi tuvastus peal.

Mida selle teadmisega peale hakkad?

Kui esineb südame vahelööke siis aparaat tuvastab kas süda võib rütmist väljas olla(arütmiat tuvastab) Täpse vastuse annab muidugi EKG.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mingi Gerathermi oma. Käisin perearsti juures aparaati gradueerimas.

Kuidas sa seda aparaati seal perearsti juures “gradueerisid”? Mõõtsid kõigepealt ühega ja siis teisega või panid samal ajal ühe aparaadi ühe käe peale ja teise teise käe peale? Vererõhk ja pulss muutuvad kogu aeg ja pole erinevatel kätel ka samal ajal täpselt samad.

Geratherm toodab täiesti normaalseid termomeetreid, oletan et vererõhuaparaadid peaks ka üsna OK olema. Samas ma ei tea, kas neile varutarvikuid on saada (näiteks mansetti), Omronile või Microlifele võid uue osta kui vana ära laguneb või siis ostad kogu komplekti uue.

See oli üle 10 a tagasi. Mul on võimalik ainult ühelt käelt mõõta. See ole perearsti ettepanek ja ta on väga hea arst! Mis põhjusel ta iganes seda teha palus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Vererõhuaparaadi valimine